anuk33
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 31 mar 2008, 10:37

02 kwie 2008, 08:25

siunia, Dziękuję za odpowiedż.

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

15 kwie 2008, 19:50

Hej! Mam nadzieje ze Siunia jeszcze tu zagladasz :) Tak myslalam ze bedziemy obie na emigrantkach to bedzie lepiej, ale laski rzeczywiscie dosc duzo pisza i tak sobie pomyslalam ze mozemy byc i tu i tam :-D Tak zeby laskom nie zawracac glowy naszymi "norweskimi" problemami :-D
Sliczny masz juz brzuszkek, ale cala reszta pozostala bez zmian, slicznie wygladasz, figurka eksta, chyba duzo nie przytylas, prawda??
Tak myslalam o przyjezdzie do was i w sumie sie zastanawiam, czy teraz czy dopieo jak sie dzidzia urodzi, jak myslisz i jak bys wolala??

Wogole to wiesz co zrobisz z Milankem jak pojdziesz rodzic do szpitala??

Nie wiem czy czytalas jaki nam mandat dosolili 6500 koron, bomba po prostu i na dodatek pewno jeszcze doplata podatku bedzie... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

15 kwie 2008, 23:01

Dominisia, w sumie możecie przed porodem, bo jak urodzę to my będziemy musieli jechać do Oslo załatwić ten paszport dla dzidzi, więc na pewno byśmy i do was zajechali, tak myślałam o lipcu, więc dzidzia jeszcze mała by była. :ico_oczko:

O jaaaa, współczuje mandatu, tu normalnie masakryczne są no i jeszcze dopłata :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Nam na szczęście się udało rozliczyć w drugiej klasie podatkowej bo nie przekroczyłam 60 tys koron i będziemy mieli ładny zwrot, coś koło 23 tys Nok :ico_brawa_01:
A wy też chyba w drugiej klasie podatkowej powinniście być bo ty nie pracujesz, no chyba ze w zeszłym roku przekroczyłaś 60 tys Nok :ico_noniewiem:

Pewnie można i tu i tu pisać, zawsze lepiej się doczytamy, bo tam zawsze muszę cię wyszukiwać :ico_oczko:

Co do brzuszka to teraz wyglądam identycznie jak rodziłam Milana, dziś Marlena też mi to uświadomiła :ico_oczko: , a gdzie jeszcze 8 tyg :ico_olaboga: , narazie gdzieś 12 na plusie więc trochę trochę jest tego , ale ja coś czuję że dzidzia większa, no chyba że mi się coś wydaje.
Tata jak mnie dziś zobaczył to normalnie stwierdził że niedługo rodzie :ico_haha_01:

Więc jeśli wam pasują odwiedzinki w tym miesiącu to śmiało zapraszamy :-D

[ Dodano: 2008-04-15, 23:05 ]
aaaa, jeszcze do tego co z Milanem zrobić, więc mam nadzieję że już doleci tu moja młodsza siostra bo ma być końcem maja, a gdyby się tak zdarzyło że coś potoczyło by się szybciej to chyba na 1 dzień zostawimy go u znajomych , ale mam nadzieję że się obejdzie bez tego, no i męża bart niedługo przyjeżdża, ( ojciec chrzestny Milana) więc gdyby mu pasowało to najlepiej jak by on przez ten czas się zajął Milanem bo by u nas był.
Choć naprawdę mam nadzieję że dotrzymam do końca maja , bo siostra na 31 maja ma bilet.
Bo strasznie mi szkoda będzie Milana zostawić, jeszcze nigdy go samego na cały dzień, a już nie mówiąc na noc nie zostawiałam.

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

16 kwie 2008, 11:32

Dominisia, za co dostaliście taki mandat???? :ico_olaboga: :ico_olaboga:

siunia, jak się czujesz??

Pamiętacie mnie jeszcze???

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

16 kwie 2008, 12:07

Izunia, pamiętamy pamiętamy.
A dobrze się czuję , no tylko wiadomo już trochę brzuch ciąży :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

16 kwie 2008, 12:14

siunia, jeszcze trochę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

21 kwie 2008, 21:49

Dominisia, zyjesz ty tam?????????????????

Chyba ze ty tak jak ja, kozystasz z pogody, bo normalnie jest tak swietna ze my prawie caly czas albo na podworku albo na balkonie.

[ Dodano: 2008-04-25, 11:40 ]
Uwaga pokazuje brzuch

Obrazek

Jak rodzilam Milana to mniejszy mialam niz teraz z 33 tyg

[ Dodano: 2008-04-28, 21:55 ]
Dominisia, a sluchaj mam pytanie, wiem ze mozna wczesniej skladac wniosek o kase za urodzenie, ale nie wiem ile przed porodem mozna.
Wiem zee ty chyba wczesniej skladalas , a nie orientujesz sie ile przed mozna??

[ Dodano: 2008-04-28, 22:59 ]
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: juz wiem juz wiem

wlasnie doczytalam na stonie NAV
ze od 26 tyg ciazy, wiec moze juz jutro zlozymy wniosek, bo kaska by sie przydala :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

09 maja 2008, 22:13

Hej zyje...
nie bylo mnie bo jakos duzo rzeczy sie mi pogmatwalo, nawet na Emigrantki nie zagladalam. Wchodzilam tylko na watek dzieciaczkow wrzesniowych. Jutro napisze co i jak :)
Mam nadzieje ze sie nie gniewasz :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:


Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

12 maja 2008, 11:29

siunia, świetne fotki :)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość