Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

12 cze 2007, 11:25

Trzymajcie, trzymajcie. Mocno, bo jak nie zdam to na Was będzie :-D . Ja w poniedziałek to pewnie jak ze sraczką będę latać :ico_oczko: Chociaz do stresujących się ludzi raczej nie należę ale jak pomyslę, że tyle kasy może iść w błoto to mnie krew zalewa :ico_noniewiem:
Ide cos zjeść, bo prze mojego dzisiejszego marude śniadania porządnego nie zjadłam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

12 cze 2007, 11:46

Byłam z małym godzinkę w parku (9.30-10.30), bo nie chciał ani jeść, ani spać. Wróciliśmy, dostał butle i śpi. Zrobiło się paskudnie gorąco :ico_szoking:
Ja małemu nie daję ani jogurtów, ani glutenu. Chociaż u nas też już można niby podawać. Pediatra tłumaczyła, że jak będzie miała ujawnić się celiakia, to i tak się ujawni wcześniej czy później, więc wg niej można dawać gluten :ico_noniewiem:
asiu, ile płacisz za Nutramigen? Czy to prawda, że po 7 czy 8 miesiącu życia dziecka trzeba płacic za nie 100%??
jola, trzymam kciuki

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

12 cze 2007, 13:52

Dla Maciusia Obrazek z okazji miesięcznicy i za siad.

Dla Zuzi za siad. :ico_buziaczki_big:

Sosna to mamy tak samo z tym pośpiechem jak się malucha po kąpaniu ubiera i drze buziaka.Mój to już zaczyna jak go w wanience posadzę i tak "eeeeeee,eeeeee" aż nie dostanie mleka.Ale z tą pieluchą to było dobre :-D

Mosobku wózek prowadzi się leciutko i leciutko znosi z drugiego piętra i wogóle jestem git.Dawno takiego udanego zakupu nie miałam.Co do wygody, to żeby było dla Joachima wygodnie jeździć podkładam mu pod kocyk poduszkę.

no i sie napisałam...uciekam do marudki

[ Dodano: 2007-06-12, 13:55 ]
teraz juz nie raz a dwa na podwórko wychodzimy

;; jjjjj jhhhhhhhhhhhhhhjjjjjjjjj hhhf8777 7ffffffffff766666666666667

xxxxxxxxxxxxcżzzzzz--

pa :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

12 cze 2007, 14:02

Lila siedzi sama, robi papa i mówi przy tym papa - nie zawsze jak Hubcio taktownie i często wtedy kiedy jej się nie chce - nie robi ;-) stoi postawiona przy czymś, nie wstaje sama, nie czworakuje chodź pozycję pieska ma opanowaną, bawi się sama np. przed sobą ma koszyk z zabawkami i wyciąga wszystkie po koleji potem je wkłada (co rzadziej :-D) i w ogóle jest taka cudna :-D :ico_brawa_01:

Maciusiowi z okazji 7 miesiąca :ico_tort:

Jolcia - a czemu punciakiem jeźdźisz?? nie zdajecie na oplach?? niemniej jednak wiedz, ze będę trzymać kciuki i jak nie zdasz no problem ja zdałam za 4 razem o!! i teraz śmigam ;-)

Akna - a dzwoniłaś tam gdzie ja?? uda Ci się coś znaleźć, ja też juz opadłam z sił ale jednak ;-)

a i jeszcze moje dziecko jak widzi dzieci czy live czy w TV jest takie szczęśliwe :-D może czuje, ze niedługo Bubuś będzie :-)

I Anetko... nie widze Twojej spacerówki :-/ czy mogę prosić o fotki np. na maila?? i proszę powiedz, co tam u Ciebie małż odwalił?? swoją drogą on mi trochę przypomina ojca Patryka... tylko tamten to ma ze 32 lata i mózgu zero... znasz moje gg, jak coś wal jak w dym ;-)

no a AniaK - coś o nas zapomniała i co to za dziewczynka?? ;-)

Awatar użytkownika
Agatka 20
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:57

12 cze 2007, 14:30

Chloe: ja też tzn Davidek używa Nutramigen i wcale nie jest pełnopłatny, nadal mi pediatra przepisuje recepty. Płace ok. 12-13zl za puszke, normalnie kosztuje ok. 26-27zl. Nic nie słyszałam że to zalezy od wieku dziecka.
Juz sie Joli wyżaliłam, ale Wy nie wiecie-mały spadł mi z wersalki i ma guza na czole :( Wcale go nie zostawiłam samego, spuściła go z oka na kilka sekund i to wystarczyło. Strasznie szybko sie przemieszcza, zaczyna wstawać, próbuje wspinac sie po firankach, poznał smak nóżek. Teraz sie zaczyna najciekawszy okres, wrrr

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

12 cze 2007, 15:02

nie ostatni guz Agatko... :-) Lilcia raz siedziała i miała smoczuś w buźce, i raptem ryp na glebę tym smoczkiem - delikatnie krew poszła bo rozcięła wargę w środku, a co by było gdyby zęby miała :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

12 cze 2007, 15:36

Halo kochane, ależ się stęskniochałam, tata okupował komputer, pewnie pilnował bym go nie ruszała :ico_oczko: Obecnie pojechał po mamcię więc jestem. Nie wiem na której stronce się zagubiłam, ale mam nadzieję, że wszyscy jesteście zdrowi, a maluchy rosną w oczach. Nasza mała waży 9300 (wg wagi rodziców) babcia i dziadek skaczą wkoło niej.
Maritko masz super fotkę przy linijce, ciekawe kto to taki, może kobietka mała, najmłodsza w naszym gronie :ico_oczko:
Agatko moja też i tak spadła, a odwróciłam się też na sek. tak bywa, będzie dobrze nie przejmuj się. Ucałuj guziołka.
Maciusiu uściski z okazji 7 m-ca (my za tydzień już 9 m-c, jak to zleciało)
Zuzieńko brawo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Joachimek ma super pojazd :)
Aniu póki Tomeczek nie ma ząbków to Cie nie gryzie, będą będą nie przejmuj się...
O bosze reszty nie pamiętam, całuje was taaaaak mocno, mało obecna na forum ale wciąż o was myślę :-D
Lecę do lasu, u nas dziś w cieniu 34 stopnie :ico_szoking: ale całe szczęście jest wiaterk

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

12 cze 2007, 15:42

w końcu zobaczyłam Joachimka w spacerówie - full wypas :-D extra!!!

Hej Asiu :-) 9300 nieźle :ico_szoking: nie widac po Wikuni...

Nasza AniaK została ciocią Julki - córka tej szwagierki, córki zniecierpiałej alergicznej :-D wiecie o so chodzi ;-) Aniu mogłam?? :-D

zaraz jadymy na szoping, bo Bartek uparł się dzis basenik kupić i kulki i w ogóle dziś już teraz :-D wariat :-P a ja kupię sobe w końcu jakies sandały może i może klapeczki jakieś tyż fajne :570:

i stanik, bo jak Sosna zauważyła :-D mam cycory urośnięte, ze hej ;-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

12 cze 2007, 15:45

Maritko ostatno tez jak ją ważyliśmy to była różnica 200g więc może waży koło 9100, mały klocuszek mój kochany :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-06-12, 15:48 ]
A ja w piątek mam urodziny mamci 45 :) (fajnie nie, ja 27 mama 45)Więc pewnie pobalujemy,a co tam raz się żyje...

[ Dodano: 2007-06-12, 15:49 ]
Widziałam fotki Davidka, miodzio, Agatko masz cudnego synka :)

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

12 cze 2007, 16:08

Asiu- młodą masz mamę fajowo, kurcze ja jak pomyśle, że młody w wieku 20 lat bedzię miał rodziców jak dziadków :-D

Maritta- to udanych zakupków, kup sobie jakieś wypasione klapusie :-D jo tyż sobie musze kupić :ico_haha_01:

A mój Kornel papa nie robi bo go nie uczyłam :-D leniwa mamuśka ze mnie :-D o 17 idziemy z nim do dermatologa, Hasima murzynka :-D ciekawe co powie :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-06-12 ]
Kurcze zapominam i zapominam
Felicity- gratuluje pracy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość