Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

09 sty 2009, 15:40

coś nas na zmiany dziś wzieło ja też własnie siedze z farbą na głowie robię sobie szampański blond ciekawe co mi wyjdzie ostatnio miłam troche przyciemniony ten mój blond oby mi żólte nie wyszły :ico_sorki:

Monika ślicznie wyglądasz w ciemnych włoskach i nogi masz bardzo zgrabne a brzuszek da sie zatuszować pod ubraniem . Zuzia śliczna z niej dziewczynka urosła i zmieniła sie na buźce :-) .

Basiu ty tez dobrze wyglądasz tak jak powiedziałaś liczy sie to że mamy zdrowe i śliczne dzieci , mężowie nas akceptują takimi jakimi jestesmy.

Małgośka wysłusz włosy bo koloru nie oddają miał być blond :-)

[ Dodano: 2009-01-09, 14:45 ]
Ach to macie dobrze z tymi cyckami chociaż mi teraz też urosły ale zawsze miałam B a teraz takie małe C no jak Franek mleczka nie sciągnie to są piekne takie jędrne i stojące ale jak zje przez całą noc to rano flaczki aż patrzec na nie nie moge :ico_olaboga: .

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

09 sty 2009, 15:51

Małgośka wysłusz włosy bo koloru nie oddają miał być blond :-)
miały być ale nie są. Ostatecznie rozjaśniłam je odcieniem "słodkie cappucino" o ton jaśniejszym od poprzedniego. Troszkę powalczyłam z mokrymi włoskami i już jakoś to wygląda :-D Zastanawiam się tylko: co by tu jeszcze podciąć i jak??? :-D

Monika słodka Zuzia i śliczne zdjęcie w podpisie.

Cycki? A co to jest? Ja przed ciążą miałam małe C, a teraz B bywa za duże :ico_placzek: Do tego miętkie te pozostałości niegdysiejszego biustu i wisieć zaczynają jak u żony wodza plemienia UmbuFumbu. Do tego zaczęly się robić na nich rozstępy i preparaty antyrozstępowe niewiele dają.

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

09 sty 2009, 15:54

MIka, ale w sumie, tam na NK widac moje cycki na tym zdjeciu gdzie ejstem z mezem w sukni slubnej :-)

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

09 sty 2009, 15:57

Ach to macie dobrze z tymi cyckami chociaż mi teraz też urosły ale zawsze miałam B a teraz takie małe C no jak Franek mleczka nie sciągnie to są piekne takie jędrne i stojące ale jak zje przez całą noc to rano flaczki aż patrzec na nie nie moge
ja sie balam ze po karmieniu zmaleja ale uff udalo sie je zachowac. najfajniejsze mialam jak bylam w ciazy w 1 trymestrze takie nabrzmiale jak sylikony :ico_wstydzioch: chyba wszystkie mamy takie flakowate teraz :ico_noniewiem: a przy najmniej duza czesc. naszczescie jest bielizna :ico_sorki:

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

09 sty 2009, 15:57

to ja już się chyba na dzisiaj zatknę, bo jeszcze coś palnę... nosi mnie....

[ Dodano: 2009-01-09, 15:00 ]
naszczescie jest bielizna :ico_sorki:
tak, tak... a przychodzi co do czego, to facet zawiedziony, bo zamiast jędrnego C jest ledwie namacalne A na wysokości pępka :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

09 sty 2009, 16:02

MIka, ale w sumie, tam na NK widac moje cycki na tym zdjeciu gdzie ejstem z mezem w sukni slubnej :-)
juz sprawdzilam :-D pieknie wygladalas :ico_szoking: co ty chcez od swoich cycek :ico_noniewiem: mysle ze kazda powie ze super biuscik masz :ico_wstydzioch:
Aniu pokaż cycki bez sukni :-D
ty mala zboczenico :ico_nienie: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-01-09, 15:04 ]
tak, tak... a przychodzi co do czego, to facet zawiedziony, bo zamiast jędrnego C jest ledwie namacalne A na wysokości pępka
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2009-01-09, 15:05 ]
to ja już się chyba na dzisiaj zatknę, bo jeszcze coś palnę... nosi mnie....
a czemu cie nosi??

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

09 sty 2009, 16:05

malgoska napisał/a:
Aniu pokaż cycki bez sukni :-D

ty mala zboczenico :ico_nienie: :ico_haha_01:
no mi chodziło żeby np. w bikini pokazała, żebym mogła jej pozazdrościć :-D

Tosi schodzi obrzęk z dziąsełek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dwa ząbki już widać jak zaczynają wystawać delikatnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

09 sty 2009, 16:06

ty mala zboczenico :ico_nienie: :ico_haha_01:
pokazalabym Ci przed ciązą :-D

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

09 sty 2009, 16:07

a ja myslalam ze to faceci moga o cyckach pol dnia gadac :ico_noniewiem:
:ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

09 sty 2009, 16:07

juz sprawdzilam :-D pieknie wygladalas :ico_szoking: co ty chcez od swoich cycek :ico_noniewiem: mysle ze kazda powie ze super biuscik masz :ico_wstydzioch:
dziekuje :ico_wstydzioch: moze i byl spoko, ale teraz jest wiekszy :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość