Awatar użytkownika
mania6891
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 03 sie 2010, 22:44

02 paź 2010, 11:06

Jeju dziewczyny nie mogę spać. Zgaga mnie tak męczy, że na wymioty mnie ciągnie i strasznie słabo się czuję
ja też mam dosyć silne zgagi, ale zaraz biore te tabletki do ssania RENNIE i mi przechodzi I są cytrynowe i mietowe wiec kupuje na zmiane bo tak jak napisała Ania pod koniec ciazy ma sie już dosyć tego mietowego smaku.

AniaZaba, śliczny brzuszek :)
przede wszystkim jakis koszyk albo kolyske na poczatek do spania
ja mam taką kołyska, dostałąm w zeszłym tygodniu od koleżanki. Ale powiedz mi b@sia, nie boisz sie ze Oliwka niechcący ja wywróci czy dzidzie bedzie chciała wyjać ?? ja cały czas o tym myśle i sie zastanawiam, wiadomo ze bede małej powtarzać ze samej nie wolno, ale wyjde do łazienki, Matyldzia bede chciała pobujać i niebajboze coś sie stanie. Ja sie jeszcze zastanawiam.

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

02 paź 2010, 14:18

hej

pogoda beznadziejna, wiec na osłodę dnia piekę drożdżówkę z truskawkami :-D

mania6891, a gdzie ty się podziewałaś tyle czas??
cos nas zaniedbujesz :ico_nienie:

Ania zaba piękny brzusio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Buzok :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: no to dobrze, ze teściowa z marca :ico_sorki: :ico_sorki:
co do zgagi to ja nie mam zielonego pojęcia na ten temat :ico_noniewiem:

Pinko no na pewno lepsze weekendy z mężem niż same

no sposób układania ubrań kartonowo mam opanowany :-)
a teraz jak już mała będzie wyrastać to spakuję też rozmiarowo rzeczy i będę oddawać tym co będą chcieli , bo trzecią dzidzię planuję dopiero za około 4 lata :-)

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

02 paź 2010, 16:15

Obrazek

Obrazek

To sa nasze dzisiejsze zakupy :ico_brawa_01: wanienka z przewijakiem, swietna na plecy bo nie trzeba sie schylac i kolyska-koszyczek
Ale powiedz mi b@sia, nie boisz sie ze Oliwka niechcący ja wywróci czy dzidzie bedzie chciała wyjać ??
Do spania bedzie z trzech stron przystawiona, ze wzgledu na brak miejsca bedzie miedzy sciana a naszym lozkiem, a na dzien bede wyjmowala i stawiala w salonie na podlodze. Na Oliwke trzeba bedzie oczywiscie uwazac, bo to taka samosia, ale mysle ze damy rade, najwyzej bedzie chodzila wszedzie ze mna :ico_noniewiem: jak sie bedzie dobierala do malenstwa

Awatar użytkownika
mania6891
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 03 sie 2010, 22:44

02 paź 2010, 18:15

b@sia, :) ja przedwczoraj kupiłąm podobna wanienke w żółtym kolorze, wypróbowałam na Matyldzi, jest super i nie zajmuje dużo miejsca, poza tym te półeczki są bardzo przydatne.
manenka, zaglądam tu pare razy dziennie ale niestety jak juz pisałam sprzatam 180 m gotuje dla 7 czasem 8 osób i zajmuje sie w miedzy czasie 90-letnią leżącą babcia , u niej właściwie spedzam najwiecej czasu, ale u niej niestety nie mam zasiegu :( i tak na prawde jak usiade wieczorkiem jak położe małą i babcie spać to albo zanim przeczytam wszystkie posty ktos inny steka ze chce komputer albo ide spać :) ale postaram sie częsciej zaznaczac swoja obecność :-) :-)

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

02 paź 2010, 19:49

mania to masz zajęcie, oj masz. Ale to tylko dobrze o Tobie świadczy a ja marudzę, że się źle czuję ...

Awatar użytkownika
mania6891
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 03 sie 2010, 22:44

02 paź 2010, 20:06

b@sia, heheh ja tez marudze :) ale nie ma zmiłuj :)

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

02 paź 2010, 20:36

b@sia, piękne zakupy :-D

tak wiem że koty potrafią być wredne i potrafią się rzucać ponieważ w przewodzie u dziecka czują mleko .. dlatego kotka będzie od Julci trzymana hen daleko.

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

02 paź 2010, 21:09

i potrafią się rzucać ponieważ w przewodzie u dziecka czują mleko
o to o takich akcjach nie słyszałam :ico_olaboga:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

02 paź 2010, 21:16

o to o takich akcjach nie słyszałam :ico_olaboga:
gdzieś to oglądałam, nie pamiętam gdzie ale zapadło mi w pamięć..

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

02 paź 2010, 21:21

ja wiedzialam ze koty moga zaatakowac dziecko, ale nie wiedzialam dlaczego. To teraz juz wiem :ico_haha_02:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość