Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

13 sty 2008, 00:09

Czesc kobietki :ico_haha_01:
Co tu takie pustki??
U nas do duuupy :ico_placzek: Ala sie pochorowala :ico_placzek: caly dzien w lozku lezy ma goraczke i kaszel i nawet nie ma sily jesc musz ja karmic :ico_olaboga: bidulka, jeszcze wymiotujje
Nati narazie na szczescie zdrowy :ico_noniewiem:
Narazie umykam

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

13 sty 2008, 00:28

hej kobietki!
wpadłam na chwile bo nie mam humoru
Agus Twój synek śliczny :ico_brawa_01:
Kasik ale rozrabia ta Twoja Viki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Jasnie nic go nie uciska :ico_nienie: no co Ty !!!!! to samo mozna powieciec o bouncerach, chustach lub chodzikach- czy one uciskają???? a skoro Franio nie płacze, a wariuje to chyba go nic nie boli nie???
Emilka zdrówka dla Alusi
a mój Fran zrobił sie beksalala :ico_olaboga: nigdy nie płakał jak był głodny tylko mruczał a teraz słychac go w całym belfaście jak chce jeść :ico_olaboga:
no i śmieszy mnie jak go "na niby" wyzywam a on taka podkówke robi do płakania- tak mi sie chce śmiac z tego ze szok! tak jakby myslał ze ja go "wyzywam" naprawde
mój aniołek kochany :ico_brawa_01: rosnie mi mały cwaniaczek co podkówką bedzie mnie na litość brał hihiihihihihi :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

13 sty 2008, 03:19

Marta Ty to sie Frana nie wyprzesz ....cala mama :ico_brawa_01: nie moge sie nadziwic jak on sie na buzce zmienil :-D :-D

Agus Olivierek booooooooooooski ....zakochalam sie :ico_oczko:
Jasnie Pani Lucha to juz przebila chyba wszystkie czerwcowe dzieciaki nocnikowymi wyczynami....a o zeby sie nie martw,nie bedzie miec prochnicy przynajmniej :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-13, 02:20 ]
Marta swietna ta zabawka ,ja wlasnie cos musze kupic malemu do zabawy ,zeby dal troche odetknac i mysle o jakiejs bujawce,czy czyms takim

[ Dodano: 2008-01-13, 02:21 ]
mialo byc odetchnac :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

13 sty 2008, 10:53

martuchafrost pisze:bouncerach, chustach lub chodzikach

no szkoda, ze tu jeszcze nosidla nie wpieprzylas :ico_olaboga: gdzie ci chusta dziecko trzyma? POD KOLANAMI! a gdzie chodziki i bouncer? NA GENITALIACH!!! Taka jest roznica. <cenzura - maz mi kazal wykasowac, bo powiedzial, ze nie moge sie na was wyzywac tylko z tego powodu, ze mi sie okres 2 tygodnie spoznia :ico_noniewiem: nie moge???? :ico_oczko: >
Ostatnio zmieniony 13 sty 2008, 13:34 przez Jasnie Pani :), łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

13 sty 2008, 12:12

Jasnie Pani to nie jest chodzik !!!!!! to stoi w miejscu i nosidłko jest na gumkach ze jak Fran skacze to tak jakby na bouncerze, no i mam zaufanie do zabawek Fisher Price :ico_oczko:
wiec spoko, a dziecku bym krzywdy nie zrobiła :ico_nienie: a po drugie nie jestem zła, ale mam triche inne zdanie niz inne dziewczyny o chodzikach itp bo jakbym miała miejsce to bym mu kupiła, a od tej zabawki co mu wczoraj kupiłam nic mu nie bedzie i dokładnie pisało na zabawce ze nie musi dziecko siedziec tylko ma główke sztywno trzymac

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

13 sty 2008, 20:18

hej jestem na sekunde
wlasnie dotarlismy do domu ufff
po calym dniu.. bylismy teraz w telewizji, leos uczestniczyl w nagraniu programu dla dzieci "budzik" w ktorym adasia siostra animuje kotke Ruda i uzycza jej glosu hehe
super kolora pastelowa sceneria..
leos ma fotki z pixelem i kotkami. jesli znacie ten program ..
istnieje od 7 lat i ja poczatkowo ogladalam regu;larnier bo akurat w tym czasie bawilam 2letniego szkraba wiec bylam na biezaco hehe
a leosiowi bardzo sie podobalo. byl super szczeslkiwy i usmiechniety hehe
adas ucial sobie gadke z profesrorem ciekawskim hehe z tik taka. jesli kojarzycie...on razem z panem krzysiem wlasnie rezyseruja tego budzika hehe
nopostarzeli sie chlopaki
okazalo sie ze profesor ciekawski w latach 70-tych tez pracowal w uk jako malarz hehe

przypadkiem bylismy tez w studiu orkiestry swiatrecznej pomocy hehe
super goraca atmosfera... leos byl zadowolony do czasu kiedy zblizal sie moment wejscia na antene. i rozregly sie krzyki piski itd
juz bylam gootwa by uniesc go wysoko do kamer i pokazac polsce hehe a tu musielismy sie szybko ewakuowac hehe
on akceptuje glosna muze ale krzyki juz niebardzo. i trudno sie dziwic
ufff i wszystkie okazaly sie fantastyczne

obiecuje ze jak wroce to was poczytam i odpisze
jutro wracamy wieczorem ze stolicy
pozdrowionka
papa
no i jestesm po dniu pelnym wrazen

a przed telewizja bylismy w centrum handlowym w kawiarence na spotkaniu z czerwcowa tiktakowiczanka alinka hehe
takze super
ma kilka dni starsza waneske
spotkanie super ale zdecydowanie za krotkie...

to juz trzecia wirtulana kumpela z maluszkiem a ktora udalo mi sie zobaczyc
fotkami zasypie was jak wroce

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

13 sty 2008, 20:31

hej :-D

Ja na szybciutko, bo u nas dzisiaj zmasowany atak ząbkowania :ico_olaboga: i Vikulke na zmianę z mężem musimy bawić, a raczej tulić :ico_placzek:
W zasadzie to wpadłam podac Marcie przepis na ten napój na choróbsko... No wiec 1 łyżeczka kopiata imbiru mielonego wrzucona na szklankę wrzątku i gotowana przez 3 minuty.Pić ciepłą powoli (inaczej się zresztą nie da)małymi łyczkami. Tylko Marta jesli Franio jeszcze bierze antybiotyki to poczekaj aż je skończy. Mam nadzieję, ze pomoże.

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

13 sty 2008, 21:14

Kasik :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Madziorka witaj !!!!

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

13 sty 2008, 23:24

czesc dziewczyny
ja tylko sie witam i zmykam.byli dzis u nas niezapowiedziani znajomi i troche poplotkowalismy he he :ico_brawa_01: od razu humorek lepszy :ico_oczko: a Oli nie mogl odpuscic towarzystwa i choc zmeczony byl to nie chcial spac...i dobrze,bo w koncu zasnal o ludzkiej porze :ico_brawa_01:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

13 sty 2008, 23:36

witam

magdziorka no super przygoda z budzikiem,ja kojarze troche ten program i piosenke...wlasnie zajrzalam na stronke budzika i widzialam adasia siostre :ico_haha_02: koniecznie wklej fotki,a co leos tam robil i kiedy bedzie go mozna zobaczyc na antenie.my z kondziem 17 lutego jedziemy do pl,wiec moze zobaczymy malego gwiazdora leosia w tv :ico_oczko: :ico_haha_01: :ico_brawa_01:

lucy super ze u ciebie humorek fajny,i dawaj jakies fotki olivierka bo juz dawno go widzialysmy...pewnie urosl do niepoznania.

a my dzisiaj jezdzilismy ogladac poza londyn chatki do kupna i jestesmy zawiedzeni wielkoscia tych mieszkan,straszne klitki :ico_olaboga: myslelismy ze beda wieksze ach szukanie mieszkania to strasznie ciezka praca :ico_olaboga:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość