Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

24 cze 2009, 08:20

hej kochane :ico_haha_01:
już jestem i doczytałam wieści - no super helen :ico_brawa_01: to musiałaś być już miesiac wcześniej w ciaży? :ico_szoking:
a Gumiś cudny :-)

no ja mam mieszane uczucia po wizycie, bo myślałam, ze serduszko zobaczę, ale za wcześnie jeszcze było :ico_noniewiem: wielkoścć Fasoleczki jest ok - 5tydz, 2 dz. :-) No i najgorsze czyli znowu usłyszałam "krwiaczek" :ico_placzek: Wprawdzie lekarz mnie uspokajał, ze u innej pacjentki by się tym nie przejął za bardzo bo na tym etapie to jescze wynik zagnieżdżenia może być i powinien się sam wchłonąc, ale dostałam duphaston :ico_noniewiem: ale uspokajał mnie, ze na L4 nie muszę iść, żeby po prostu o siebie dbać i koniecznie za tydzień wizyta. Mam na czwartek w przyszłym tyg. nastepną :-)
no i z tego wszystkiego na nawet zapomniałam się o zdjecie upomnieć a wydaje mi się, że drukował :ico_noniewiem: ale i tak malutko było widać - tylko Fasoleczkę/Groszka :ico_haha_01:

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

24 cze 2009, 08:31

eve.ok wszystko będzie dobrze , dbaj o siebie i sie nie zamartwiaj ja z Lenka też brała Duphaston , także głowa do góry i przemy do przodu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

24 cze 2009, 08:43

kamelek - no ja też już i na duphastonie i na luteinie i na kaprogeście nawet byłam z jagą i później z bliźniakami :ico_noniewiem: miałam takie dobre przeczucia, w sumie nadal mam ale nie wiem co zrobię jak znowu sie rozczaruję :ico_placzek:

ok...nie smęcę. bedzie dobrze :-)

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

24 cze 2009, 09:07

eve.ok teraz bedzie napewno ok.

a czemu nie chciałąs isc na zwolnienie , moze warto przeczekac te najgorszy czas pocżatek w spokoju .

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

24 cze 2009, 09:15

witam :-D
nie wyspalam sie specjalnie, bo mnie glowa od wczoraj boli... ale postanowilam do konca 1. trymestru nie brac zadnych tabletek - zobaczymy, ile jeszcze wytrzymam...

eve.ok, bedzie dobrze, czekamy na wchloniecie sie krwiaczka :ico_sorki:

kamelek1, widzialam, ze prezent na dzien ojca do konca sie nie udal... ale i tak byla wielka radosc :-)

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

24 cze 2009, 09:23

no radość jest kurde ale tak to planowałam ale praca R zawsze mi plany pokrzyżuje zawsze buuuuuuuu
ale nic najwazniejsze że już wie i sie cieszy

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

24 cze 2009, 09:26

praca R zawsze mi plany pokrzyżuje zawsze buuuuuuuu
musi prace zmienic :ico_oczko: :ico_haha_01: ale fajnie, ze sie cieszy

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

24 cze 2009, 09:47

kamelek ja nie chciałabym rezygnować z chodzenia do pracy jeśli nie ma takiej koiecznosci a mój lekarz jest raczej aż za bardzo ostrożny wiec jak mówi, ze moge chodzić to mogę :-) jak byłam z Bliźniakami w ciąży leżałam plackiem, brałam duphaston, zastrzyki z kaprogestu itd. a i tak nie pomogło...co ma być to będzie...niestety czasami sie natury nie oszuka... :ico_noniewiem:
zresztą ja mam na prawdę przyjemną pracę :-)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

24 cze 2009, 09:51

Hej dziewczęta :-D stawiam :ico_tort: za 8 kwietuszek mojej Królewny :ico_brawa_01:
nie wyspalam sie specjalnie, bo mnie glowa od wczoraj boli... ale postanowilam do konca 1. trymestru nie brac zadnych tabletek - zobaczymy, ile jeszcze wytrzymam...

nie chcę cię martwić Helen ale mnie głowa bolała do końca 3 miesiąca :ico_placzek: ale bylam silna i nie wziełam ani jednej tabletki :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: wychodziłam na spacer z psem na świerze powietrze i pomagało :ico_oczko: :ico_oczko: a z rana- tylko kawa stawiała mnie na nogi, co prawda słaba rozpuszczalna ale zawsze coś pomogła :ico_oczko: :ico_oczko:

eve.ok, głowa do góry, tym razem musi być dobrze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

24 cze 2009, 09:58

nie chcę cię martwić Helen ale mnie głowa bolała do końca 3 miesiąca
jesli wyliczenia z usg sie zgadzaja, to jeszcze tydzien do konca pierwszego trymestru mi pozostal, jesli potem sie poprawi, to wytrzymam :ico_sorki:
stawiam :ico_tort: za 8 kwietuszek mojej Królewny
no super :ico_brawa_01: coraz blizej...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot], Thomasbulty i 1 gość