Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

24 cze 2009, 20:18

Witam
wpadłam tylko sie przywitać, nie mam siły na pisanie.
Wracałam z pracy i dostałam telefon że konkubent mojej teściowej zmarł :ico_olaboga:
dostałam delirki i ledwo co wróciłam, a na dodatek tak lało, że wycieraczki nie nadążały.
Teściowa nie miała z nim slubu więc jest jedna wielka kołomyja z formalnościami.
A głowa to mnie tak boli że za chwilę chyba będę bełtać, po za tym jadłam tylko śniadanie :-/

:ico_brawa_01: dla Su.
Gie potrzebne jeszcze będzie do tych kredytów ksero historii choroby twojej mamy - my też tak mieliśmy. Sprawą zajmowała się firma Cardif, a kredyt był z Lukas banku. Walczyliśmy z nimi 3 m-ce :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

24 cze 2009, 20:19

tez jestem...

mala obudzila sie po drzemce z rykiem, nakarmilam ja, zjadla sporo, ale nadal bardzo plakala, nic Jej nie uspokoilo, zabawki, ani nawet rzeczy, ktorymi się interesuje, a nie powinna - np. moj portfel, z ktorego notorycznie wyjmuje mi jakies swistki i rwie :ico_olaboga:
Wsadzilam ja na chwile do kojca, bo chcialam przygotowac kapiel (Pan poszedl z kolega biegac), to tak sie darla jak zniknelam Jej z oczu, ze az cala zczerwieniala, a lzy splywaly jej az po szyi :ico_szoking: :ico_olaboga:
W kapieli ryk (nigdy sie to nie zdarza), przy wycieraniu ryk, przy ubieraniu tak samo... nie wiem co Jej sie stalo... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Zaczela sobie wpychac palce do buzi i gryzc ten plastik ze smoka, wiec pomyslalam, ze moze idą Jej kolejne ząbki, znalazlam tez zel i posmarowalam jej troche dziasla i troche smoka - zassala, polezala chwile i zasnela... loooo, matkooo... dawno mi sie tak nie rozbeczala - doslownie... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

24 cze 2009, 20:26

mala obudzila sie po drzemce z rykiem, nakarmilam ja, zjadla sporo, ale nadal bardzo plakala,
to tak jak u mnie wlasnie tak bylo, tez nie wiedzialam co stalo :ico_olaboga:

a tak w ogole to witaj Gie
Wracałam z pracy i dostałam telefon że konkubent mojej teściowej zmarł :ico_olaboga:
przykro mi
dostałam delirki i ledwo co wróciłam,
a to przez ta wiadomosc czy z innego powodu??

[ Dodano: 2009-06-24, 20:27 ]
Walczyliśmy z nimi 3 m-ce :ico_olaboga:
o losie :ico_olaboga: , ale umozyli kredyt?

[ Dodano: 2009-06-24, 20:40 ]
Dziewczyny wiecie, ze sa juz stycczniowki i lutowki 2010 :ico_szoking: :ico_szoking: ale czas szybko leci.

Gie, wiesz, ze Leona jest w ciazy, udalo sie jej, jest styczniowa mama 2010

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

24 cze 2009, 20:52

Witajcie

doczytałam Was :ico_oczko:
My cały dzień w rozjazdach :ico_olaboga:

Gie, :ico_brawa_01: dla Su, cudaczka mała. A nogi ma rzeczywiście długie, może modelka Ci rośnie... :ico_noniewiem: :ico_oczko:

Moja dziś coś też z płaczem się budzi, już 3 podchody do niej robiłam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

24 cze 2009, 20:54

Iwona H, witaj
Moja dziś coś też z płaczem się budzi, już 3 podchody do niej robiłam :ico_noniewiem:
no zobacz, chyba sie zmowili dzisiaj :-D

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

24 cze 2009, 20:59

Wracałam z pracy i dostałam telefon że konkubent mojej teściowej zmarł :ico_olaboga:
przykro mi...

Gie, wracając do kredytów - moja kuzynka też miała taki sam problem jak zmarł jej tata, pamiętam tylko tyle,że z 2 kredytów jeden musieli za niego spłacić, na szczęście nie była to jakaś wielka suma, kilka rat do końca kredytu. Ale co się nachodzili :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-06-24, 21:00 ]
no zobacz, chyba sie zmowili dzisiaj :-D
dokładnie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

24 cze 2009, 21:01

JA sie zegnam na dzis, lece pod prysznic i ide lulu.
Dobranoc lahony :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

24 cze 2009, 21:46

PATI - nie wiedzialam, ze LEONIE sie udalo, bo nie sledze Jej losow - od tej awantury o tajniaczki - nie utrzymujemy kontaktow - ale na Radosnych ogloszeniach gratulowala mi Zuzi, więc ja też Jej pogratuluje, bo autentycznie się ciesze... :ico_brawa_01: Kiedys mialam nadzieje, ze uda nam sie jednoczesnie... :ico_noniewiem:

IWONKA - witaj, tak Wam sie tylko zdaje, ze Su ma dlugie nogi - pewnie dlatego, ze ma takie suche patyki... :ico_noniewiem:

dobra, ja uciekam, nakarmie Su na spiocha, przewine i idziemy wszyscy spac...

do jutra, buziaki

[ Dodano: 2009-06-25, 08:09 ]
witam z ranka :)

Zuzia wstala dzisiaj o 5:10 i jak ja przewijalam, to udalo mi sie ngrac "jakie Zuzia ma klopoty" :-D

przepraszam, ze filmik taki ciemny, ale zaluzje w sypialni byly jeszcze zasloniete...

http://tinypic.com/player.php?v=mj5x0k&s=5

[ Dodano: 2009-06-25, 08:21 ]
MARGARITA - strasznie mi przykro z powodu konkubenta teściowej - co się stało?? :ico_olaboga: Jak Ona się trzyma??
Jeśli chodzi o ubezpieczenie kredytu, to we wnioskach o umorzenie jest wyszczegolnione wszystko, co powinnismy dolaczyc - akt zgonu, zaswiadczenie od lekarza, etc. Ja i tak cos czuje, ze nic z tego nie bedzie... Łacznie do splaty zostalo ok. 12 tys... :ico_noniewiem:

IWONKO - jesli umorza nam chociaz jeden z tych kredytow, to pewnie ten mniejszy :ico_noniewiem: Ale ja sie nie nastawiam...

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

25 cze 2009, 08:46

Witam

u nas piekna pogoda z aoknem, slonko swieci, upal, zaraz wyruszam z Erikiem wyslac ppaczuszke malutka mojej siostrze, kropelki na kolke i kupilam malemu taka fakjna zabaweczke :-)
PATI - nie wiedzialam, ze LEONIE sie udalo, bo nie sledze Jej losow - od tej awantury o tajniaczki - nie utrzymujemy kontaktow - ale na Radosnych ogloszeniach gratulowala mi Zuzi, więc ja też Jej pogratuluje, bo autentycznie się ciesze... :ico_brawa_01: Kiedys mialam nadzieje, ze uda nam sie jednoczesnie... :ico_noniewiem:
ja tez nie sledze jej losow, bo ona pisze na zamknietym, ale wczoraj weszlam na wspolny termin i patrze, ze sa juz styczniowki, i ze ona zalozyla watek i od razu weszlam.
Ja tez sie ciesze, ze jej sie udalo, bo on naprawde dlugo sie starala :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Zuzia wstala dzisiaj o 5:10 i jak ja przewijalam, to udalo mi sie ngrac "jakie Zuzia ma klopoty" :-D
filmik rewelacja, super, jaka uz niej zdolniacha, juz tyle rzeczy umie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Milego dzinka :-)

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

25 cze 2009, 09:27

witaj PATI - u nas tez dzisiaj slonko - pewnie tesciowa pojdzie z mala na spacerek...

Co do LEONY - tez sie ciesze i zlozylam jej juz gratulacje na watku...


A, chcialam Wam napisac, ze Su zaczela się juz puszczac i kilka sekund stoi samodzielnie, a potem upada na tylek, tak kontrolowanie... :ico_brawa_01:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości