Awatar użytkownika
ania29
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 231
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:56

13 cze 2007, 21:23

Prosze bardzo .Smacznego życzę.
Agatka dobre , pewnie u Margo też pizza.

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

13 cze 2007, 21:30

kurde - ja znów pobiadole... pizzę bym zrobiła mniam mniam, ale nie mam tego cholernego piekarnika :-/ kurdę!!! :ico_zly:

teraz mąż mój szanowny nie może zwlec tyłka by do sklepu pojecać taki skunks, a obiecał... muszę mu pogderać :ico_noniewiem: jeny jak ja tego nie lubię :-D

Jola jak knedle się robi?? to takie z dołeczkiem pyzy?? bo wiem, ze są np. knedle ze śliwkami (nigdy nie jadłam bo chyba nie lubię - nie wiem) a te z dołkiem w środku jadłam i są spoks :-)

Ania- super fotki, dziękuję ;-) i w ogóle...

Anetka - hop hop odezwij się... haaaalloooo

Asiu popadało dzięki :-) i jak zaczęło kropić wyszłam na balkon krzesła złożyć, a co moja teściowa?? podlewa twardo swój mini ogródek :ico_puknij: uśmiałam się sama do siebie...

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

13 cze 2007, 22:04

Maritko-knedla to takie kulki ze śliwką w środku,a te z dziurką to kluski śląskie.Tak przynajmniej u nas w domu nazywamy te specjały.

Anetka to pewnie "dociera"nowego Joachimkowego sprzęta,ciemno się zrobiło,może zaraz zjedzie na bazę :ico_oczko: hihihi...

Uciekam spać,bo nie wiadomo jaka nokq mnie czeka :ico_spanko: .Do jutra :-)

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

13 cze 2007, 22:33

dzięki Iwciu - a laski to nie wiem co robią, ja się nudzę... nic w TV, teraz pytam Bartka co robimy z wieczorem a on: głowa mnie boli :-D hehehe wariat, tak jakbym coś chciała :ico_puknij:

jestem gruba i wiecznie nie nażarta, coś mi się zdaje, że znów się spasę jak z Lilcią :-/

Awatar użytkownika
Reeni
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 468
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:45

13 cze 2007, 22:43

Agatko, w profilu jest podpis i wkleiłam tam takie coś:

[skroll] Miłego dnia {you} :) [/skroll]

Zamiast [you], wyświetla się potem nazwa każdego uzytkownika, ja widzę swoją :) i jest Miłego dnia Reni.
Samo latanie i inne np. cień, ogień, można sobie dodać i napisać tutaj i, później skopiować i dodać do podpisu w profilu.

Pierwsza zrobiła to Sosna i wymyśliła śmieszny jakiś fajny podpis:)

[ Dodano: 2007-06-13, 22:49 ]
Musiałam zmienić literkę c na k w wyrazie scroll i nawiasy prz you powinny być kwadratowe bo tu tez latało :)

Awatar użytkownika
misia23
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:04

13 cze 2007, 22:59

Witam wieczorkiem :ico_haha_01:
Kocica Milan cały czas jak biedrona wysypany na buzi co mu zejdzie to czymś zatrze ta swoja buźkę i od początku nie daje mu jeszcze nic co może uczulać choć od niedawna podaje żółtko ale testy na nie wyszły ok więc mogę bez wyrzutów :ico_noniewiem: oprucz tego teraz pylą trawy i jakieś grzyby czy inne świństwa a przy takiej pogodzie wszystko trzyma się w powietrzu i razem kichamy :-P
Marittko ty gruba ja cię :-D proszę też bym tak chciała wyglądać a tu nic staram się zacząć ćwiczyć jakąś dietę wprowadzić a nie mam silnej woli co prawda muszę ją w końcu zdobyć bo na własnym ślubie trzeba jakoś wyglądać :-D

[ Dodano: 2007-06-13, 23:01 ]
A tak w ramach odchudzania zjadłabym pizze z pijanymi pieczarkami..... :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-06-13, 23:02 ]
hi hi hi jutro znowu muszę o 6 wstać bo podejście drugie do paszportu :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-06-13, 23:04 ]
W sumie sama do siebie pisać nie będę więc idę spać żebym nic jutro nie zapomniała
Całuski dla was i dzieciaczków i dobranoc :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

14 cze 2007, 07:56

witam....
tylko Ty nam misiu nie przepadnij po własnym ślubie tak jak zniknęłaś po czyimś kiedyś tam ;-)
Reeni, ja dalej mam na Was oko ;-) (wielka siostra na Ciebie [you] patrzy ;-D )

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

14 cze 2007, 08:12

Hej!!
Ja też mam ochotę na pizzę :ico_haha_01: Może coś tam spróbuję zrobić :ico_olaboga: A zatem bioderka Maciusia są w porządeczku -1a.
misia, ja też z tych zapominalskich :ico_haha_01: Mam nadzieję, że dzisiaj już to załatwisz. Uważaj na truskawki, wyczytałam że tracą alergeny albo w kompocie, albo jak je się oskrobie z tych zielonych oczek
felicity, super zdjęcie Oli :-)
Jak dodać żółtko do zupy? Zamierzam je "zatrzepać" i wlać surowe. Moja mama dawała nam kogel-mogel :ico_olaboga: (zalewała gorącym mlekiem). Ale jestem głodna!!!!

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

14 cze 2007, 08:32

Żółtko jaj (32% masy jaja) stanowi największe pokarmowe źródło lecytyny, niezbędnej do budowy choliny, która jest składnikiem błon komórkowych Cholina umożliwia przesyłanie impulsów mających wpływ na jakość pamięci.

[ Dodano: 2007-06-14, 08:38 ]
J jak jajka

Zwłaszcza w upały mogą być źródłem zakażenia salmonellą, groźnym drobnoustrojem wywołującym szczególnie niebezpieczne dla dzieci zatrucia pokarmowe. Przed rozbiciem jajka sparz je wrzątkiem, potem umyj ręce. Nie dawaj dziecku produktów, w których może być surowe jajko (sernik na zimno, kremy, kogel - mogel).

[ Dodano: 2007-06-14, 08:42 ]
tu jest o jajku
http://www.networkpl.com/modules.php?na ... &sid=13274
z gazety Goniec Polski :-D

Choć wiele osób boi się jedzenia jajek ze względu na cholesterol, to jednak nic tak nie rozbudzi kochanka, jak kogel–mogel. :-D

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

14 cze 2007, 08:53

Witajcie :-D

Mam dzis leeeeniaaaaa... :ico_noniewiem:

Maritko, te kluski to właśnie te z dziurką w środku :ico_haha_02: Hehehehehe, dobre z tym bólem głowy u Bartusia :-D :-D :-D

Misiu alez biedny Milanek, że tak ciągle wysypany :ico_olaboga: Alez świństwo z tej alergii :ico_olaboga:

Sosna :-D :-D :-D A w ogóle to właśnie rozwiązuję testy od Cibie. Co ja bym bez Ciebie zrobiła... :ico_sorki: Tylko one są jeszcze chyba sprzed zmiany...ale spoks. Mam osobny zestaw ze zmienionymi pytaniami :ico_oczko:

Chloe, dobrze że z bioderkami Maciusia już super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kur*ancka.....ups....ja ciągle zapominam dać Hubciowi te jajo :ico_wstydzioch: . Zaraz idę je przygotować, żeby nie zapomnieć :ico_puknij:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość