Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

20 lip 2011, 16:27

Hejka :-)

Ja właśnie gołąbki robię - dla mnie z sosem pieczarkowym :-)
Ja też krwawiłam ok tygodnia później przez kilka dni plamienie i na tym się skończyło!
Motylku, pewnie niedługo ustanie to krwawienie!

Nowa, zdjęcia śliczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jakie Liwka ma fajne pulaski, słodka jest!

U nas dopiero zaczęło padać, ale duchota była straszna :ico_olaboga: i gorąco niesamowicie! Teraz się powietrze trochę zmieni

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

20 lip 2011, 16:51

Nowa ale Liwka ma czuprynkę.
Aniu to Miluś już nie taka mała.
My właśnie wróciliśmy od lekarza. Byłam po recepty na szczepionki i przy okazji powiedziałam o mleku i tym ulewaniu. Pediatra kazała nam zagęszczać kleikiem ryżowym a jeśli to nie pomoże podać Gastrotuss baby. Kleik wprowadzać stopniowo co drugie karmienie. Powiedziała też że już od sierpnia możemy podawać małemu kaszkę bezmleczną. Jeśli to wszystko nie pomoże to jednak trzeba będzie ten nutramigen podać (choć sądzę że mały przez zapach go nie tknie bo on jak poczuje że coś śmierdzi to krzywi się i wrzeszczy) lub m.sojowe.
Któraś pytała czy w kleiku jest mleko-nie ma ale można rozrabiać go w mleku, wodzie lub produktach mlekozastępczych.
U na znowu przeszła burza ale wcale lepsze powietrze nie jest.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 lip 2011, 17:26

Ja właśnie gołąbki robię - dla mnie z sosem pieczarkowym
zjadłabym :-D a sos z torebki czy z pieczarek?
Aniu to Miluś już nie taka mała.
no już nie :-D Hania miała 63 cm jak się urodziła to teraz widzę jaka długa była :ico_haha_01:
Któraś pytała czy w kleiku jest mleko-nie ma ale można rozrabiać go w mleku, wodzie lub produktach mlekozastępczych.
tak też myślałam :ico_sorki:
Jeśli to wszystko nie pomoże to jednak trzeba będzie ten nutramigen podać (choć sądzę że mały przez zapach go nie tknie bo on jak poczuje że coś śmierdzi to krzywi się i wrzeszczy) lub m.sojowe.
no to ciężko będzie jeśli by musiał pić nutramigen :ico_olaboga:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

20 lip 2011, 17:28

Murchinson czyli za bardzo z pani na ćwiczeniach nie jesteś zadowolona :ico_sorki: no ale ty wiesz jak robić ćwiczenia,gorzej z tymi co nie wiedzą :ico_noniewiem:
Ja nie jestem zadowolona ale mam nadzieję, że na następnych zajęciach będzie ktoś inny.
Aniu z tym uczuleniem na białko to właśnie tak jest, że nigdy dobrze nie wiadomo kiedy przechodzi.Trzymam kciuki by Miluś już przeszło.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 lip 2011, 17:31

Murchinson to tam się zmieniają osoby prowadzące? faktycznie lepiej jakby był ktoś inny :ico_sorki: co do mleka to na razie nie szaleję,stopniowo będę wprowadzać :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

20 lip 2011, 17:32

no to ciężko będzie jeśli by musiał pić nutramigen :ico_olaboga:
Ciężko to mało powiedziane. Znam zapach nutramigenu i już mnie uszy bolą na samą myśl jak mały może przy tym się drzeć. Choć fakt nigdy nie wiadomo co któremu dziecku podpasuje i niektóre zajadają się nutramigenem.Od sierpnia zaczynamy rozszerzać dietę więc mleka też będzie pić mniej.

[ Dodano: 20-07-2011, 17:34 ]
Aniu,tak zmieniają się bo jest kilku rehabilitantów i pracują na zmiany bo zajęcia są od 8 do 20 więc nie wiem na kogo trafię.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 lip 2011, 17:35

no tak,dziecko może nas zaskoczyć tym co mu zasmakuje :-D

ciekawa jestem kiedy Miluś kupkę zrobi,bo ostatnią zrobiła w piątek :ico_noniewiem: w sumie nie marudzi to na pewno jej tam nic nie zalega tylko mogłaby już się wypróżnić dla mojego spokoju :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

20 lip 2011, 17:38

Tylko teraz jak zrobi to może być tak jak u Markotki po pachy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 lip 2011, 17:39

Tylko teraz jak zrobi to może być tak jak u Markotki po pachy :ico_oczko:
pewnie tak będzie i będę musiała całą pod zlew wziąć i umyć :ico_haha_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

20 lip 2011, 17:41

Ja się z chusteczkami nie bawię. Jak Mateusz zrobi nawet malutko (takiej mega nigdy nie było) to zawsze pupsko pod kran.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości