Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

27 sie 2008, 07:33

to życzymy miłej pracy A w wolnej chwilki prosimy o zdjecie synka
Dokladnie tak samo mysle ;-)

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

27 sie 2008, 07:49

Zapomnialam napisac, Emilka bez zadnych objawów niepokojacych po szczepieniu, wszystko OK
To sie ciesze ;-)

A ja nie poszlam wziasc prysznica.. boli mnie brzuch bo mam @ :/ No ale jakos wytrzymam.. a moje dzieci jeszcze sobie spia.. i Marcusek jakos tez dlugo spi..hmm.. :-)

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

27 sie 2008, 14:01

Gabi dziekuje ;-) To znaczy dzisiaj fajnie sobie pospaly.. bo obudzily sie oboje w tym samym czasie bo o 8 15 ;-) Zdazylam kompa wylaczyc i sie obudzily :ico_haha_02:

A teraz moje dzieci znowu spia.. tym razem mialam problem Nicolke uspac.. i jak ona plakala to mi sie tez chcialo.. :ico_wstydzioch: sama niewiem o co malej chodzilo??
No ale zasnela.. a ja chce isc na ogrodek i wyplewic.. niewiem jak to uda mi sie zrobic.. :ico_noniewiem: Wezme sobie Marcuska i jego buteleczke i moze sie uda..
No to bede uciekac papa :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

27 sie 2008, 16:16

A ja wlasnie skonczylam niedawno plewic w ogrodku i juz nareszcie ladnie wyglada ;-)
Pozatym moj Marcusek juz spi juz go uspalam.. a moja slodka Nicolinka jeszcze sobie spi.. juz poza 2 godziny.. pewnie byla malutka zmeczona..

Gabi u nas to z tym placzem przed snem jakos tak rzadko sie zdarza i niewiem czemu .. A i milej pogawedki z przyjaciolka ci zycze ;-)

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

27 sie 2008, 22:23

Witajcie, tylko troche mnie nie bylo, a tyle napisalibyście :ico_olaboga:

Gabi, caluski dla dzielnej Emi :ico_buziaczki_big:
co do wyjazdy to bardzo bym chciala, ale niestesty nie dam rady, mam nadzieje ze kiedys sie uda :ico_oczko:

Aginka, zdjecia sa bomba! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . Malwinka w basenie i ta 'zlowroga' mina w okularach - REWELACJA! :ico_brawa_01:

Wiecie tak sobie ostatnio mysle co z nasza Izą , Iwonka no i diem ?.. :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-08-27, 22:24 ]
Gabi, sliczne zdjecie Emi w podpisie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
anulka_
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 sie 2008, 06:31

28 sie 2008, 06:13

Na Dzień Dobry kilka fotek :-D Miałam wkleić je wczoraj ale padłam :ico_haha_01:

z mamą ( nie śmiejcie sie :ico_wstydzioch: )

Obrazek

z tatą
Obrazek

i sam:)
Obrazek

Pozdrawiam , miłego dnia!

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

28 sie 2008, 09:13

Witaj i ja :-)
anulka_, ale masz malego przystojniaka w domku :ico_brawa_01: , a to jago spojrzenie... ta oczka, po prostu mnie powalily! Cudny jest!

Buziaczki dl Was dziewczynki i milego nia, u nas zaswiecilo slowno, alec moze i cieplo bedze dzisiaj wiec czas szybciej zleci na polku albo w ogrodzie :ico_sorki: , bo ostatnio to sama nie wiem co sie z Asia stalo, ale jest strasznie niegrzeczna, placze, grze sie i wszystko jaj zle :ico_placzek: , tak Ty kiedys Gabi pisalas odnosnie Emi....
juz nie wiem co mam robic... :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_noniewiem:
nie chwalac sie skonczylam studia pedagogiczne i to kierunek 'spoleczno-opiekunczy' a zwlasnym dzieckiem sobie ostatnio poradzic nie moge :ico_placzek: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

28 sie 2008, 10:54

ale czasami bywa nieznośna. Czasami nawet coś ją proszę, albo tłumaczę zeby czegos nie robiła, a ona z premedytacją robi mi na złosc :ico_placzek:
u mnie to 'czasami' przerodzilo sie w 'codziennie' :ico_olaboga: :ico_placzek: .
Jak jedziemy np. do moich dziadkow, bo Asiua jest jak aniolek, a jak jestem z nia sama to czasami juz nie wiem co robic :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_placzek: ; dzisiaj plula mi bulka, mowilam tlumaczylam kilka razu ze tak nie wolno, ze mowi sie mamie, ze juz nie chce itp. i ona dalej, no to ja wzielam i zaprowadzilam do pokoju i powiedzialam, ze skoro tak sie zachowuje i mnie nie slucha to nie bedzie ogladac filmikow na komputerze (bo jadla i ogladala) no to ryczala i darla sie chyba przez dobre 5min.!! :ico_olaboga: .
Mam nadzieje ze jej niedlugo przejdzie, bo juz mam dosc slynnago 'buntu dwulatka' !! :ico_sorki:
A jesli chodzi o zasypianie, to odpukac, u nas nie ma problemu, z reguly to Asia jest tak pagnieta ze nawet nie musze przy niej siedziec, modlimy sie, ona wchodzi do lozeczka, a ja wychodze, ona sie troche powierci i zasypia, ale bez placzu i sama, wiec chociaz tutam mam plus, nio ale niestety nadal nie udalo man sie pozbyc smokow, nia moowiac juz o nocnikowaniu :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

28 sie 2008, 12:41

Hej ;-)
Ja tylko na chwilke..
Dzisiaj czwartek a ja mam jeszcze mieszkanko do posprzatania.. czekalam az mi dzieci zasna i wlasnie spia..
Ja niewiem co sie dzieje z Nicolka.. czy nasze dzieci sie jakos umowily.. Nicole jest niegrzeczna,jak cos nie jest tak jak ona chce to zaczyna plakac.. caly czas by tylko sie przytulala i ciagla mnie za wlosy.. ona sie tak uspokoja ale ja przeciez niemoge tylko sie z Nicolka zajmowac bo mam tez Marcuska .. nierozumiem tego.. mala poszla spac pozno bo jakos po 22 00 i obudzila sie o 7 10 i juz wyspana.. pozniej taka marudna byla.. a w ciagu dnia potrafi poza 2 godziny spac.. :ico_szoking: no i to dziwne jakies takie.. to tez sie nazywa Buntem dwulatki.. ??
W kazdym razie ja czasami nie umiem i musze krzyknac.. i pozniej jest mi z tym zle ale Nicolinka mnie nie slucha w niektorych momentach i robi tez czasami mi na zlosc specjalnie... No ale czekam az w koncu wstanie wyspana i nie bedzie marudzic..
Mam nadzieje ze ten bunt szybko minie..
Milego dnia papa

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

28 sie 2008, 14:52

witajcie kochane moje
internet juz mam sprawny wiec bede juz na bieząco..jak tylko mi czas pozwoli....
sciskam mocno

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość