Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

27 sty 2012, 10:15

witam o poranku,widze dobre wiesci,u Mad sie ruszylo,nawet jak sama nie da rady,to dzis juz Martynke musza wydobyc,bez wod nie moga jej tyle trzymac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

gabi - juz miesiac Lilusia ma :ico_szoking: Wszystkiego najlepszego :ico_tort:

I dla Majeczki z okazji 6 urodzin :ico_tort:

Jadzia Ty juz tez blizej niz dalej,do terminu nie dotrwasz na bank :ico_brawa_01:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

27 sty 2012, 10:30

Hej ja wpadam ze śniadankiem :ico_haha_01:

No i nareszccie coś się zaczyna dziać :ico_brawa_01: teraz nic tylko czekać na wiesci że Martynka jest już z mamusią :ico_brawa_01:

Ciekawe co u nostromo :ico_noniewiem:

Jadzia sto lat dla córci :ico_tort: , teraz to czeka cię imprezka za imprezką :ico_oczko: Fajnie masz z dziewczynkami że tak wszystkie razem swiętują :ico_brawa_01: jak imprezka to jedna a porządna :-D A teraz jeszcze trzecia księżniczka dołączy :ico_oczko: mam nadzieje że to już lada dzień :-)

Gabi dla twojego małego słoneczka :ico_brawa_01: :ico_tort: za skończony miesiąc :-) to ci córcia zrobiła fajny prezencik z tej okazji - po 5 godz spania bez przerwy mamusia pewnie wyspana :-D U nas jak na razie max to były 4 godz i zdarzyło się raz :-D ale ogólnie na brak snu nie narzekam :ico_sorki:
Mój syn od 2 do 5.30 wisiał mi na cycu
oj, oj :ico_olaboga: i to godziny w których najbardziej chce się spać (przynajmniej mnie :ico_oczko: )

U nas nocka też nie należała do mega udanych ale zawsze mogło być gorzej :ico_oczko: .
Małemu katar juz chyba się skończył bo nic z noska już nei wychodzi ale mimo to ciągle mu tam coś furczy poza tym w nocy troche kaszlał :ico_olaboga: Nie wiem czy iść z tym do lekarza czy jeszcze zobaczyć przez weekend jak sie sytuacja rozwinie :ico_noniewiem:

[ Dodano: 27-01-2012, 09:32 ]
mi odpadl dzis juz chyba caly czop brunatny z nitkami krwi
no teraz to już wszystkie naraz polecicie na porodówkę :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

27 sty 2012, 10:46

dziewczyny nie dziękuję co do tych waszych przewidywań ,żeby nie zapeszyc :-D

Beatka no mnie po tym poniedziałkowym badaniu tak bolało z resztą teraz też mnie tak ciągnie :ico_sorki:

wstawiłam pranie , zaraz zrobię sosik grzybowy do kluseczek i ogarnę domek ,żeby w razie czego było wszystko porobione .Miałam zrobić jeszcze torcika ale babcia już wczoraj po kryjomu zrobiła , więc już mam z głowy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

27 sty 2012, 11:12

dziewczynki cos sie u mnie dzieje od pol godziny mam skurcze co 10 min nie sa dlugie ale co rowne 10 min
dla mnie to noswosc jak bym pierwszy raz rodzila
czy sa jakies metody zeby te skurcze nie ustaly ? :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

27 sty 2012, 11:12

Jadzia, wszystkiego najlepszego dla Majeczki :ico_tort: :ico_tort:

oj dziewczynki współczuję Wam tej męki czekania :ico_olaboga: ale juz coraz bliżej końca trzymam cały czas kciuki za Was

u mnie całkiem spoko tylko trochę ostatnio humorek mi nie dopisuje chyba ze zmęczenia ale da się przeżyć

Kubuś coś mi katarek mocniejszy złapał i kiepsko śpi co w połączeniu z jego nocnym niespaniem to jest na tyle męczące że ostatnie dwie noce spał z nami w łóżku bo juz nie miałam siły wstawać do niego co 15 min :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

27 sty 2012, 11:14

jejkum wreszcie Mad się wzięła do roboty :ico_haha_01: dziś już Martysia musi wyjść! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

trzymam kciuki! Mad nie poddawaj się!

Beatka, :ico_brawa_01: za końcówkę czopu. oby teraz tylko na porodówkę!
Jadzia, :ico_tort: i najlepsze życzenia dla Majki. :ico_brawa_01: ty też śmigaj już i wszystkie porodzicie jeszcze w styczniu co by szybko lutówki się rozdwoiły i oddamy chwalę wiośnie ;-)

czekam na wieści o dzidziach jak na szpilkach.

[ Dodano: 27-01-2012, 10:16 ]
Beatka78, może sprawdź to w kąpieli. weź ciepłą kąpiel posiedź, albo się rozkręcą, albo ustaną :ico_sorki: ja chodziłam i chodziłam i skurcze tylko się nasiliły. najpierw miałam co 10 min, potem co 7 już, co 5 i poszło z górki :ico_sorki:

jejku może dziś jednak będą dwie lalunie na świecie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

27 sty 2012, 11:16

Beatka78, spaceruj po domku, masuj cycuchy i do dzieła!!!!
Trzymam kciuki z caaaaaaaaaaaaaaaaaaaałłłłłłłłłłłłłłłłłlleeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjj siły!!!!!

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

27 sty 2012, 11:16

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dla Lilusi malutkiej! jakby to było wczoraj jak się rodziła :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

27 sty 2012, 11:19

czy sa jakies metody zeby te skurcze nie ustaly ? :ico_sorki:
- hmmm,nie wiem - u mnie jak zaczelam rodzic Zuzie ale tak na lajcie,bylam u lekarza,on powiedzial,ze gratuluje,ze rodze i kazal isc do domu,wziasc ciepla kapiel i no-spe,bo podobno pomaga jesli juz jest wlasciwa akcja porodowa :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: No i po prau godzinach wody poszly :ico_sorki:

moze pogibaj sie troche na boki,pokrec nonono,zeby mala sie wpasowala w kanal,tarmos sutki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

27 sty 2012, 11:33

gdyby mogla na pewno by napisała. skoro o 2 odeszły wody to może dali ją na porodówkę, czekali na rozwarcie większe i teraz spokojnie rodzi lub odpoczywa. na pewno się do końca dnia odezwie :ico_sorki:

Beatka, a jak u ciebie? zdawaj relację! :ico_sorki:

Gabi, moje prawie 2 lata minęły od porodu a wciąz myslę jakby to było wczoraj :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość