BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

26 paź 2007, 18:09

Jasnie Pani :) pisze:Ja wiec zaczne: Luska dalej jeszcze nie mowi

No co Ty? :ico_haha_01:

Ja będę mieć drugie małe...na razie jestem w szoku :-D

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

26 paź 2007, 19:03

BeataW, drugie małe maleństwo??? GRATULUJĘ!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a ja jestem wkurzona, bo siedzę jeszcze w pracy i nie wiem kiedy do domu wrócę, przed chwilą szef zadzwonił do mnie z prośbą, żebym poczekała tak długo aż ktoś nie przyjedzie z paczką :ico_zly: a właściwie to nie była prośba tylko rozkaz :ico_zly: a w domciu Joasia czeka na cycolinka :ico_placzek: :ico_olaboga:

Jaśnie Pani śliczna twoja Luśka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

26 paź 2007, 20:54

BeataW pisze:Ja będę mieć drugie małe...na razie jestem w szoku :-D


[scroll][size=200]G R A T U L A C J E !!![/size][/scroll]

w koncu sie 78 ruszyl :-D :-D

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

28 paź 2007, 07:32

hej
co sie z nami dzieje???

dziś miałam pobudke o 4.40 nowego czasu...chyba chce żeby się mamusia do egzaminu pouczyła....ale twarda jestem :ico_haha_01:

żałuje troche że poszłam na te podyplomowe, jak sie ucze to mam wyrzuty że dom i dziecko zaniedbuje, że sie stresuje a to w końcu wychowawczy...jak się nie ucze to też mam wyrzuty...co za człowiek ze mnie, zero luzu!

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

30 paź 2007, 22:36

Beatris60 pisze:dziś miałam pobudke o 4.40 nowego czasu

ja dzis 5.30, ale spalam od 1.30, wiec tylko 4 godziny i zamiast isc spac, bo Luska juz od godziny w kimonie, uskuteczniam uzaleznienie od netu :ico_olaboga:

dziewczynki i co z fociaczkami??? nie bedzie? :ico_placzek: mi sie tez cos tu nalezy, bo ja nie chadzam po waszych dzieciowych watkach :ico_placzek:

BeataW, a ty co nie piszesz jak sie czujesz i jak leci w drugiej ciazy??? jestes jedyna :ico_ciezarowka: '78 teraz, wiec powinnas nam tu kazdego mdloscia opisywac :-D

ja juz Lusiakowi nowe potrawki podaje i efekt jest taki, ze sie nauczyla pluc (najczesciej na mnie), ale dalej nie mowi, chociaz (co uwazam za swoj osobisty sukces, choc wiem, ze to przypadkowe) z gaworzenia wlasciwie tylko ma-ma-ma jej wychodzi :ico_brawa_01:

pisalam wam tutaj, ze zamowilam sobie nowa chuste do noszenia Lusiaka? az z Anglii idzie, a tam teraz strajkuja na poczcie i czekam, i czekam i nic :ico_noniewiem: a myslalam, ze moze przed Wszystkimi Swietymi dojdzie to Lusce komfortowo znicze na cmentarzu pokaze.... :ico_noniewiem:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

30 paź 2007, 23:06

Magdzinka pisze:BeataW, drugie małe maleństwo??? GRATULUJĘ!!!!!!!!

:ico_sorki: :ico_sorki:
Beatris60 pisze:żałuje troche że poszłam na te podyplomowe, jak sie ucze to mam wyrzuty że dom i dziecko zaniedbuje

Ja myślę,że warto trochę zainwestować w siebie,zwłaszcza w taki sposób :ico_oczko:
Jasnie Pani :) pisze:BeataW, a ty co nie piszesz jak sie czujesz i jak leci w drugiej ciazy??? jestes jedyna '78 teraz, wiec powinnas nam tu kazdego mdloscia opisywac

:ico_haha_01: mdłości dostałam dopiero dzisiaj :-D
Jasnie Pani :) pisze:ma-ma-ma jej wychodzi

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

30 paź 2007, 23:16

BeataW, a w chuscie bedziesz nowe mlode nosic???? :-D :-D :-D

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

30 paź 2007, 23:20

Raczej nie,Izy nie nosiłam...kupiłam za to nosidełko i ani raz go nie użyłam :ico_noniewiem:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

31 paź 2007, 00:26

hej
ja tylko dzięki nosidełku cos w domu robiłam, Ola chciała być ciągle na rękach...do nosidełak i odkurzałam sprzątałam itd :-D ale plecki baaardzo mnie potem bolały...
Jaśnie Pani oto moja gwiazda:
Obrazek

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

31 paź 2007, 09:46

BeataW pisze:,Izy nie nosiłam

no wlasnie dlatego pytam, bo jedno bedziesz miala male, a drugie malutkie i jakos to bedziesz musiala zorganizowac i ogarnac, znacie to:
-Mamusiu dzis rano Jasio polknoł zywą muche, ale nie martw sie, dalam mu łyzke srodka owadobojczego :-D :-D :-D

Beatris60, no piekna Krolewna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a na reszte pasa wyciagne jak mi tu zdjec wklejac nie bedzie :ico_nienie:

Pamietajcie tylko, ze nosidelko jest bardzo niezdrowe dla niechodzacego jeszcze dzieciaczka. takie malutkie musi miec wygiety kregoslupik caly czas, bo dopiero sie prostuje jak zaczyna chodzic, no i wtedy mozna szalec z nosidelkiem, ale wczesniej to niebezpieczne na kregoslup, biodra i nawet genitalia.

[ Dodano: 2007-10-31, 08:47 ]
Beatris60 pisze:ale plecki baaardzo mnie potem bolały...

aaaa zapomnialam, ze na mamy kregoslup to tez niezdrowe :-D :-D :-D

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość