emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

22 maja 2008, 18:50

Anuszka pisze:Moze ktoras z Was cos wie?

nam w szpitalu dawali happy i bylam zadowolona, teraz ich nie próbowałam...

wiecie co wczoraj byłam u gina i okazalo sie ze mam nadzerke do wymrozenia, :ico_placzek: z tego wszystkiego zapomnialam sie spytac skad mi sie o przyplatalo :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

22 maja 2008, 18:51

ja mam happy bo przynosili mi znajomi w prezencie :ico_oczko: ale były za duże, może jutro sprawdze... fajnie bo w paczce tych pieluch ą woreczki do pakownaia brudnych pieluszek :ico_brawa_01: przydaje sie na wyjazdach :ico_brawa_01:

jak przetestuje to napiszę wam ile to warte :ico_oczko:

A tak poza tym witam się po długiej nieobecności. Tęskni mi się za TT ale tak mi brakuje czsu, że czesto nie mam nawet czasu zrobic siku :ico_wstydzioch:

Anuszka mój Szymcio wazy 7340 :ico_brawa_01: cięęęęęęężki jest troszke :ico_oczko: ale i długi!!!


powiedzcie czy Wasze maluchy też maruszą kilka dni po szczepieniu???

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

22 maja 2008, 19:45

żona, witaj!!! dawaj nam tu zdjecia twojego szczescia! stesknilam sie za Toba, w koncu przeszlysmy ze soba "wiele" :-D :-D :-D tesciowych sie nie slucha, pamietaj, u mnie tak bylo z dopajaniem. A moj syn ma w dupce herbatki, nie chce butelki i juz.

To wieze, ze obie mamy klocki :-) :ico_brawa_01:

żona pisze:powiedzcie czy Wasze maluchy też maruszą kilka dni po szczepieniu???



u mnie tak bylo niestety a najgorzej w ten sam dzien, juz sie boje, bo na kolejne idziemy 30 maja :ico_olaboga:

Szymek daje Ciw wkosc? ja przy Olusiu nie mam zle, spi ladnie w nocy i w dzien tez lubi sie zdrzenac kilka razy. NIe moge narzekac, mam czas na TT zazwyczaj, chco bywaja tez gorsze dni, jak wczoraj, ze marudny byl straszliwie. Wstal lewa nozka chyba :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

22 maja 2008, 20:55

Nasz Kubus od dwóch dni ma kolkę i to łapie go o godzinie 20. :ico_placzek: Jak się nazywał ten preparat co go stosujecie?? i gdzie go mozna dostać?? i czy jest skuteczny??

kamila_torun
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1708
Rejestracja: 24 maja 2007, 11:42

22 maja 2008, 21:06

zirafka, jak mojego boli brzusio to podaje mu espumisan w kropelkach..mojemu skutkuje.

dawno tu nie zagladalam fajnie ze do nas przyszlas..żona, stesknilam sie za Toba z naszego przed ciazowego watku :-D

brakuje jeszcze MYSZKA :-) ANETA30 i jeszcze paru kolezanek.. o jeszcze JOANNA24 i wtedy bylo by jak kiedys..

dzis mnie naszly mysli na kolejna ciaze, duzo moich kolezanek teraz zaciazylo :-D matko jak fajnie byc w ciazy.. moj maly tak rosnie ze az sie nie moge nadziwic, kocham go kazdego dnia mocniej i mocniej :-D

[ Dodano: 2008-05-22, 21:12 ]
a ja pieluch uzywam BIEDRONKOWYCH, uzywalam pampersow i innych typow rowniez HaPPY ale te przeciekaly, pampersy znowu drogie i jakies takie male, a biedronkowe super chlonne do tego atrakcyjna cena, nazywaja sie smiesznie DADA ale co taam dupci mojemu syneczkowi one nie przeszkadzaja. :-) sa bardzo wysokie dzieki czemu kupcia nie wylazi pleckami :-) i maja szersze zapiecia :-)
uzywa ktoras z was pieluch z biedronki, czy pytajac sie osmieszylam?

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

22 maja 2008, 22:20

kamila_torun pisze:uzywa ktoras z was pieluch z biedronki, czy pytajac sie osmieszylam?
ja jak kubuś był mały to używałam DADA a teraz normalnie o nich zapomniałam :ico_puknij: musze je przetestowac u Julki :)

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

23 maja 2008, 09:20

Słyszałam, że chusteczki biedronkowe dada są dobre. Muszę kupić na próbę.

[ Dodano: 2008-05-23, 09:21 ]
żona pisze:powiedzcie czy Wasze maluchy też maruszą kilka dni po szczepieniu???

moja marudzi tylko w dzień szczepienia, ale podobno to noramlne jak nawet 3 dni dziecko marudzi

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

23 maja 2008, 09:36

AniaZaba pisze:Słyszałam, że chusteczki biedronkowe dada są dobre. Muszę kupić na próbę.
ja ostatnio kupilam je na probe i bylam zadowolona! :-)

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

23 maja 2008, 09:42

No to jak się Zuzia obudzi to na spacer do biedronki :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

23 maja 2008, 09:48

zirafka pisze:i gdzie go mozna dostać?? i czy jest skuteczny??
sab simplex. Mnie przywiozl szwagier z NIemiec, ale ktos tu zamawial przez neta, nie Ty EMILIA? Na jakiej stronce?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość