Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

28 sie 2008, 16:48

iza, zaglądaj póki Julcia jeszcze w brzuszku jest ... jak sie czujesz ... jak Wam sie żyje w nowym domku ....

[ Dodano: 2008-08-28, 16:58 ]
anulka macie cudownego synusia ..... a Miłoszek ma cudownych rodziców .... śliczne zdjęcia .... :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

28 sie 2008, 18:20

Witajcie po długiej nieobecności :)
Witam nową mamusię i Miłoszka.
izuś, fajnie,że już jesteś :ico_brawa_01:
Dziewczyny, u mnie z buntem dwulatka jest koszmarnie. Pyza czasem jest okropniasta.
Klusek waży już ponad 7 kg :ico_szoking: . Dostaje po troszku jabłuszka i soczku z marchewki.
To jest jego pierwsze jedzenie jabłuszka
Obrazek

Wrażenia na nim większego nie zrobilo pierwszy raz, ale z dnia na dzień, coraz ładniej otwiera buźkę i je. Widzę, że chyba mu smakuje.
Z nocnikowaniem Pyzy jest coraz lepiej. Jak chce siusiu, to krzyczy, że szybko mam zdejmować jej majtasy. Ale też często muszę jej przypominać.
Wklejam kolejną fotkę z serii "spać można wszędzie" :-D
Obrazek
Obiecywałam też Wam pierwsze fotki Patryczka. To jest zdjęcie z Kluska w inkubatorku
Obrazek

No i muszę znikać do wieczora, bo się Klusek obudził...
Do później Kobietki

Awatar użytkownika
anulka_
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 sie 2008, 06:31

28 sie 2008, 18:29

Cześć! Dziękuję za komplementy :-D
Dziś na 17 miałam iść do dentysty, ja leczę paradontozę a Miłoszkowi dentystka miała posmarować ząbki. Tak się mały rozpłakał że zwymiotował. Szybko uciekaliśmy od dentystki. Teraz Miłoszek jest z babcią na spacerku. Ja musiałam zaprać ubranie i pomyłam butelki bo robię przecier z pomidorów. Czekam na Miłoszka i zaraz jeszcze ja z nim wyjdę. Ciężko ściągnąć go do domu :-)

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

28 sie 2008, 20:27

Miłoszkowi dentystka miała posmarować ząbki.
anulka_ czym ??? zdradz mi bo my mamy kłopoty z zębami u Malwinki ... miała już nawet borowane i plombowane ząbki.... ja niby chodzę do specjalisty od dzieciecej stomatologii ale rzeszów to taki "koniec świata"

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

28 sie 2008, 21:04

witam :ico_haha_01:
Ja tylko na chwilke dać wam znać ze u nas wszystko dobrze :ico_haha_01:
Ada szaleje i broi :-D a ja ciągle pracuje :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_olaboga: nawet nie mam czasu ani sily po pracy popisać z wami :ico_placzek:
Zaraz ide się polozyć bo padam.

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

28 sie 2008, 21:45

justyna25, odpocznij... Oj, biedulka jesteś... Czy Ty wogóle masz czas dla siebie?

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

28 sie 2008, 23:56

czesc Dziewczynki
zaraz Was doczytam i spróbuje coś skrobnąć :-D

[ Dodano: 2008-08-29, 00:03 ]
Antkowi chyba wychodą 5-tki bo mniej spokojny jest...no cóz trzeba to przejść,
A ja coś czasu nie mam ostatnio, ciąglę coś, staram się każdą wolną chwilę spędzać z Antosiem, bo ostatnio jest bardzo wymagający :ico_haha_01:

Iza fajnie że sie pojawiłas, pisz więcej co u Ciebie jak się czujesz? Jak Matuś? No i czy poprawiło się z mężem...
Aniu śliczne zdjęcie dzieciaczków no i Kinga bombowa śpiąca na tej podłodze.
czasami te nasze "aniołki" naprawde potrafią wyprowadzic z rownowagi.
oj Tak, swięta racja...czasem to aniołki z rózkami... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

29 sie 2008, 11:11

Cześć Dziewczyny.
Gabi, spakowana już jesteś? Już tylko 3 dzionki i wyruszacie na wakacje. Życzę tylko pięknej pogody.
U nas dziś od rana okropna pogoda- ciemno i pada. Chyba cały dzień taki będzie.
Maggie, Kindze też lazą piąteczki, ale ona to świetnie znosi. Może w nocy ją pobolewa, bo się budzi z płaczem. Dzisiaj się obudziła i krzyczała "Mamusiu, boję się". Coś złego musiało się jej przyśnić. I od 3 spała ze mną...
A Ty Madziu w nocy spać nie mogłaś?

U mnie wczoraj była "burza z piorunami" :ico_haha_01: . Nie chciałam włączyć Pyzie bajek, więc darła się jak szalona. Sąsiedzi to pewnie pomyśleli, że ją katuję. Ta moja mała Kinga najchętniej to by pewnie cały dzień przed telewizorem spędziła. Kupiłam jej farbki i dzisiaj troszkę pomalujemy, aby zapomniała o telewizorze. Aha, i wróciła do popołudniowego spania. O godzinie 14:30 kładzie się i mówi, że chce poleżeć i odpocząć. I śpi ok 1.5 godzinki :ico_brawa_01: . Wiecie, wczoraj wzięła na kolana 2 lalki i mówi "Kocham was dzieciaki" :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: . Naśladuje mnie Pyzula...

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

29 sie 2008, 11:13

Dzien dobry ;-)
Ja na chwilke jestem.. pisze z mala Nicolinka siedzaca mi na kolanach.. :ico_wstydzioch:
No i u nas ok,tak jak Maggie staram sie wiekszosc czasu spedzac z Nicolinka i Marcuskiem teraz wlasnie Marcusek sobie spi.
Pozatym to wczoraj byla u nas tesciowa i byla moze z 15 minut i juz zdazylam jej uwage zwrocic.. niewiem chyba sie obrazila na mnie.. chodzilo o to samo co zawsze.. mala zrobila siku do pampersa i ja tulmacze Nicolince ze ma siku robic do nocnika a tesciowa stoi i gada dokladnie to samo co ja.. wiec w koncu powiedzialam ze lepiej jak jedna osoba mowi do Nicolki i tesciowa odrazu umilkla.. a ja skonczylam Nicolce mowic gdzie ma siku robi itd.. Pozniej tesciowa pobyla u nas moze z 5 mint i jak juz cos mowila to na mnie wogule nie patrzyla jak cos mowila tylko na mojego meza i pozegnala sie i poszla.. sama niewiem.. chyba sie obrazila ale nie moglam juz nic nie mowic..musialam jej uwage zwrocic bo tak wypadalo..
A dzisiaj jedziemy na zakupki bo nam sie jedzonko konczy,a jutro chcemy ciac nasze drzewo to znaczy bedzie cial je moj maz i tesciowa a ja bede uwazac na dzieci moje a tesc ma noge zlamana to i tak nie moze nic robic ;)
Niechce was tak zameczac o tej mojej tesciowej.. no ale chcialam zebyscie wiedzialy ze jej uwage zwrocilaam.. :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Mama_Ania piekne foteczki i Kinga spiaca na podlodze.. super i jaki malusi Patryczek,odrazu sie mi przypominaja moje dzieci Nicolinka jak taka malusia byla i Marcusek ;-)

Anulka piekne foteczki i sliczny syneczek.. Ja juz cie chyba widzialam w jakiejs aptece.. taka jakas mi sie znajoma wydalas.. juz cie chyba gdzies widzialam?? :ico_wstydzioch: :ico_haha_02:

Ok milego dnia wam zycze papa

[ Dodano: 2008-08-29, 11:17 ]
Mama_Ania to tak jak moja Nicolinka mnie tez nasladuje.. a dzisiaj to istnie dawalam malemu Marcuskowi kaszke i ja patrze co robi Nicole a ona bierze lyzeczke i nalozyla duzo kaszki i daje malemu.. super to wygladalo i udalo mi sie az fotke pstryknac ;-)
Super masz dzieciaczki taka madra Kingusia a z bajkami to Nicolka popatrzy na swojego Mickiego 15 minut i juz ma dosc.. pozniej ta bajka zaczyna ja nudzic.. no ale to nawet dobrze ;-)

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

29 sie 2008, 11:22

hej hej kobitki.
U nas oczywiście pochmurny poranek....
Wczoraj niebo rozchmurzyło się doiero o 19...ekstra :ico_olaboga:

Buziole i do pózniej.

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości