Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

28 gru 2007, 20:21

no to gratuluje ... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

28 gru 2007, 21:08

gratulacje dla malego zdolniachy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

28 gru 2007, 21:13

O! gratulacje!!! oby to nie był jednorazowy wyczyn jak u Hani!!! ona co prawda jak ktoś z nas jest przy łóżeczku i ją posadzi to wstanie...ale sama :ico_nienie: :ico_puknij: to czekamy dalej...
Hania słodko śpi od kwadransa...ja właśnie z kolacją klikam i myślę...dlaczego J nawet nie napisał, że już dojechał??? :ico_zly: ciekawe, jak ja bym tak zrobiła...e, mam już dość wszystkiego!!!
a gdzie w ogóle reszta pań??? takie lenistwo je dopadło???

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

28 gru 2007, 21:19

karola a nie wiesz jacy sa faceci?
jak juz cos sie woko nich dzieje to zapominaja o bozym swiecie
my idiotki to bysmy tylko myslaly co w domu
moj tez wyszedl zcholowac kolege i zaginol

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

28 gru 2007, 21:19

zbora grunt ze bedzie grzeczny :ico_oczko: a o sylwestra to moze sie tak nie przejmuj, my tez siedzimy w domu, ale u nas moze jeszcze ktos bedzie, np moj genialny chłop wymyslił sobie ze zaprosi swoich rodzicow..i wiesz taka perspektywa jest o wiele gorsza niz jakbysmy byli sami :ico_olaboga: wiec głowa do gory :-)

kamizela no właśnie oby to nie był jednorazowy wyczyn :ico_brawa_01:

a moja Milka juz dawno spika, od paru dni kapiemy sie w naszej ogromnej wannie, tzn ja z nia, bo sama to nawet nie mysle ze gdzies w tej wannie bym jej dosiegła :ico_olaboga: ale ona ma taka radoche jak A wkłada mi ja do wanny, wcale nie chce jej opuszczac :ico_szoking: :-)

A ja czekam na kolacje, A. piecze pstragi ...pychotka...

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

28 gru 2007, 21:30

no witajcie moje kobiety :-D ja już mam dość, jestem zmęczona a to wszystko wina takiego jednego co pojawił się nagle i przewrócił mi całe zycie do góry nogami :-D ma coś około 75 cm i liczy sobie niwielle ponad 7 mies... znacie go???
słuchajcie albo raczej czytajcie, jak nie siedział sam to sie martwiłam czy aby prawidłowo się rozwija, z raczkowanie to samo i takie tam a teraz proszę aby te czasy wróciły!!! NIC nie mogę zrobić!!! bo on mi na to nie pozwala sam się nie pobawi tzn nie zabawkami on uwielbia raczkować ale to mało raczkuje wszędzie tam gdzie można czegoś się złapać i stanąć a potem traci równowagę i WIELKI PŁACZ obiad gotuję tak że co 5 sekund jestem w kuchni na zmianę z pokojem bo araz doraczkuje do fotela albo kanapy i dalej już wiecie co...

udało mi się z you tube także zapraszam
http://pl.youtube.com/watch?v=VIV9uKOag5g

Mat to żywe srebro wszędzie jest jak ja wychodze z pokoju to on za mną...już się boję co będzie jak zacznie chodzić

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

28 gru 2007, 21:57

No i ja sie witam wieczorkiem...Maya znow nie chce isc spac...brak mi slow!

Kamizela :ico_brawa_01: dla Wikusia....fajowo!!!!

Kate...no :ico_sorki: i :ico_brawa_01: dla zieciunia...no to bedą z Maycią fikac :ico_oczko:

Zborra...wiec i my w domciu....ach szkoda mi Cie..tak sama w domu a mąz na imprezie :ico_noniewiem:

nasza Maya nabyla dzis nową umiejetnosc..hihihi raczkuje na stopach...myslimy ze jak jest bez spodni to wykladzina ociera jej kolanka i woli raczkowac na stopach...mamy filmik zeby Wam pokazac nasza spryciulę....ale zgrywa sie wiecznie!!!!jak bedzie to wkleje :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

28 gru 2007, 21:58

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Mat jest wspaniały!!! ciesz się dziewczyno, a nie martw! czekałyśmy na takie chwile...świetnie!!!

No.........dobra, powiem tak. Lżej mi trochę, że nie tylko ja spędzę sylwestra w domu. Mimo to, źle mi i jakoś nie umiem zmienić nastawienia. Może zacznę sobie wmawiać, że to zwykły dzień i nic sie nie dzieje.
Chyba zaraz lecę spać...bo jutro nonono o 6 muszę odebrać J z pociagu!!! :ico_zly: a na 10muszę być zwarta i gotowa w pracy...bleeeeeeeeeeeeeeeeeee...........

[ Dodano: 2007-12-28, 21:01 ]
Ja chcę Mayę!!!
bo się chyba nigdy nie doczekam, aż Hania usiadzie, zacznie raczkować...i wyjdą jej zęby...oj, dziś nie mam powodów do radośći...
Najgorsze jest to, że ja zawsze do ludzi ciągnęłam...ale chyba do niewłaściwych, bo moi znajmomi nie mają czasu na spotkania...No i tak siedzę jak ten palec...sama...

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

28 gru 2007, 22:24

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Mata :ico_brawa_01:

Ej kochane mojemu synkowi spodobało się to wstawanie bo jak tylko go do łóżeczka włoże to siup i już stoi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ale fajowo :ico_brawa_01: I gryzie wtedy szczebelki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

28 gru 2007, 22:28

Zborra...jak to nie masz powodow do radosci...ze zdrowkiem Hani coraz lepiej...jest sprawna i sliczna i wogole robi na nocnik!!!!chyba nie musze Ci zachwalac wlasne corci,co? :ico_oczko: .......
a my chyba musimy sie zaopatrzyc w podusie dla Mayi...ma duzy problem z zasnieciem...wiem ze kazdemu sie czasem zdarza ale jej ewidentnie dzis pomogla nasza poduszka...usnela na niej...chodzi raczej o to by zasnac w jakiejs nowej innej pozycji...miejsca szuka wygodnego...i mysle ze podusia moze pomoc...co o tym myslicie?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość