Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

07 sie 2007, 09:55

:ico_brawa_01: dla Wiki.Ania z piersi pije przed spaniem ewentualnie raz w nocy i raz rano i lekarka powiedziała że sztucznym mlekiem nie trzeba jej dokarmiać bo dwa razy dziennie je kaszki na mleku modyfikowanym :-) a i można jej już dawać danonki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

07 sie 2007, 15:05

Powaznie mozna juz dawac danonki? U nas powiedziala lekarka ze daje sie po 1 urodzinach.

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

07 sie 2007, 17:13

Szkrab ja byłam w piątek u lekarki i specjalnie pytałam o danonki i lekarka powiedziała że można :ico_brawa_01: no i jakiś twarożek bez dodatków też.No i Ania wazy już 8700 :ico_szoking:

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

07 sie 2007, 23:11

hej mamuśki
u nas omalutku jakoś leci mały zasówa na kolankach po pokoju ale tylko jak widzi czekoladowe ciasteczko haha bo tak to mu się nie chce ;)
ząbków nie mamy dalej ale widzę ze Nathanek ma tutaj za siebie i za nas też wiec bilans wychodzi i tak dobry;)
jutro lecimy na plażę ciekawa jestem ile wyrzymamy w tej gorączce podobo jakieś lzielone coś wyszło na brzeg wiec z kapiei nici ach to polskie czyste morze;)
wiecie co Kornel je praktycznie wszystko i jogurty dla dorosłych i serek biały z pomidorkiem i tosty i krakkowską i sóruwki także jak Wase dzieciaczki nie mają skazy białkowej ani uczueń to danonki na bank im nie zaszkodzą;)
a mnie jakieś choróbsko bierze mam zainfekowane całe gardło mam nadzieję zę na Krasnalka nie przejdzie aha nie pochwaliłam Wam się e odkąd się tutaj przeprowadziliśmy Kornel spi sam w łózeczku:) HURA!! buziaki

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

08 sie 2007, 00:18

To super ze wasze maluch tak ładnie sie rozwijaja :ico_brawa_01: dla nich, wszystkie fotki sa bardzo fajne , Julie twoj smyk poprostu w tempie expresowym sie rozwija super.
A u nas Kubus jeszce sam nie siada ale jak mu pomoge to juz siedzi ale jeszce troszke sie chwieje moze juz nie dugo sam wpadnie na to jak usiasc hihi , zebow nadal nie mamy .
Maju pytałm lekarki ale mowiła mi ze to nie jest regoła ze wszustkie dzieci jak koncza poł roku to powinny siedziec albo powinny miec zeby bo kazde dziecki=o rozwija sie inaczej a Kubusiowi musze odliczyc miesiac mniej za toz e urodził si wczesniej i mowiła mi jaszcze chłopcy moga sie rozwijac troche pozniej ale oczywiscie nie wszyscy ale wiesz jak to jesz matka zawze sie martwi w połowie sierpnia pojde na bilans to bede wiedziec ile Kuba wazy i miezy.

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

08 sie 2007, 10:16

Lemonii to brawo dla Kornelka za to ze śpi sam :ico_brawa_01: Ania śpi w łóżeczku odkąd skończyła 3 tygodnie a najwyżej jak się budzi koło 6 na cyca to ją zostawiam i dalej śpimy razem :ico_haha_02: A co do jedzenia to daję jej pomału do kosztowania prawie wszystko ale w małych ilościach i ma radochę że poznaje nowe smaki.
Monis no i lekarka ma rację Kubuś jest wcześniakiem to trzeba mu dać więcej czasu i się nie martwić.A Kornelek i Kubuś to nieźli przystojniacy :-D

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

08 sie 2007, 14:15

Dziewczyny jak bdziemy w Polsce to sprobujemy danonkow i zobaczymy jaka bedzie reakcja :-) Znikamy juz w sobote i bedziemy za 2 tygodnie.

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

09 sie 2007, 07:38

hej dziewczyny, dawno, nas nie było bo bylismy na wakacjach u rodziny a potem praca i jakos czasu strasznie brakuje.Filip niestety chory i musze przyznac ze to ode mnie sie zaraził. Biedaczek ma katar i oczki mu łzawia. Wczoraj bylismy u lekarza bo miał miec szczepienie no ale z wiadomych wzgledów go nie maił. Wydaje mi sie ze juz jest troszke lepiej. Jesli chodzi o postepy to tez musze sie pochwalic ze raczkuje jak oszalały i ciagle wstaje w łózeczku i przy meblach. Najbardziej uwilebia isc tam gdzie mu nie wolno, czyli do firanki, do szuflad i kabli :-D Nadal liczba zebów to 2 i mówi tylko bababa ale tylko jak mu cos podpasuje :ico_oczko: Powiedzcie mi dziewczyny jak czesto powinnam dawać Filipkowi mleko w butelce a ile normalnych posiłków bo naprawde nie wiem :ico_noniewiem: Pozdrawiam wszytkich!! pa

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

09 sie 2007, 10:26

Hej Agusia co prawda Ania pije jeszcze z piersi ale wygląda to mniej więcej tak: Około 7 rano pierś o 9.20 150ml kaszki na mleku modyfikowanym potem o 12.30 150ml deserku a za jkąś godzinę pół bananka (ale to nie zawsze no i nie zawsze to banan) potem około 15-16 obiad czyli około 0.5 litra jakiegoś warzywnego piure z kawałkami kurczaka lub innego mięsa no i przed 20 150 ml kaszki na mleku modyfikowanym potem kąpiel i pierś.A czasami budzi się w nocy jeden raz na pierś i to by było na tyle.Ani 4 górne zęby wychodzą naraz i ma gorączkę 38 stopni....już nie wiem co robić wczoraj lekarka powiedziała że te posiłki to w sam raz no a na gorączkę od dzisiaj bactrim ale nie wiem czy to pomoże....??

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

09 sie 2007, 12:46

Witamy Agusiu z powrotem :-) U nas jedzonko wyglada tak okolo 6 rano 200ml mleka modyfikowanego, potem kolo 9-10 drugie sniadanie czyli jakies owoce najczesciej ze sloiczka. Kolo 13 obiadek-zalezy co mi sie chce zrobic albo cos gotowego. Kolo 16 jakas przekaska owocowa i o 19 kolacyjka 200ml mleczka. W nocy jak sie Wiki budzi to dostaje kaszke do picia. A tak jeszcze w ciagu dnia jakis soczek do picia ,jakis biszkopcik. A ostatnio je troszke mniej bo nam chyba zaczely zabki wychodzic i dziaselka bola :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości