Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

17 lis 2011, 15:38

my po wizycie :ico_oczko: mały ok, katarzysko okrutne tylko, płuca czyste, gardło czyste, oskrzela czyste :ico_brawa_01: dostałam pochwałe od pani doktor ze zapobiegliwa bestia jestem, nic mi nie przepisała bo wszystko co moge daje w odpowiednich ilosciach :ico_haha_01: no ale przy drugim dziecku to norma :ico_oczko:
czyli wit C, calcium, nasivin soft i woda morska :ico_oczko: no i jak chce to mam smarować wickiem i mascia majerankową, i ten olejek oilbas rozlać po podusi i na kaloryfer :-D
czyli nic nowego :ico_haha_01:

padam na ryjek, ale pogoda sliczna słonko swieci, pospacerowałam chwile bo musiałam do banku jeszcze wejsc :ico_oczko: Maja zaliczyła wypad na samolot taki za 1zł co sie podnosi i opada, ona ma swira na ten samolot i nie chce na zaden inny tylko ten ma upatrzony :ico_haha_01: tam stoją trzy takie- wyscigówka i auto ze shrekeim a ona uparta tylko samolotem by latała :ico_oczko:

teraz oboje spią a ja wstawiłam zupę ogórkową i dopijam kawe, zaraz chyba padne i wreszcie spać pójde :ico_haha_01:

[ Dodano: 17-11-2011, 14:40 ]
hehe młody raz też tak wierzgał nogami ze pampek mu zjechał i obkupkał sobie plecy hehe

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

17 lis 2011, 15:44

ja też z małą kawusią, obiadek zjedzony, lekcje z Julką odrobione, Izunia jeszcze drzemie :ico_sorki:

mały ok, katarzysko okrutne tylko, płuca czyste, gardło czyste, oskrzela czyste
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-11-17, 14:53 ]
ja muszę się pochwalić że Izunia pięknie się uśmiecha od kilku dni i czasem roześmieje się w głos :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: aaa i ostatnio położyłam ja dość mocno na boczku w łóżeczku bez tej dodatkowej pieluchy po chwili wchodzę do sypialni a Ona leży na brzuszku :ico_szoking: :ico_brawa_01: tylko nóg nie mogła sama obrócić

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

17 lis 2011, 17:03

izuś_85, niby tylko katar, a u takiego Maluszka strasznie uciążliwy :ico_noniewiem: oby długo Konradka nie męczył :ico_sorki:

He he, dziewczyny, widzę że wypadki z komórkami się często zdarzają :-)

ladybird23, nie ma się co martwić ta przestrzenią, na pewno wszystko jest dobrze, tym bardziej, że lekarz też uspokajał

Z tymi fałdkami to nie do końca tak jest, asymetria może świadczyć o nieprawidłowości, ale nie musi
czasem roześmieje się w głos
super, mój jeszcze się nie śmieje, wydaje różne dźwięki, ale to jeszcze nie śmiech

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

17 lis 2011, 17:26

my po wizycie :ico_oczko: mały ok, katarzysko okrutne tylko
No to fajnie, oby katarek szybko przeszedł.
A jak to jest u takich małych dzieci z katarkiem . Kiedy go mają to można wychodzić na spacery czy raczej nie powinno się.

My po obiadku , pudding sobie zrobiłam i za 10 min będzie gotowy do tego kawusia i laba ciąg dalszy.

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

17 lis 2011, 17:52

Kiedy go mają to można wychodzić na spacery czy raczej nie powinno się.
można a nawet powinno się, bo dziecku się lepiej oddycha na świeżym powietrzu, no chyba, że ma gorączkę to absolutnie

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

17 lis 2011, 17:57

Kiedy go mają to można wychodzić na spacery czy raczej nie powinno się.
można a nawet powinno się, bo dziecku się lepiej oddycha na świeżym powietrzu, no chyba, że ma gorączkę to absolutnie
To wiem właśnie że na świeżym powietrzu i gdy temp jest niższa to nosek się oczyszcza i lepiej oddycha ale nie wiedziałam czy z takim maleństwem można.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

17 lis 2011, 19:05

Hej Kochane:) ale klikacie:):):)
Babka pokazała mi na jednej pieluszce jak ma to wyglądać.W domu spróbowałam jak to wygląda z 5 i masakra , popłakałam się że miałabym jej coś takiego robić.
Aha a moja to szczuplaczek i ona ani jednej fałdki nie ma .
ja to nawet nie mam pojęcia jak jedną robić ale też 5 sobie nie wyobrażam. Mam nadzieję, ze wszystko z bioderkami Lilci ok i nie potrzeba jej żadnego pieluchowania.

Oczywiście wszystkim tego życzę by nie musiały plątac swoich szkrabów w pieluchy.
Wiesz ja myślę jak dziewczyny piszą że mały już ma 2 miesiące i lada chwila problemy powinny się zakończyć. Ja bym chyba nie dawała sztucznego ale ciężko mi powiedzieć czy tak bym zrobiła bo to musiałabym się znaleźć w takiej samej sytuacji.
też mam taką nadzieję i narazie nie odstawiam od cyca, myślę o tym bo mąż ma następny tudzień wolny więc moglibyśmy zaeksperymentowac 2 dni ale nie jestem przekonana. Dziś jem pierwszy raz sos pomidorowy, no ciekawe jak na to zareaguje.
Dla mnie tutaj na wsi i PL duże koła to podstawa bo po tych dziurach źle się małymi jeździ . Po śniegu małe nie dają rady a trójkołowcem nie miałam okazji spróbować.
no jak ja byłam z Elizą w PL, wziełam jej spacerówkę, ma normalnie 4 koła (zimową porą) to myslałam, że szajby dostanę, zapomniałam że w PL to drogi nawet na osiedlach niedostosowane dla wózkó, by gdzieś iść musisz wiedzieć którędy by nie targac wózka i dziecka na rękach po schodach, nie mówiąc że po śniegu jazda graniczyła z cudem.
my po wizycie mały ok, katarzysko okrutne tylko, płuca czyste, gardło czyste, oskrzela czyste dostałam pochwałe od pani doktor ze zapobiegliwa bestia jestem, nic mi nie przepisała bo wszystko co moge daje w odpowiednich ilosciach no ale przy drugim dziecku to norma
super , że wszystko jest ok z małym i że taka z ciebie mamuśka obeznana w tematach już. Ja mojego inchaluję bo tez ma lekki katarek i inhalacja pomaga jemu dobrze oddychać:)

ja muszę się pochwalić że Izunia pięknie się uśmiecha od kilku dni i czasem roześmieje się w głos aaa i ostatnio położyłam ja dość mocno na boczku w łóżeczku bez tej dodatkowej pieluchy po chwili wchodzę do sypialni a Ona leży na brzuszku tylko nóg nie mogła sama obrócić
świetnie, że już się malutka usmiecha w głos i przewrócenie na brzuszek :ico_szoking: szybka jest i silna:):):)

Mój też już nawija, gada jak opętany po swojemu no i coraz częsciej się uśmiecha - a pamiętacie jaka byłam przerażona, że coś z nim nie tak bo się nie śmieje:)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

17 lis 2011, 19:22

pamiętacie jaka byłam przerażona, że coś z nim nie tak bo się nie śmieje:)
Tak pamiętam , ale każda z nas martwi się o swoje dziecko i czasem bez podstaw .



A moja to chyba jednak nie ma uczulenia tylko potówki .Patrzyłam teraz na Google i to chyba to . Tylko kurde czy to oznacza że za grubo ją ubieram ?? I na buzi że to wychodzi na nie pod paszkami , szyjka .
A jak to zlikwidować ?

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

17 lis 2011, 20:36

ale mnie mąż wnerwił, jak proszę pokołysz małego bo jest śpiący, ale ten ma ważniejsze sprawy bo jego ojciec przyszedł i o samochoda gadali :ico_zly: , ja myłam głowę i nie mogłam się małym zająć. A teraz jest jeden wielki ryk, bo jest już mały tak przemęczony, że zasnąć nie może... teraz lata mąż z nim po całym domu a mały wyje i nie można go uspokoić, a mi się serce kraje :ico_placzek: po fakcie facet zawsze mądrym się robi :ico_zly:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

17 lis 2011, 21:21

nina no to niezle sie zalatwiliscie :ico_noniewiem:

moj wychodzi z zalozenia ze jak dziecko placze to matka powinna od razu zareagowac..dzis Kalunia siedzi w lezaczku, A kolo niej oglada tv, ja siedze przy kompie i klikam na forum (dzis w poludnie :ico_oczko: ) nagle Kalinka zaczyna marudzic, A. nie reaguje, ja to obserwuje..Kalinka zaczyna plakac..A. w poploch..i do mnie..a co ty zas na tym kompie piszesz? (ja to odebralam jak: nie slyszysz ze dziecko placze, czemu jej nie wezmiesz :-/ - chlopy czasem wogole nie mysla :ico_oczko: )

pieluchowanie nie jest zle, 5 wiadomo ze kiepsko, ale 2-3 mysle ze spokojnie, bo jak bedzie konieczna rozworka to dopiero bedzie masakra, ja pierwsze dni plakalam razem z Milenka, ale zeby miala proste nozki i ladnie chodzila to bylo konieczne, trzymalo nozki w odpowiedniej pozycji caly czas, pieluchy to taka prowizorka, ktora na prawde idzie spokojnie wytrzymac :ico_noniewiem:

[ Dodano: 17-11-2011, 20:28 ]
tak wygladala Milenka w rozworce
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość