Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

26 sie 2008, 19:01

ja wróciłam do pracy zaraz po macierzyńskim, miałam jeszcze kilka dni zaległego urlopu wypoczynkowego, Miłoszek miał 5 miesięcy
ojej to strasznie szybko.... :/
Kristi brawa dla dzieciaczków , no i spoecjaslnie dla Nicolki za to że taka z Niej pomocna siostrzyczka.
Gabi no i jak tam Emilka po szczepieniu...?

U nas juz wszystkie szczepienia zakończone teraz dopiero będzie miał szczepionkę przed pójściem do szkoły, czyli jak będzie miał 5 latek.
Dawno nie wazyliśmy Antosia, musze się z nim przejść do przychodni i zważyć.

[ Dodano: 2008-08-26, 19:03 ]
Całus dla Emi :ico_haha_02:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

26 sie 2008, 19:24

przeciw posocznicy meningokokowej, a za jakies 2 miesiace jeszcze pneumokoki.
tego pierwszego nie znam, a przeciw pneumokokom Antoś już miał.
A duzo płacicie za te szczepionki?

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

26 sie 2008, 19:35

Kurcze to drogo, no my mieliśmy za darmo wszytskie szczeppienia no i pneumokoki też.
Muszę Ci powiedzieć, ze ta Antosiowa foteczka w Twoim podpisie jest taka rewelacyjna, rozweselajaca, że zawsze jak ją widzę, to mam uśmiech na buzi. Slodziutki jest :-)
hihi , ja tez uwielbiam tę fotkę.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

26 sie 2008, 19:52

No ale trudno, wole zapłacić, niż nie daj Bóg potem żałować, że nie zaszczepiłam Emilki.
oczywiście że tak, nie może być inaczej.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

26 sie 2008, 21:20

Witam


Próbuje Was doczytać.... ale widzę że mamy nową koleżankę i kolejnego Smyka ........ witamy :-)

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

26 sie 2008, 21:46

Aginko a jak wyjazd?
a dziękiuje .. było fajnie ... wróciłam wczoraj w nocy .. niestety dziś na 7 musiałam byc jużw pracy ... dopiero dzis sie po pracy rozpakowałam ... później może wkleje zdjecia...

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

26 sie 2008, 22:20

fotosik już pracuje :ico_wstydzioch: bedzie dużoooo

[ Dodano: 2008-08-26, 22:31 ]
oioooo .... kicha .... dziś fotosik odmawia posłuszeństwa :ico_zly:

a jednak .... zapraszam do oglądania :-D

[ Dodano: 2008-08-26, 22:39 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

26 sie 2008, 23:09

Minka łobuziaczka
bo to jest mega łobuziara ... za to Emilka w podpisie wygląda na takiego cukierkowego aniołeczka ... taka słodka niewinna dziewczynka .... :-)

Awatar użytkownika
anulka_
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 sie 2008, 06:31

27 sie 2008, 06:34

dzień dobry!

Poczytałam i pooglądałam zdjęcia. Dzieciaczki śliczne. Dziś wraca z wycieczki moja mama, była w Rzymie, bardzo się za nią stęskniłam :-) Ja dziś pracuję do 19-stej i na dodatek w szpitalnej kontrola farmaceutyczna :ico_szoking:

gorące pozdrowienia dla wszystkich!

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

27 sie 2008, 07:15

Witajcie z ranca ;-)
Moje dzieci jeszcze sobie spia ale Marcusek juz lada chwila sie obudzi ;)
U nas dzisiaj znowu sie zapowiada ladna pogoda.. i znowu pojdziemy sobie na spacerek ;->
Jak chodzi o szeczepionki to moja Nicolinka juz miala wszystkie szczepionki teraz jak bedzie troche starsza to dostanie znowu ;-) A u nas tez wszystkie szczepionki sa za darmo i to jest tak dobrze wogule Niemcy jako kraj bardzo dba o dzieci i to podoba mi sie ;-)
Dziekuje wam za mile slowa o Nicolci ona jest naprawde taka kochana starsza siostrzyczka a jaka jest pomocna same widzialyscie.. i tylko by Marcuska przytulala.. tylko ostatnio jej ta przejsciowa faza grzeczna byc mija i zaczyna jak wczoraj jak cos nie jest po niej mysli plakac w niebo glosy.. ale jak malej tulmacze ze nie wolno i juz to jeszcze glosniej placze.. mala spryciulka chce mame placzem wziasc.. No ale pozniej zapomina i jest znowu ok..

Aginka super foteczki,Malwinka to widac taka zywiolowa dziewczynka ;-) A i Kacperek sie super prezentuje juz zauwazam ze nie jest taki niesmialy.. Bajeranckie fotki ;->
I fajnie ze sie wam udal wypad ;)

Gabi super ze sobie jedziesz na urlop w gory moze akurat niebedzie tak najgorzej i Emilce sie bedzie podobalo i bedzie w miare grzeczna.. my jedziemy tez pod koniec pazdziernika do Pl i juz sie ciesze na ten wyjazd..
Dokladnie mysle jak Aginka ta foteczka Emilki w podpisie jest taka slodka i niewinna.. i kto by pomyslal ze Emilka to taki lobuz.. :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-08-27, 07:20 ]
Gabi dobrze ze Emilka w miare ok zniosla te szczepienie.. ale ja nawet nie wiedzialam ze w Polsce trzeba placic za szczepionki.. i to tak duzo... ale masz racje ze lepiej dmuchac na zimne.. niz pozniej ma cos sie stac..

Ja bede uciekac moze szybko wezme prysznic poki moje dziecinki sobie spia..
Milego dnia i buziaki papa

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość