Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

10 maja 2013, 13:15

hej bylam juz na wizycie :-D :-D U nas wszystko ok maluszek rosnie jest spory ma ok 10 cm i lekarka podejrzewa ze to dziewczynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D powiedziala ze za 4 tygodnie powie mi juz napewno...

Narazie schodzi ze mnie adrenalina zaraz musze dogotowac makaron i lece po Adaska :-D

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

10 maja 2013, 13:43

Edulita czyli to klotnie z mezem?? No tak, to potrafi zdolowac :ico_noniewiem: :ico_pocieszyciel:

Kamilka fajnie ze dzidziusia widzialas :ico_brawa_01: masz jakas fotke??
Ja juz tez niedlugo zobacze moje malenstwo :ico_brawa_01: :-)

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

10 maja 2013, 14:04

Hej !

Edulita wydaje CI się, że czas się ślimaczy, bo musisz leżeć, ale tygodnie lecą u Ciebie już 25 skończony :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A ja dziś skończyłam 20 - Połowa :-D :ico_szoking: :ico_szoking: :-D a niedawno był 12 tydzień.
Żal się nam ile wlezie, jak wylejesz z siebie żal to troszkę ulży i dzidziuś będzie zdrowszy i Ty.

Kamilka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za dziewuszkę i za zdróweczko maleństwa :-D

Betina o to pewnie nie możesz juz się doczekać poniedziałku :-) Mężowi się pewnie wczoraj oberwało :ico_haha_01:

Jenny jak tam u Was?

My dzisiaj na obiad chyba placki ziemniaczane robimy z Polą, no i może torcik jogurtowy, ale to zobaczymy, czy chęć do robienia nie przejdzie :-P Czy Wam też ten tydzień tak szybciutko przeleciał, mi normalnie między palcami uciekł - ale może to i dobrze.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

10 maja 2013, 15:14

kamilka - super że wszystko ok :-)
leona - widze że niemożesz sie doczekać wizyty - ja na ostatnim USG puściłam łezke z radości jak zobaczyłam mojego szkraba :-)
ale tygodnie lecą u Ciebie już 25 skończony
no za tydzień będzie 25 jest 24 :-) nieby tak jak spojrze w :ico_noniewiem: stecz ale ciągnie mi się bez końca
dzięki dziewczyny za słowa otuchy :ico_sorki:
czekam na dziewczynki dziś będa koło mnie leżały bo deszcz i chlapa to przyniosa bajki do sypialni i będziemy czytać :-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

10 maja 2013, 15:16

nie wiem dlaczego cytowałam spinke a w poście jest leona ???

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

10 maja 2013, 15:24

Taki psikus :ico_oczko: Już placki smażę i ze śmietanką jem mniam. Ktoś ma ochotę?

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

10 maja 2013, 15:30

Dzieki dziewczyny

Mam nadzieje ze sie nic nie zmieni co do plci.. ma mi potwierdzic na nastepnej wizycie za 4 tyg o ile nic sie nie zmieni :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

edulita ja cie baardzo rozumiem kiedy ja lezalam tylko miesiac bo wypadl mni dysk to myslalam ze nerwicy dostane.. nie wszystko zrobione kasa stala w miejscu bo ja zarabialam za dni ktore bylam bo pracowalam jako niania :-?

spinka nie kus nie kus :ico_haha_01: dzisiaj mnie zwazyla pielegniarka i mowi a pani sie odchudza a ja ze nie :ico_sorki: :ico_puknij: bo pani chudnie... lekarka tez pytala a ja mowie ze nie i juz 3,5 kg mam do tylu :ico_brawa_01: ale z maluszkiem wszystko ok wiec sie nie martwie...

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

10 maja 2013, 16:18

Edulita no nie moge sie doczekac tego usg :ico_haha_01: a pomyslec ze normalnie byloby to moje pierwsze :ico_szoking: no ale udalo sie ze w 12tc tez sie zalapalam na usg
Nastepne bedzie dopiero w 32 :ico_haha_01: :ico_olaboga:


Kamilka oby plec sie potwierdzila :ico_sorki: :ico_sorki:

Spinka ja sie na placki nie pisze bo musze wziac sie za siebie :ico_placzek: :ico_noniewiem: ostatnio zbyt duzo pieczywa jem a ze nie jadlam wczesniej wogole to waga leci w gore :ico_noniewiem: ewidentnie za duzo weglowodanow :ico_noniewiem:
Dzisiaj u mnie na obiad byla ryba po grecku :ico_oczko:


Wrocilismy teraz z dzialki, zerwalam szczawiu i jutro bedzie szczawiowa :ico_brawa_01: mniaaam :ico_brawa_01:
Pranie robie i robie :ico_olaboga: masakra ile tego... a ile prasowania bedzie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

10 maja 2013, 17:49

spinka ale mi smaka narobiłaś uwielbiam placki ziemniaczane i to właśnie ze śmietaną mmmm.... pycha :-D
a jutro moge się do leony przytulic do obiadu bo szczawiowa to jedna z moich ulubionych zupek :ico_obiadek: :ico_haha_01:
Ja mam dziś rybkę obiecana jak M wróci z pracy ale zanim wróci zanim sie zbierze to ja w sumie jem kolacyjki a nie obiady :-) a tak to na suchym prowiancie lece kanapki i tosty :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

10 maja 2013, 18:14

Edulita u mnie też obiad wychodzi przeważnie wieczorową porą :ico_oczko: Żeby był jak A. z pracy wróci. A w ciągu dnia to tak właściwie jak u Ciebie. Pamięta jak z Polą leżałam i bardzo mi sie rosołu zachciało to mój kochany mąż zupkę chińska _ rosół z kury mi przygotował :ico_smiechbig:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość