Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

27 lut 2009, 10:52

tweety przylaczam sie do Ciebie... maz pojechal do lokalu (zaspalismy oboje) a ja chwilowo jeszcze w domu, potem urzad skarbowy, zaiks, sanepid i ksiegowa.

olala - super sprawa! tez kiedys myslalam o takiej agro... jestes z Poznania prawda? to moze wpadniesz na wielka 11 do subway'a?

Izus - pytania super! tak to mozna zdawac egzaminy... tylko czemu wczesniej nie podaja z jakiego materialu i trzeba sciemniac na miejscu? :D

ja niestety nie mam konta na n-t bo mnie kiedys zdenerwowal ten serwer i sie wynioslam...

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

27 lut 2009, 11:07

:-D :-D witam Cioteczki :-D :-D
również przyłaczam się do kawusi :ico_kawa:

dziś mam kolejny egzamin, okropna astronomia, tyle ze pisemny, bede oceniona z tego co napisze :ico_noniewiem: wczoraj, dostałam 3 bo u tej babki z poprawy można dostać tylko 3, no juz taka jest... kosiła wszystkich, dobrze ze mi sie udało w ten sposób, uczyłam sie, dużo umiałam, ale ona niektórym naprawde za skóre wchodziła tymi pytaniami z kosmosu...

ech... fajnie macie z tymi interesami, my na razie mamy tylko bardzo odległy plan kupna połowy działki budowlanej w Milówce, nasi znajomi kupili taką podłuzną działkę i chcą sprzedać połowę, ale jeszcze nie teraz... jak skończy nam sie kredyt za samochód, za 2,5 roku to wtedy weźmiemy kredyt pod hipotekę i pomyślimy jak zdobyć częsc kasy

coś mnie z rana w gardełku drapało, teraz już ok, mam nadzieje ze sie nie zaziebie znowu... :ico_nienie: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

27 lut 2009, 11:21

hej dziewczynki :ico_haha_02:

Tagar, świetnie że wróciłas trzymamy kciuki za interes

ja wczoraj nie zdarzyłam nawet przetestować skuteczności no-spy na te wymioty bo zanim przypomniało mi sie zeby ja połknąc to juz :513: ah te wymioty niech juz sie kończą

izuś_85, ty tęsknisz to pomysl co ja czuje widzac sie z mom zazwyczaj tylko w weekendy czasem w tyg raz jak sie uda bo on pozno0 wraca a ja tez wiadomo wieczorami to siedze nad muszla :ico_noniewiem:
do czasu az nie zamieszkamy razem tak bedzie
siedze sama w domu caly dzien szkole mam tylko w weekendy wiec nie narzekaj mi tutaj ze ci zle :ico_oczko: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

27 lut 2009, 12:10

Melduję się i ja,
naczytałam się o tych mdłościach i też się czuję fatalnie, udzieliło mi się od Was, nic nie mogę jeść ni pić bo raz mnie mdli :-(

Izuś :ico_brawa_01: ode mnie za zdany egzamin i kciuki na kolejny

A pogoda normalnie dzisiaj szkoda gadać, na plusie , błoto śniegowe i jeszcze czasem śnieg popruszy :ico_olaboga: normalnie okropnie

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

27 lut 2009, 12:48

naczytałam się o tych mdłościach i też się czuję fatalnie, udzieliło mi się od Was, nic nie mogę jeść ni pić bo raz mnie mdli :-(
to wszystko wina Beti :ico_haha_01: :ico_haha_01: bo ona jedyne o czym pisze to wymioty :-D :-D :-D
a tak na serio, to moze to jednorazowy wybryk, moze zjadłaś coś nieświeżego i tak cie mdli

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

27 lut 2009, 12:50

no bo niestety jak narazie z tym tylko kojarzy mi sie moja :ico_ciezarowka: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

27 lut 2009, 12:51

hehe nie martw sie Beti, niedługo bedziemy sie z tego śmiały popijajac zimny soczek pomarańczowy w upalny dzień z ogromnym brzusiem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

27 lut 2009, 12:57

taa ja i soczek pomaranczowy yhy cokolwiek z dodatkiem pomaranczy czy mandarynki wiesz czym to grozi :-D

[ Dodano: 2009-02-27, 11:59 ]
ps.plany na dzis-posciel zmienic poodkurzac poscierac podlogi kurze zetrzec no i uwaga wykapac moje 2 potwory :): ah co sie bedzie w domu dzialo :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

27 lut 2009, 13:13

moze zjadłaś coś nieświeżego i tak cie mdli
już dzisiaj trzeci dzień mnie trzyma
popijajac zimny soczek pomarańczowy w upalny dzień
uwielbiam sok pomarańczowy mmm
no i uwaga wykapac moje 2 potwory :): ah co sie bedzie w domu dzialo :ico_haha_01:
no niezłe plany na dziś.
Ja ie mam żadnych, byłam z dziadkiem u lekarza to Marcin posprzątał, więc tylko rybki dzisiaj muszę upiec :-D

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

27 lut 2009, 13:38

ha wykąpałam te moje dwa potwory jakbyście widziały co teraz w domu sie dzieje :ico_haha_01: prócz tego że łazienka mokra to szaleją dwa głaby po całym mieszkaniu biegając tam i spowrotem :ico_haha_01: ah bynajmniej mi humor poprawiły
ps.w domku pachnie teraz johnsonem bo tym je myje :-D mój luby znowu będzie marudził ze takie ciezkie psy do wanny podnosze a ja je przekupiłam kiełbaską najpierw w łazience potem obok wanny kolejno w wannie i same weszły :ico_brawa_01:
teraz zabieram sie za reszte obowiazkow bo popoludniu jade do taty bo dzis robi placki ziemniaczane a dla mnie specjalnie takie bez tluszczu na blasze ah nie jadlam ich z 2 lata

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość