Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

08 cze 2011, 19:24

Motylek pisała, że w szpitalu hałasy i remonty, dodatkowo dziecko współlokatorki strasznie płakało w nocy i jest przez to niewyspana, Pawełkowi nic nie przeszkadza i smacznie sobie śpi :-) dzisiejsze wyniki badań Pawełka są dobre, jutro będą jeszcze powtórzone i jak będą dobre, to może wyjdą już do domu
fajnie,że wszystko ok u nich :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ania to szybciutko się z becikowym uwinęłaś :-D
jak kasa potrzebna byłą to szybko poszło :-D :-D
a właśnie, pytaliście już księdza o chrzest?
idziemy teraz w czwartek albo we wtorek najpóźniej :ico_sorki:
Kąpiecie maluszki codziennie?
czasem codziennie czasem co 2 dzień :-) ale jakoś poprawy u małej na buźce nie widzę :ico_placzek: ja nie wiem czemu lekarka żadnej maści dla małej nie przepisała :ico_noniewiem: dla Hani od razu dała Elocom i zeszło szybko a teraz tylko krem Balneum do nawilżania :ico_noniewiem: i kąpać w krochmalu i oilatum ale to jakoś efektu nie przynosi :ico_noniewiem: położna miała być dzisiaj i jej nie było,może jutro wpadnie to zobaczymy co dalej,najwyżej w piątek wyślę A do lekarki niech da jakąś maść dla małej bo tak być nie może :ico_sorki: dzisiaj mama mi dała jakąś maść z anglii od koleżanki bo jej córeczka też miała skazę i jej zeszło i dzisiaj chyba na noc ją posmaruję :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

08 cze 2011, 19:48

Kąpiecie maluszki codziennie?
Tak, w oilatum.

Aniu mi dziś lekarka poleciła potówki smarować bepanthenem. Mateusz ma kilka, zawsze jak jedzie w foteliku to od pasów mu się robią.

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

08 cze 2011, 19:54

Murchinson, dziękuję za odpowiedź :ico_sorki:
markotka jeśli mogę się wtrącić co do suchej skóry to oboje moich dzieci miało bardzo suchą skórę Lena za to dostała 1 pkt mniej, po dobie aż się złuszczała poprostu odchodziła platami plecki nóżki dłonie stopy koszmar, do kąpania dodawałam oilatum a po każdym kąpaniu i osuszeniu mieliśmy zalecenie smarować dziecko parafiną i w ciągu dnia bepantenem i podziałało rewelacyjnie.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

08 cze 2011, 20:31

Aniu, to może załóż w wolnej chwili nowy wątek, tylko nie wiadomo co z Martusią :ico_noniewiem:

My kąpiemy Maksia codziennie w Emolium, wy raczej używacie Oilatum- mówicie, że lepsze? W sumie ma fajną skórę po tym, a na początku też miał bardzo suchą.

A oliwkujecie dzieciaczki?? My nic dodatkowo nie używamy!
Kilka potówek wyszło Małemu na policzku, też chyba od fotelika, bo zawsze to policzko wtula w fotelik :ico_noniewiem:

Fajnie, że u Motylka i Pawełka wszystko dobrze, niech szybko do nas wracają :-)
Moja maruda właśnie zasnęła :ico_sorki: Dobrze, że od jutra ochłodzenie, bo już mi normalnie szkoda tego dziecka, tak się męczy przy takiej temperaturze :ico_sorki:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

08 cze 2011, 20:43

moje dzieci spia

ja kapie ich codziennie, do tej poty uzywalam emolium - u nas sie lepiej sprawdzilo niz oilatum
a teraz mamy mustele
tez niczym nie smaruje po kapieli, od czasu do czasu wlasnie emolium albo mustela mleczkiem

[ Dodano: 08-06-2011, 20:44 ]
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za miesiac Antosi :ico_oczko:

[ Dodano: 08-06-2011, 20:45 ]
wiecie co, zauwazylam, ze Antosi udalo sie kilka razy swiadomie - tak mi sie wydaje - usmiechnac do mnie jak do niej gadalam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

08 cze 2011, 20:45

Ania elocom też jest sterydem, więc może lepiej z tym zaczekać, może za kilka dni buźka Milenki się poprawi.

Murchinson a czym myjesz główkę?

riterka w piątek mamy wizytę u pediatry, to zobaczymy co powie. Ja sama walczyłam z AZS przed ciążą i miałam zalecenie od dermatologa szybkich kąpieli-najlepiej pod prysznicem i generalnie jak najmniej kontaktu z wodą :ico_sorki:

Krzysiu zjadł i dalej śpi :-)

Wasze maluszki długo jedzą? Młody zazwyczaj je 15-20min, uśnie, zmieniam mu pieluchę, wtedy się budzi i je jeszcze drugie 15-20 minut. Nie wiem co robić, żeby nie zasypiał przy jedzeniu :ico_noniewiem:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

08 cze 2011, 20:49

Wasze maluszki długo jedzą? Młody zazwyczaj je 15-20min,
Tosia podobnie, chociaz czasem tez krocej
ale tez usypia przy jedzeniu czesto

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

08 cze 2011, 20:51

Koroneczka ja kupiłam Oillan baby, bo można używać od pierwszych dni, a emolium chyba nie :ico_noniewiem: ale widzę, że ten oillan nie natłuszcza za bardzo i chyba kupię coś lepszego. Sama stosowałam dla siebie zawsze emolium do kąpieli, pod prysznic i szampon też i byłam bardzo zadowolona :-)

Emilia dla Antosi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a kikucik odpadł? U nas twardo się trzyma i pewnie jeszcze trochę będzie Krzysiu miał ogólnie bardzo grubą pępowinę.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

08 cze 2011, 20:59

markotka, w szpitalu mówili, że mogę Emolium używać od początku :ico_noniewiem: hmmm Mały ma fajną skórkę po nim!
Wasze maluszki długo jedzą? Młody zazwyczaj je 15-20min, uśnie, zmieniam mu pieluchę, wtedy się budzi i je jeszcze drugie 15-20 minut. Nie wiem co robić, żeby nie zasypiał przy jedzeniu :ico_noniewiem:
Chciałabym żeby tyle pij- u nas ok. 7-10 minut jedzonka i kimonko- muszę go budzić, żeby dopił, ale nie zawsze się udaje! Ale przez ten czas aktywnie ssie cycuszka :-) Najada się widocznie bo nie płacze i się nie domaga- może dużo mu leci!

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

08 cze 2011, 21:05

a kikucik odpadł?
a gdzie tam, jeszcze jest, pewnie krzysiowi predzej odpadnie :ico_oczko:
jutro przyjdzie polozna to go oceni

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość