justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

06 sie 2012, 12:09

witamy :-D

Gusia super masz chlopakow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Asienka sliczne fotki z wakacji, a Piotrus uroczy :-D

Sylwia ale ten czas leci nasze dzieci juz 5 lat maja a pamietam jak na lipcowkach2007 pisalysmy :-D
Wszystkiego najlepszego dla Kuby :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

A u nas Veronika pierwszy dzien w przedszkolu :ico_brawa_01: bardzo zadowolona dzis byla nawet bez problemowo wstala ubrala sie itd :ico_oczko: A my od rana spacerek zaliczylysmy, a pozniej drzemke w domu :-D
A ja dalej czekam za wynikami, chociaz odretwienie mi zeszlo tylko czasem czuje jeszcze w palcach i nodze :ico_noniewiem:

[ Dodano: 06-08-2012, 12:11 ]
Kingoza sama slodycz z Twojej malutkiej :-D

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

06 sie 2012, 14:03

Bartuś słodziak, z Piotrusia facet z krwi i kości-super!, a Oliwka cud malina, oczka przepiękne!!!!

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

06 sie 2012, 15:03

aaaaa, jakie śliczne zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

06 sie 2012, 18:48

dziewczyny .. od jakis 2-3 tygodni strasznie ale to strasznie wypadaja mi wlosy , przy kazdym czesaniu normalnie wychodza kepy wlosow :ico_placzek: wiecie jak mozna pomoc wlosom ??

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

06 sie 2012, 18:55

kingoza ja mam tak od dobrego miesiąca- wszędzie jest pełno moich włosów.. idę w czwartek do dermatologa z tym, więc wtedy napiszę Ci co on doradził.. mojej bratowej jakieś 3-4 miesiące po porodzie też włosy wychodziły, ale sama mówiła że przynajmniej połowę mniej niż mi... ja mam po każdym czesaniu pełną garść włosów, już powoli czuję jak mi włosów ubywa :ico_olaboga:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

06 sie 2012, 19:01

kingoza, Asieńka86, wlosy poporodzie musza wypadac.
Łykajcie witaminy jakieś. W ciąży wytwarza się hormon dzięki ktoremu wlosy przestaja wypadać, a mniej wiecej po 3 miesiącach od porodu włosy zaczynaja nadrabiać tamten okres i masowo wypadają.
Martynka ma pół roku, a mnie dalej włosy wypadają i mam prześwity :ico_olaboga:
Biorę witaminy i jest ciut lepiej ale generalnie wlosy są mega liche.
Warto podobno kupić sobie w kapsułkach olejek z wiesiolka i brac. Podobno dziala cuda. Ja jeszcze nie przetestowalam.

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

06 sie 2012, 19:06

Mad no słyszałam o tym właśnie, ale ja i tak muszę do dermatologa iść (w czasie ciąży urosła mi koło oka taka mega chyba-kurzajka i chcę żeby ją obejrzał) więc po drodze spytam się o te włosy.. jak powie że u taka ilość jest rzeczywiście normalna to ok, będę łykać witaminki jakie powie :-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

06 sie 2012, 19:27

Asieńka86, super foteczki i musze ci powiedziec,ze Piotrek wogole nie wyglada na takiego duzego :ico_szoking:

Gusia - super chlopaki i mlodszy chyba bardzo podobny do starszaka,bo jak spojrzalam na zdjecia,to mi sie wydawalo,ze juz go gdzies widzialam :ico_oczko:

Sylwia - sto lata dla Twojego 5-cio latka !
u nas Veronika pierwszy dzien w przedszkolu
- o to juz?

kingoza - super Oliwka i jak fajnie w nosidelku siedzi :-D
wiecie jak mozna pomoc wlosom ??
- przeczekac chyba,ja mam to samo i po kazdej ciazy tak mialam :ico_zly:
ja mam tak od dobrego miesiąca
- dokladnie :ico_sorki:
Warto podobno kupić sobie w kapsułkach olejek z wiesiolka i brac.
- o nie wiedzialam,a nawet mam w domu,bo jak nie moglam zajsc w ciaze z Szymkiem,to mi dziewczyny doradzaly lykac i zostal mi,bo w 2 cyklu od lykniecia pierwszej kapsulki zaszlam :ico_oczko:

A musze wam sie przyznac,ze wczoraj mlody wysusal pol biszkopta :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Jeszcze mu dawac nie bede,siedzielismy u znajomych i akurat byly i z glupoty dalam mu polizac,a ten sie rzucil jak pirania :ico_szoking:

A dzis dalam mu pare lyzek kaszki ryzowej z morelami,jaki szal mial - nawet kapki nie uronil,a jak wysusal z lyzki,to plakal - nie nadazalam podawac :ico_szoking:

Dla mnie to nowosc,bo Zuzka do 7 m-ca zycia nie chciala absolutnie nic,poza cycusiem,a Andrzejek alergik tez dostal pozno cokolwiek i raczej wybrzydzal - kaszki na bank nie jedli,Zucha okolo roczku dopiero i to tez jak miala dobry dzien :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

06 sie 2012, 20:09

niestety wlosy wypadaja. ale to minie.
zaluje ze teraz nie rosna tak szybko jak w trakcie ciazy :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

06 sie 2012, 20:51

Bry,

maz polecial do pracy, Bartek zasypia, Kris oglada minimini to mam chwilke :-D

iw_rybka, no są podobni, a juz w ogole jak sie smieja to jak dwie krople wody :-D a po urodzeniu Bartek byl podobny do mnie a teraz obydwaj skore zdjeta z Roberta :-D

a propo biszkopta, to Bartek wsuwa równo z jabluszkiem, bo mleka nie lubi :ico_oczko:

a ostatnio czytałam artykuł gdzies w necie na temat glutenu i robili badania nowe i lekarze stwierdzil iż gluten nalezy zaczac podawac dziecku ok 5 mc przy karmieniu mm oraz ok 4 przy piersi i wtedy jest duzo mniejsze ryzyko reakcji uczuleniowej i celiaki

kingoza, śliczna córcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Asieńka86, ale Wam chłop rośnie, super maluch :ico_brawa_01:

ja wlosy rozjasniam wiec w ogole mi leca ale mam ich tak duzo ze nie jest mi zal no i pierwsze co zrobil;am mc po porodzie bylam sciac :ico_sorki: i to pomoglo zreszta mam 3 lata technikum fryzjerskiego to cos tam wiem :ico_haha_02:

własnie Bartkowi odwidzialo spanie i smieje mi sie tutaj :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość