Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

26 wrz 2007, 15:16

ULA_TOMEK, piękne zdjęcia, widzę że z was globtroterzy, hehe... Teraz już sie nie zastanawiam czy dobrze zrobiłam że zgodziłam się na wypad do Szczawnicy za 2 tygodnie, bo widzę że wy już śmigacie ostro.Obrazek
Co do vit. K to my właśnie kończymy drugie opakowanie vitaka i będzie ono ostatnim, bo mamy zalecenie przyjmować tylko do ukończenia 3 miesiąca a to już w sobotęObrazek
joanna1111, też miałam te kłopoty z parasolem i kupiłam sobie kurtkę przeciw deszczową i w niej śmigamy na spacerkiObrazek

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

26 wrz 2007, 15:23

no na wypadzie było super, tylko po powrocie maluszek wczoraj był troszke marudny, ale to pewnie przez tą długa droge, bo jak by nie było 8 godzinek w aucie :ico_noniewiem: ale dziś już maluch grzezny ładnie sobie śpi :-D
a mój maluszek spał sobie na balkoniku, a jak zaczęło padac to daliśmy folie na wózeczek i maluch dalej się wietrzył, z moim katarkiem wole sie w taka pogode na spacerek nie wybierac
a mam pytanko bo zastanawim sie nad kupnem jakiegoś termometru dla malucha, moze mi coś polecicie

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

26 wrz 2007, 16:25

ULA_TOMEK, ja mam elektroniczny. Taki do buzi, pod pachę i do pupci w jednym. Szybko mierzy, nie ma problemu z przytrzymaniem. Ale wiem, że są takie fajne co się tylko do czoła przykłada dosłownie na 5 sek i wynik gotowy. Kosztuje taki coś koło 100....

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

26 wrz 2007, 18:44

Hejo, hejo.

dziękujemy za życzenia. Ula, śliczne zdjęcia, udany wyjazd, nie? No i gratuluje silnego mężczyzny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Odkąd Jas dołapał swą piąstkę i wsadził ją do buzi, wypluwa smoka, prawie w ogóle go nie chce. Ja bym wolała żeby żuł lateks, a nie łapki... Dziewczyny, kryzys mam jakis. Przy Jasiu nic zrobic nie mogę a jak on przysypia na pół godz w dzień, to łamie sie na zakrętach!Wiem ze nie jestem jedyna, ale zaczyna mnie to męczyc. W dodatku w nocy dzis Jas włączał syrenę, jakby mało było! Ani chwili dla siebie: gary, pranie, prasowanie, karmienie, guganie...uffff... Marzy mi się oddech psychiczny...

Basiu, mąż dorwał VitaK w aptece w Morawicy, w budynku ośrodka zdrowia.

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

26 wrz 2007, 18:46

hej a my nie mamy witaminy K :/ nam nie przepisala pediatra.... czy to mozliwe ze nie musi tego brac maly ?? mamy tylko wit D o ktorasami sie upomnielismy z mezem bo tak to by do tej pory nie bral !!

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

26 wrz 2007, 19:04

Ula przepiękne foteczki rodzinne, aleście grzybków nazbierali (czy aby wszystkie jadalne?), a ten ogromniasty grzybol z Pawełkiem to arcydzieło, podoba mi się też foteczka ze stateczkiem
no i super wyglądasz

Sylwia co kraj to obyczaj, u nas moja pediatra dowiedziała się ode mnie o witaminie K, takie są najnowsze zalecenia, ale nie wszyscy pediatrzy zostali o tym poinformowani
nam piecząteczkę wbili do książeczki zdrowia o tej witaminie

co do termometru to my mamy elektroniczny, którym można mierzyć temperaturkę w uszku lub na czole o taki http://www.allegro.pl/item247753758_ter ... ts802.html

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

26 wrz 2007, 19:04

Sylwia to dziwne, bo wyszło odgórne rozporządzenie że maluchy karmione piersią mają przyjmować obowiązkowo wit. K.

Dziewczyny ja jutro na fotel do dentysty...Wolę do ginekologa...

Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

26 wrz 2007, 20:41

hej dziewczyny ratuuuuuuuuuuuuuuunku!!!!!!!!!! Moze Wy mi cos poradzicie. Moj Malutek od paru dni placze przy piersi. mimo ze mleczko sie nie skonczylo zaczyna plakac tak jakby byl glodny i nie moge go spowrotem przystawic do cycka za nic!!! :ico_placzek: :ico_placzek: Probuje do drugiego i po paru minutach mam to samo. Juz normalnie zaczynam miec ochote na podanie butli. Pomozcie moze Wy tez mialyscie taki problem i wiecie jak temu zaradzic no i co to moze byc? Pozdrawiam/Zrozpaczona Agaaaaaaaaaaa :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

26 wrz 2007, 21:01

Aagaa jak zaczyna płakać, to może nałykał się powietrza i trzeba go odbić i ponownie przystawić (ja tak miałam z Tadziem i nawet kilka razy musiałam go podczas karmienia pionizować) a jak to nie poskutkuje to może zmień pozycję karmienia na inną (np. spod pachy lub na leżąco)

Basiu a ja jednak wolę dentystę
trzymam kciuki za ciebie, żeby nie bolało

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

26 wrz 2007, 21:24

Witajcie...

Basik ogromne buziaki dla Jasia.. :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Ula super zdjęcia!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Pawełek jaki juz duży... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

My dzis byliśmy na usg bioderek. Wszystko jest w porządku. Pan doktor powiedział tylko , żeby kłaść Milenkę na brzuszku. Teraz kontrola za 6 tyg. oczywiście też prywatnie, bo w całym Radomiu nie można się dostać państwowo :ico_olaboga:
w ogóle u nas ostatnio mexyk w szpitalach... w jednym juz nie przyjmują pacjentów...także rodzących...a drugi czynny tylko do końca września i tez zamknięty... bo nie ma lekarzy...szok :ico_szoking:

Sylwia
dziwię się, ze lekarz nie wytłumaczył ci dokładnie... :ico_olaboga: co to za fachowiec?????

co do wit.K to u nas tez nie jest zalecana....

a ja dziś dostałam przesyłką dwa kombinezony które wylicytowałam... są piękne...a ten z Wójcika śliczny!!!!

Kurczę dzisiaj wcale nie dostaję powiadomień z tt na pocztę.... :ico_zly: nie wiem dlaczego?

[ Dodano: 2007-09-26, 21:25 ]
Aagaa Basia ma rację... spróbuj go pionizować, byc może nałykał sie powietrza... Milenka też tak czasem ma...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość