Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

17 sty 2008, 11:00

[center]ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
[/center]

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

17 sty 2008, 11:51

hey!!!
Ale dawno mnie nie byla tak z ranca :-D
[size=150]
Ogromne buziole dla naszych przystojniakow Frania i Oliverka z okazji ich rocznic!!!!!!!!
[/size] :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

17 sty 2008, 12:20

dziekujemy i stawiamy :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla Oliego i Franczeska :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-01-17, 11:22 ]
Emilka kurcze wspolczuje chorobska....no i jeszcze Nati sie pochorowal :ico_olaboga: oby szybko Wam przeszlo

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

17 sty 2008, 12:33

i ja dolaczam sie do imprezki :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_tort: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :gitara: :gitara: :gitara: :gitara: :509: :509: :509:
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
dla Franczeska i Oliego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a my juz sami.. leos przebudzal sie w nocy. wiec zabralam go do lozka z wlasnej wygody :ico_wstydzioch:

pochmurzasto dzis za oknem.. ale co tam.. trzeba wyjsc z leluskiem hihi

dziewczyny czy sa jakies dobre sloiczki w polsce ktorych nie znajde w uk??wiem o sliwkach.. ale marta cos pisala ze jakies sliwki jednak znalazla.. hmmm
no i jakie mleko w uk jest HA? dla dzieci z podejzreniem skazy bialkowej????
na razie zrobilam maly zapas w polsce.. ale na dluzsza mete nie zamierzam z polski wysylac hehe glupota

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

17 sty 2008, 12:52

dzieki dziewczyny !!!!!
Madziu ja szukałam długo deserków ze śliwką bo są dobre na kupkę no i znalazłam tylko w tesco, firmy cow& gate, w plastykowych kubeczkach, są super bo nareszcie Franko sie nie męczy a o mleku Ci nie pomoge bo nie wiem :ico_wstydzioch:

Oli :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
sto lat słodziaku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

17 sty 2008, 13:00

martus dzieki za sliweczki hihi
moj leos marudny jakis .. od wczorajszego popoludnia
pozagladam mu w paszcze, moze tam znajde odpowiedz hehe

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

17 sty 2008, 13:58

madziorka hihi pisze:pozagladam mu w paszcze, moze tam znajde odpowiedz

ja zaglądam w paszcze i szukam codziennie odpowiedzi, ale to marudzenie nie nazywa sie ząbkowanie, tylko :" polskie rozpieszczenie" :ico_oczko:
aha Madziu: te śliwki są dodatkowo z jabłuszkiem, ale widziałam jeszcze suszone śliwki w deserku, tylko nie pamietam jakiej firmy :ico_olaboga: , wiem ze suszone są lepsze bo mu podawałam w Polsce i było super :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-17, 13:00 ]


aha: i moze utworzymy na naszej klasie klan tik- taka???????

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

17 sty 2008, 16:58

hejka witam :ico_haha_02:
U nas nieco lepiej :ico_noniewiem:
Ala juz nie goraczkuje i mniej kaszle, Nati tez nie goraczkuje ale kaszle i mu sie odrywa flegma, nie chce mleka pic :ico_olaboga: juz dwa dni nie pil, z tym ze jogurty i serki wcina na szczescie :ico_noniewiem: no i ogolnie duzo pije :ico_oczko: mam nadzieje ze troche im sie jeszcze poprawi do soboty bo jesli nie to nie robimy imprezki urodzinowej :ico_placzek:
Jeszcze mnie wzielo smarkam sie ale staram sie nie poddawac :ico_oczko: dzis juz na dole wysprzatalam i przanie robie :ico_oczko: jeszcze lazienke musze posprzatac a tak mi sie nie chce........
madziorka mnie sie wydaje ze u Leosia to zebole ida :ico_oczko:

A wlasnie musze was zapytac kiedy wy dzieci do dentysty zapisujecie??
Bo ja jak wczoraj bylam z Ala to juz mi dla Natiego karte zalozyla i w lutym chce zrobic przeglad czy wszystko ok :ico_oczko:

martuchafrost, z " nasza-klasa" to fajny pomysl :ico_brawa_01: a ogolnie to jak Franio?? juz lepiej??

Ja ide na gore zobaczyc co te moje dzieci wyrabiaja :ico_olaboga: bo o dziwo wysprzatalam a tam bez placzu :ico_szoking:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

17 sty 2008, 17:12

emilka,kurcze ja jeszcze nie bylam z konradem u dentysty :ico_wstydzioch: a ty do jakiego chodzisz ,prywatnego czy z nhs???jak bede teraz w pl to pojde z konradem.
zdrowka dla twoich szkarabow.

magdza fajne fotosy :ico_brawa_01:
musze leciec,pozdrawiam was wszystkie,potem wpadne

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

17 sty 2008, 17:14

[size=150]100 LAT DLA FRANIA I OLIVIERKA[/size]

[ Dodano: 2008-01-17, 16:25 ]
Leos na fotkach boski jak zawsze zreszta :ico_brawa_01:
emilka dobrze ze dzieciom juz lepiej i goraczka przesla,teraz to juz z gorki i mam nadzieje ze do soboty maluchom przejdzie i imprezka sie odbedzie.
odebralam dzis moj wynik z glukozy 184 :ico_olaboga: a norma do 140 takze biore sie ostro za diete.
martuchafrost wiem ze suszone sliwki mozna kupic w tesco bo moj maz kupowal do bigosu na swieta
pozdrawiam

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość