Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

16 cze 2007, 22:42

WOW- co przystojniak!! i jaki powalający uśmiech... Szkoda, że Julcia już śpi, bo bym pokazała jej te fotkę... Ale to jutro- na pewno kolana jej zmiękną! :ico_haha_02:

Sylwiu- przykro mi, że masz takiego doła... Chciałabym Cie pocieszyć, ale nie wiem jak... Jedno co mogę powiedzieć to banalne: NOS DO GÓRY- WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE! I Tobie tego zyczę!

[ Dodano: 2007-06-16 ]
No... myśmy już trochę po złości kupili w pierwszym lepszym sklepie walkie talkie za 19,90... :ico_wstydzioch: :-D I niech się wypcha!
Mówiłam do Rafała, że skoro ta mała taka umna, że już takim laptopem umie się bawic to może jej od razu "Pana Tadeusza" A. Mickiewicza kupić.... albo skuter jakiś. A tej starej debilce młotek. I cep- prezent adekwatny do jej IQ

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

16 cze 2007, 22:49

dziekujemy wraz z kacpim :ico_wstydzioch: Kolka, a wieszz e ostatnio snilo mi sie ze nasze dzieciaczki biora slub :-D :-D a my stalysmy z boku i caly czas gadalysmy ze same ich wyswatałysmy i byłysmy strasznieeee dumne z tego :-D

[ Dodano: 2007-06-16, 22:52 ]
Kolka pisze: A tej starej debilce młotek. I cep- prezent adekwatny do jej IQ
hahahhahahaha Kolka :ico_brawa_01: jak zwykle jak cos napiszesz to nie da sie nie smiac hahahha :ico_brawa_01: ja bym jej naprawde kupila to :ico_brawa_01:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

16 cze 2007, 22:53

Dzięki kolka po prostu tyle sie wydarzyło ostatnio ,że mnie rusza wszystko co smutne i poprostu płacze.ale najwiecej w poduszke jak nicola nie widzi bo tak to misie pyta czy to przez nią.jak tata zmarł to ciagle mi kazała mówić że ja nie umre tak jakby sie bała.

A tak wogóle to chodzę leże czy siedze cały czas ćwiczę te mięśnie tzw. ćwiczenia kegla czy jakos tak.co by mi nie wypadła ta macica.

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

16 cze 2007, 22:54

a łoki toki ( czy jak sie to tam zwie i pisze) to bardzo fajna zabawka i dla dwu latki odpowiednia :ico_brawa_01: Mala bedzie bardziej zadowolona niz z laptopa... Moj syn go mial jak byl maly i szybko mu sie znudzil pozatym taka zabawka naprawde nie jest odpowiednia dla 2 latki :ico_puknij: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

16 cze 2007, 22:54

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Kto wie, Marzenko, kto wie... A nóż- widelec masz prorocze sny? :ico_haha_02: Oczywiście wszystkie kwietniowe dzieci i ich mamy będą na tym ślubie! :-D

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

16 cze 2007, 22:56

syla75, nie doluj sie kochana .. wszystko sie ulozy i bedzie dobrze a jak bedziesz cwiczyla to napewno nic zlego sie nie stanie Głowa do góry :-)

[ Dodano: 2007-06-16, 22:59 ]
Kolka, oczywiscie ze bedą inaczej byc nie moze ... a z kwietniowych dzieciaczkow zrobimy drużbę :-D ale ale ... czy my nie zachowujemy sie jak typowe tesciowe to przeciez slub naszych dzieci niech one zdecyduja kto ma byc :ico_szoking: ale jak by sie nie zgadzaly z nami to my juz z nimi pogadamy :ico_zly: :ico_oczko: :-D :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

16 cze 2007, 23:02

Sylwia-, wiem, że sytuacja czasem nas przerasta i ogólnie wszystko jest do bani, ale masz dwie wspaniałe córki, które na pewno osłodzą Ci życie!

Marzenko...- tak dumam, że ta mądra to i z cepem by sobie nie poradziła...

A w ogóle to się dziwię, czemu my własciwie jeszcze daty tego ślubu nie ustaliłyśmy? :ico_haha_02: Cóż za niedopatrzenie z naszej strony! :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

16 cze 2007, 23:02

Kurcze ale mie bola nogi :-/ powiedzcie mi czy to normalne ze po cc strasznie ... bardziej niz strasznie puchna nogi ( w ciazy prawie mi nie puchly chyba ze sie nachodzilam :-/) i ile czasu Wam lecialo po porodzie bo u mnie juz miesiac i 6 dni a leci nadal :-/

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

16 cze 2007, 23:04

Sylwia-, wiem, że sytuacja czasem nas przerasta i ogólnie wszystko jest do bani, ale masz dwie wspaniałe córki, które na pewno osłodzą Ci życie!

Marzenko...- tak dumam, że ta mądra to i z cepem by sobie nie poradziła...

A w ogóle to się dziwię, czemu my własciwie jeszcze daty tego ślubu nie ustaliłyśmy? :ico_haha_02: Cóż za niedopatrzenie z naszej strony! :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-06-16 ]
Mordko- mi też puchną nogi, zwłaszcza pod wieczór, ale ja myslę, że to przez te upały :ico_noniewiem: A co Ci leci? :ico_noniewiem: Te takie poporodowe upławy? Mi z 5 tygodni- tak jak kiedyś pisałaś. Słucham się Ciebie we wszystkim :ico_haha_01:
A w ogóle to ja nie zamierzam się wtrącać- ja tylko bym chciała zorganizowac dzieciom ślub :ico_haha_01: A CO?? NIE WOLNO?? :ico_nerwusek: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

16 cze 2007, 23:10

Kolka, zaproponuj date w koncu jestes mamą Panny Mlodej my z kacpim sie dostosujemy :-D

[ Dodano: 2007-06-16, 23:12 ]
Kolka, leci mi takie poporodowe ''nonono'' i juz mam dosc bo ile mozna :ico_zly:
A ze sie nie wtrącamy to przeciez jasne ... My TYLKo chcemy pomoc :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: Dzieci powinny byc nam bardzo wdzieczne za to :-D :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość