Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

08 wrz 2010, 16:02

Agnieszka26, no to jak 10 kwietnia to możesz liczyć,że od każdego 11 zaczynasz nowy miesiąc,teraz 11 września zaczniesz 6 :-)

a nie boję się,że tutaj w uk tylko tak w ogóle ...z córkami miałam problem już przy samych bólach partych,jestem jakby to powiedzieć ciasna,wąska... :ico_noniewiem: i ciężko było im wyjść,Zuzia miała zerwany splot barkowy a Gabi porażony ten splot...Gabi szybko doszła do siebie ale z Zuzią to już dłuższa historia.A w sumie Zuzia była dużo mniejsza od Gabi.Mówili mi,że przy trzecim powinnam planować cesarkę,ale to nie takie łatwe ani w pl ani tu.No nic,pożyjemy zobaczymy...

buzok14, właśnie moje córcie też nigdy nie płakały w przedszkolach :-)

Agnieszka26, i ja mam dziś odwiedzinki znajomych ale tak koło 18.
No a o męża zadbaj bo jak się rozchoruje to jeszcze ciebie zarazi :ico_sorki:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

08 wrz 2010, 16:58

właśnie moje córcie też nigdy nie płakały w przedszkolach
kolejny przykład, że nie każde dziecko tak źle przechodzi rozłąkę z rodzicami :ico_haha_01:

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

08 wrz 2010, 18:52

zubelek, wiesz co jak poszłam tu pierwszy raz do tej mojej kliniki to mi lekarz wykrzyczał ,, Matko ale pani ciasna najmniejszy wziernik się nie miesci" i założył że nawet gdyby nie było insulinoma to nie ryzykował by porodu naturalnego także witam w grupie ciasnych :-D
Znajomi poszli już nie posiedzieli bo też przeziębieni i nie chcieli mi zarazów w domu zostawiac. Mój już cos lepiej pakuje w niego witaminki i rutinoscorbin mam nadzieje że nie załapie nic :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-09-08, 18:53 ]
buzok14, Jak tam twoje smarkanki i kaszel lepiej troszkę :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

08 wrz 2010, 19:23

a moi jeszcze nie przyjechali :ico_noniewiem:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

08 wrz 2010, 19:43

buzok14, Jak tam twoje smarkanki i kaszel lepiej troszkę
_________________
a dziękuję za troskę :ico_haha_02: . Lepiej nie ma porównania no ale to jeszcze nie to, bo czasem jak mnie złapie kaszel to :ico_olaboga: , ale łapie mnie już nie tak często :ico_sorki:

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

08 wrz 2010, 23:02

Hej Mamuśki ale się rozpisałyście już myślałam ze nie skończę czytać:)

Zubelku nie chcę pisać że Ci współczuję tego co przeszłaś bo chyba nikt nie lubi jak się tak mówi a przynajmniej ja ale przykro że to wszystko Cię spotkało myślę że każdy z nas przeszedł w życiu coś złego ja w sumie nie mogę powiedzieć że moje życie jest idealne może nie przeszłam tyle co Ty kochana ale też mnie nie oszczędziło! Najważniejsze że się nie poddałaś i poradziłaś sobie świetnie ze wszystkim! Teraz tylko głowa do góry i trzeba wierzyć ze karta się odwróci i że będzie wszystko dobrze! Ja zawsze staram się być optymistką i nawet w tych najgorszych sytuacjach patrzeć na życie z tej lepszej strony!

Madziorka pisałaś kochana że Twój Leoś płacze ja się tego najbardziej boje i mam takie same wątpliwości jak Agnieszka26 że nie będę potrafiła oddać dziecka pod opiekę obcej kobiecie w przedszkolu która ma na głowie jeszcze kilkanaście innych dzieci! Ale zobaczymy jak to będzie może nie będę miała wyjścia życie samo pokaże ....

Wiecie co dziewczynki chyba znaleźliśmy nowy domek :-) Dziś byliśmy z moim T. oglądać dom do wynajęcia i w końcu się zdecydowaliśmy! Bo szukamy chatki od grudnia i wszystko co do tej pory widzieliśmy jakoś nam nie pasowało! A ta jest naprawdę fajna, nie droga, i w dobrej spokojnej okolicy! Co mogę napisać łącznie jest 5 pokoi :ico_szoking: 2 na dole i 3 u góry, fajny kibelek, ogródek za domem mały ale nawet ok trochę zieleni jest fakt bez trawki ale takie krzaczki są! Jeden minus to to że kuchnia jest malutka, i .... nie ma miejsca na lodówkę ale wstawimy ją pod schody w pokoju tam jest taki schowek akurat- nie będzie widać :)
Jeśli dostaniemy tą chatkę tzn. jeśli nasza aplikacja przejdzie to dopiero się zacznie kongo.... Bo trzeba będzie złożyć wypowiedzenie w starej agencji z miesięcznym wypowiedzeniem a w międzyczasie lecimy do pl w przyszły piątek na 10 dni i jak wrócimy to trzeba będzie się zabrać za przeprowadzkę oj a tych gratów się uzbierało trochę .... to dopiero będzie wyzwanie!

Trzymajcie się mamuśki nie wiem czy jutro dam radę wpaść bo chyba na pazurki pojadę bo znajoma z pracy mnie prosiła abym jej zrobiła a przed pl każda kaska się przyda :) Nie chwaliłam się ale robię pazn. akrylowe jeśli jesteście ciekawe! A wy macie jakieś zainteresowania albo hobby ciekawe?? Bo szczerze mówiąc pazn. to moja największa pasja uwielbiam je robić i uwielbiam to jak klientki są zadowolone z efektu :)

Spadam lulu buziaczki miłego dzionka jutro :-)

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

09 wrz 2010, 08:48

buzok14, Super że już lepiej sie czujesz oby tak dalej :ico_brawa_01: :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-09-09, 08:56 ]
Aga_86, Fajnie że znalazłas chatke faktycznie dłudo szukasz, ja tak wscibsko zapytam bo nie wiem jak tam u Ciebie jest. Drogo tam nie da rady kupic sobie?? :ico_wstydzioch: A może lepiej wynajmowac? Ja z moim Marcinem mieszkam jakies 2 lata tak to osobno, i u niego jest taka wielka kuchnia a wczesniej miałam taką malutką i za nią tęsknie mała wiekszy bałagan ale w dużej to dopiero sie narobie :ico_olaboga: Teraz moją wynajmujemy i jak tam ostatnio poszłam na zwiady to się przeraziłam nawet gdybym miesiąc nie sprzątałą takiego syfu by nie było , ale to mój perfekcjonizm (nie mylic z pedantyzmem :-D ), i sentyment do tego mieszkania.
Troszke zboczyłam z tematu :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-09-09, 09:01 ]
Moim hobby jest taniec towarzyski, ale nigdy nie traktowałam go jako zawodu wiec mam mało osiągniec ale ogółem zanim tu wyjechałam to 12 lat tańczyłam.. Teraz to nie ma już czasu jak się uczyłam to miałam jakoś więcej a też pracowałam, już raczej nie wróce do tańca chociaż nadal uwielbiam.

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

09 wrz 2010, 09:48

Witam z rana. Ja już zawiozłam córcię do przedszkola a teraz siedze sobie i piją kawkę zbożową z bułeczką. Pogoda okropna od rana, ciekawe jaki będzie weekend :ico_noniewiem: . Dziś Oliwie odbiera moja mama i mała zostaje u niej do niedzieli, bo ja mam w ten weeken zjazd :ico_placzek: . Jeszcze troszkę poleżę i siadam do "odrabiania lekcji" :ico_haha_01: . Musze coś tam przygotować na zajęcia :ico_noniewiem: .
już raczej nie wróce do tańca chociaż nadal uwielbiam.
_________________
czemu. Jeśli to kochasz to czemu odbierasz sobie przyjemność?

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

09 wrz 2010, 10:23

buzok14, Nie ma czasu treningi są długie, w pracy awans dostałam przed ciążą wiec jak wróce to na to awansowane stanowisko, mąż dziecko, marzyłam kiedys oszkole tańca ale teraz tego tyle jest, ja mam tylko 2 złote medale, 2 srebrne i 3 brązy a tu w miescie ma szkołe mistrzyni świata nie przyjdą do mnie tylko do niej wiadome....

[ Dodano: 2010-09-09, 10:25 ]
To jest wszechstronna dyscyplina wiem latino itd. ale teraz się popularnośc liczy nie ważne co potrafisz, w tej branży tak jest, może kiedys ucichnie szał Tańca z gwiazdami i wtedy ja się wyłonię.

[ Dodano: 2010-09-09, 10:26 ]
ojej ale pada a ja muszę na zkupki pójsc mmmmmm :ico_olaboga:

[ Dodano: 2010-09-09, 12:14 ]
Jestem już ale widzę że u nas pusto. Zmokłam normalnie pomimo że miałam parasol fuuu wstrętna pogoda!!!!!
Zrobię dzisiaj na obiadek jakąs zupke warzywną żeby tego chłopa mego nawitaminowac troszkę.

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

09 wrz 2010, 13:45

Aga_86, jej wiem co cię czeka bo mnie też czeka przeprowadzka do nowego domu chyba w przyszłym miesiącu :ico_noniewiem:
Agnieszka26, no właśnie rozpowszechniło się to przez "taniec z gwiazdami"i wszędzie tego pełno .

a ja się dziś farbnęłam :-D
conieco jeszcze koło siebie zrobiłam :ico_haha_01:
fajnie jak dzieci są w szkole :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], CurtisBlata i 1 gość