donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

25 cze 2009, 18:50

bo jutro Fairy Day i całe miasto się bawi :-D będzie parada i w ogóle suprr atrakcje
super macie :-D :ico_brawa_01: u nas festyn , dni Chodzieży, także też cały weekend impreza :-D

[ Dodano: 2009-06-25, 18:52 ]
a myśmy dziś kupili małemu specjalne mleko na dobranoc :-D podobno bardziej syte :-) mam nadzieję, że zacznie dłużej spać znów, bo dziś w nocy też wstawał na jedzenie :ico_sorki:
no ciekawe

ja jestem ciekawa jakie będzie te mleko 2, bo za tydzień kończy pół roku, także będzie miał już tamto mleko

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

25 cze 2009, 18:59

a jestem ciekawa jakie będzie te mleko 2, bo za tydzień kończy pół roku, także będzie miał już tamto mleko
ja juz zakupiłam nan2 i tam pisze ze jest z dodatkiem kleiku..ciekawe czy bede musiała go jeszcze zageszczac dodatkowo??

widziałm takie kaszki na dobranoc u nas ale od 9 miesiaca

[ Dodano: 2009-06-25, 19:01 ]
ananke super taka pomoc w odchudzaniu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ragazza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla niuni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

25 cze 2009, 19:11

no dopiero dootarlam

mała jeszcze troszke zawirusowana i musze tantum verde psikac i syropek i multiwitaminki dostalismy

a co do słoiczkow ja gotowalam sama...ale mała cos osrtatnio niechcetnoie j mojej roboty.... i ją wysypuje a ze sloicvzkow nie... wiec arazie zostalam przy sloiczkach...ale nadal bede probowac robic bo im wieksze dziecko to na sloiczkach nie wyrobie ...a tak obliczylismy z M..... ja codziennie jednak wole swieza robic zupke niuniii boi swierze to swoerze a nie stoi w lodowce tydzien czasu zawekowane to nawet ja bym takiego czegos nie jadla... no i np kupic kawalek baraniny czy krolika warzywa plus gaz to narazie taka sama cena wychodzi... bede walczyc by jadla tez i moje gotowane..ale narazie cos jejnie podchodzi.... wiec pol na pol sloiczek... i moze czasami uda sie jej przemknac wlasne :ico_noniewiem: bo ona juz zjada zupki taki normalny sloiczek 190 g


no i nie wiem co mialam komu napisac

tylko tyle ze u nas byla okropna burza :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

25 cze 2009, 19:14

mały sie pełzakiem bawi :-D :-D

u nas sie zebraly czarne chmury i nagle slonce wyszlo, wiec rob byl po wiatrak w piwnicy i nam wieje :-D

anankesuper festyn :-D , my mielismy powitanie lata w myslecinku tydzien temu ale poza skokami na bungie nie bylo nic ciekawego...

Ragazza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Emilki

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

25 cze 2009, 19:25

moja wlasnie fika na macie..ale cos zaczyna powolijej sie nudzc wiec chyba zrobimy małe kołysanko :-D :-D

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

25 cze 2009, 19:45

Donatkaty jestes z Chodziezy? bo moj maz mowi ze czesto jest tam w Ujsciu czy cos takiego i na jakims CPN-ie spi :ico_noniewiem:

Marcia jak bujasz mala? w lezaczku?

my idziemy w sobote na mpreze. tesciowie obchodza 30 rocznice slubu :ico_noniewiem: zakupila ponoc 2 litry wodki na ta okazje :ico_szoking: no ale ja nie wiem jak my to zrobimy, bo my malego kapiemy o 20, no i musimy zmykac do domu, zreszta nie chce tam siedziec dlugo i zeby maly sie meczyl skoro jest przyzwyczajony juz do takiego trybu :ico_puknij:

my dzis z mezem drinkujemy :)) jutro idzie tylko na baze...i caly weekend bedzie juz w domku :ico_brawa_01: :ico_sorki:
skokami na bungie
kurde jak bym miala okazje to bym sobie skoczyla. zawsze chcialam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

25 cze 2009, 19:54

kurde jak bym miala okazje to bym sobie skoczyla. zawsze chcialam :ico_haha_01:
ja chyba bym w portki narobila:P

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

25 cze 2009, 19:58

Marcia jak bujasz mala? w lezaczku?
nie nie my mamy cos takiego
http://www.allegro.pl/item660486221_fis ... super.html

wiec sama sie buja :-D :-D
my dzis z mezem drinkujemy :)) jutro idzie tylko na baze...i caly weekend bedzie juz w domku
no to nareszcie szczesliwa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Gusia90 napisał/a:
skokami na bungie

kurde jak bym miala okazje to bym sobie skoczyla. zawsze chcialam :ico_haha_01:
a ja jestem cykor i pewnie bym nie skoczyła

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

25 cze 2009, 20:08

Donatkaty jestes z Chodziezy? bo moj maz mowi ze czesto jest tam w Ujsciu czy cos takiego i na jakims CPN-ie spi :ico_noniewiem:
tak jestem z Chodzieży :-) przez Ujście często jadę do Piły na zakupy, no i teraz 4 lipca będziemy się bawić na weselu w Ujściu :-)
nawet nie wiedziałem , że na tym cpn-ie można spać :ico_noniewiem:
synuś już śpi, ja zaraz pójdę kanapki robić

[ Dodano: 2009-06-25, 20:11 ]
my dzis z mezem drinkujemy :)) jutro idzie tylko na baze...i caly weekend bedzie juz w domku :ico_brawa_01: :ico_sorki:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
skokami na bungie
kurde jak bym miala okazje to bym sobie skoczyla. zawsze chcialam :ico_haha_01:

ja mam lęk wysokości i za strachliwa jestem, nawet jakby mi chcieli zapłacić miliony to i tak bym nie skoczyła

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

25 cze 2009, 20:12

Emi dziekuje za :ico_brawa_01: :-D
widziałm takie kaszki na dobranoc u nas ale od 9 miesiaca
sa nawet wczesniejsze np z bobovity
Obrazek
ja juz zakupiłam nan2 i tam pisze ze jest z dodatkiem kleiku..
a to moze kupiłas Nan 2R. Własnie ogladam gazetke i tam sa opisane mleka Nan.
a ja jestem cykor i pewnie bym nie skoczyła
to podobnie jak ja

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości