Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

29 sie 2008, 11:31

Gabi dziekuje ;-) Ja mysle podobnie jak ty ;-)

A teraz uciekam bo Nicolinka juz sie niecierpliwi Do pozniej buziaki papa

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

29 sie 2008, 11:35

Kristi, też uważam, że dobrze zrobiłaś, zwracając teściowej uwagę. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

29 sie 2008, 14:17

Hej kochane ;-)
I jestem znowu bo moje dziecinki slodkie sobie spia.
Tak wam powiem szczerze.. to ja sie ciesze ze mojej tesciowej uwage zwrocilam wzielam sie na odwage i powiedzialam delikatnie ale tak zeby zrozumiala i chyba sie udalo.. tylko tak mnie moj maz zastanawia.. Jest ok,normalnie ze soba rozmawiamy ale mimo wszystko tak chocby cos mial.. Moze on nigdy swojej mamie nie zwrocil uwagi?? Niewiem w kazdym razie mi ta cala sytuacje wytulmaczyla moja babcia.. ze to jest taki konflikt pokolen.. i ze moja tesciowa tak wychowala mojego meza ze niby matka to jest tak chocby jakas bogini.. zawsze ma racje i nawet jak niema racjii to niemasz prawa jej tego powiedziec.. a ja znowu jestem troche inaczej wychowana bym to tak nazwala "luzniej" tutaj w porownaniu z ta matka - boginia.. mi takiego czegos moja mama nie wpoila.. owszem wiem ze mama jest wazna i trzeba sie bylo mamy sluchac .. ale bez przesady..
Wydaje mi sie czasami ze moja tesciowa to z tej wielkiej milosci do Nicolki czasami zapomina po prostu kto naprawde jest Nicolki mama.. niewiem jak to okreslic ale to jest meczace.. takie dziwne to i juz..
A jak moje dzieci sie obudza to pojedziemy na zakupki..

Mama_Ania dzieki ze jestescie ze mna ;-) Buziaki dla was

[ Dodano: 2008-08-29, 15:01 ]
I moje dziecinki spia sobie dalej..
U nas dzisiaj piekna pogoda,rano troche sie chmurzylo i wydawalo mi sie ze bedzie padac jakos tak sie zimno zrobilo.. a teraz jakos sie wypogodzilo i cieplutko ladnie jest.. w kazdym razie nie ma sie na deszcz :-D

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

29 sie 2008, 15:11

Witajcie dziewczynki!!

Iza witaj kochana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ania, przepiękne zdjecia :ico_brawa_01: . Patryk rosnie jak na drozdzach! A Kingusia slodziudko wyglada jak sobie spi na podlodze hihi :ico_brawa_01:
Kristi, też uważam, że dobrze zrobiłaś, zwracając teściowej uwagę. :ico_brawa_01:
jestem tego samego zdania :ico_brawa_01:

Musze sie Wam pochwalić, że dzisiaj zauważylam, ze Asi wyszly juz obie dolne 5ki, wiec mamy komplet mleczaków !!! :ico_brawa_01: :ico_sorki: .

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

29 sie 2008, 20:29

Gabi pieknie to ujelas ;-) :ico_brawa_01: Nie umialabym tego lepiej ujac..
Super fotka Emi w podpisie widze ze Emilka bardzo lubi tego kotka ;-) Slodko to wyglada ;)

A my juz po zakupach,bylo milusio i szybko jakos poszlo ;-)
A ja sie biore teraz za nocna toaletke dzieci i powoli trzeba moim skarbom isc spac
Dobrej nocki paa

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

29 sie 2008, 21:06

My już też po toaletach wieczornych. Kluska zawsze kąpaliśmy o 19:30, a od kilku dni domaga się kąpieli przed 19 takim wrzaskiem, że wczoraj i dzisiaj się poddałam i wykąpałam go. Zasypia natychmiast po pluskaniu się w wodzie.
Zobaczcie, jaki jest już okrąglutki na buziaku :)
Obrazek

Dzisiaj też sam pierwszy raz trzymał w łapkach gryzaczek, który natychmiast trafił do pyszczka :ico_haha_01:
Obrazek

No i Pyza. Ona codziennie (prawie), przynosi mi aparat i prosi, abym zrobiła jej zdjęcie
Obrazek

Bardzo stara się przy tym pozować :-D

Basiu, gratulacje Asiuni za ząbki. U nas dopiero 2 piąteczki wylazły.

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

29 sie 2008, 22:43

Aniu, ale Ci Patryczek rosnie :ico_brawa_01: , sliczny chlopak z niego!
A Kingusie to mala modelka :ico_brawa_01:

Gabi, Emi wyglaga uroczi na tym zdjeciu w podpisie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

30 sie 2008, 07:57

Dziękuję za komplemenciki przesłane moim urwisom.
Maluchy już powstawały, Pyza ogląda bajkę a Klusek leży w łóżeczku i stara się zasnąć.
Oj tak, Emi naszego kota uwielbia :-D Niestety z wzajemnoscia ze stronu kota juz gorzej :ico_oczko:
Kinga tak samo "kocha" szczeniaki u mego taty. A duże psy to męczy, że szok. Dobrze, że lubią one dzieci i nigdy nic jej nie zrobiły...

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

30 sie 2008, 09:00

Bardzo stara się przy tym pozować
no i jej wychodzi całkiem nieźle to pozowanie .... a Patryczek jest kochaniutki ... takie 3 miesieczne bobaski są boskie ....
Basiu, gratulacje Asiuni za ząbki. U nas dopiero 2 piąteczki wylazły.
gratulacje ... a ja nie wiem co w Malwinki paszczy piszczy ... za żadne skarby nie da sobie zaglądnąć ... to chyba taki uraz od mycia zębów .... a niegrzeczna jest cały czas tak jakby właśnie zęby jej rosły ... :ico_noniewiem: ale non stop przez ponad 2 lata??? :ico_oczko: no ale tak podobno jest jak Kapik był i jest grzeczny to Malwinka musi dawać czadu :ico_olaboga: i nieststy noce są okropne .. bo w dzień to jestem jeszcze w stanie to zrozumiec .... ale nocki już mnie rozwalają .... spóźniiam sie do pracy ... jestem wiecznie niewyspana ... :ico_zly:

[ Dodano: 2008-08-30, 09:03 ]
Pyza ogląda bajkę
Malwina nie umie zająć sie oglądaniem bajek ... koleżanki poprzynosiły mi teletubisie , kubusie puchatki i inne takie bajki typowo dla maluchów ... i nic ... za to Kapik je oglądał ... :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

30 sie 2008, 09:05

Aginka, a co się dzieje w nocy? Malwinka spać nie może?

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości