79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

21 lut 2008, 23:15

Witam:) jednak człowiek wiele rzeczy robi instynktownie generalnie to tak gotuje ale stronka fajna bo mozna cos urozmaicic:) ja Kacprowi gotuje a jak mam lenia albo nie mam kiedy to kupuje gotowca... ogladałam kiedys na tvn style jak babka mowila ze nie ma nic prostszego i sie przekonalam ... pzynajmiej wiem co je:) ulatwiam sobie zycie jak moge bo warzywka sa czasem z mrozonki np. kalafiorowa jajko dodaje do zupki kisiel tez metoda prob i bledow rozpracowalam Kacper sie zajada polecam ...
ale makaronu jeszcze nie dawalam czy naszej zupy bo ja mam ciezka raczke do przypraw a co gorsza do soli...
co do krzeselka do karmienia to tez planujemy ten zakup moze powiecie na co zwrócic uwage... no i dalej temat wózka nie moge patrzec na moj wozek ale nie wiem co mi sie podoba i co jest ważne w spacerowce podoba mi sie ten
http://www.allegro.pl/item314955520_woz ... litan.html

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

21 lut 2008, 23:31

79anita wozek calkiem fajny, polecam firme, my tez mamy graco, chcialabym tez nowy ale ja poczekam troche bo ten jeszcze moze byc, ja wam pokaze jakie chce krzeseleczko http://www.allegro.pl/show_item.php?item=309206093
dla mnie wazne jest zeby byla regulacja wysokosci bo bede mala karmic przy kanapie i zeby byla regulacja oparcia do drzemki po jedzonku, ogolnie to dla mnie musi mi troszke zastapic hustawke ktora bedzie za mala juz za chwilke bo ona tlyko do 9 kilo to w sumie prawie juz :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

21 lut 2008, 23:47

Karolina mi tez podoba sie to krzeselko :)zwlaszcza to z pomaranczowym - co my bidule bysmy zrobily bez Allegro :)))) ja wlasnie dzisiaj zakupilam sobie żakiet zamszowy :)))) tak to jest jak sie nie ma czasu polazic po sklepach pozatym w tej mojej Jeleniej Dziurze to nic nie ma...
tez wklejam pare fotek Kacpra i miłości która się narodziła:))) mój syn wręcz uwielbia naszego psa a ja sie wsciekam bo rece wiecznie wilizane nie zawsze zdąże wytrzec zanim reka trafi do buzi... no i te syfki moze od tego???
[img][img]http://images24.fotosik.pl/163/883a5701229fdef6.jpg[/img][/img] [img][img]http://images31.fotosik.pl/152/8d8ea9ce0d4a6a04.jpg[/img][/img] [img][img]http://images33.fotosik.pl/152/0fbf7bd4f69188ef.jpg[/img][/img] [img][img]http://images33.fotosik.pl/152/5c809730cfaacd8e.jpg[/img][/img]

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

21 lut 2008, 23:53

sliczne fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mi siostra ma sprawic takie krzeselko wyslac tu do uk ale rozowe :)

piesek super tez mialam bokserka i mysle ze to najcudniejsze psy na swiecie :-D

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

22 lut 2008, 00:00

karolina widze ze tez spac nie mozesz chociaz u ciebie godz wczesniej :))) no dla dziewczynki to ja tez różowe bym zakupila:))) co do bokserow to raczej najgłupsza rasa ale nie agresywna wiec nie boje sie jak jej Kacper reke do pyska wklada....

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

22 lut 2008, 00:32

moj maz jak ma 2 zmiane to wraca kolo 20 a dzis pjechal komus zobaczyc auto bo nie chcialo odpalic wrocil pozniej a to jego czas z malutka wiec ja moge sie do kompa dorwac, musze wam sie podzielic z tym iz zaczelam pisac na nowym watku regionalnie polacy na obczyznie-uk i nie moge sie tam za bardzo odnalesc, bylo tam juz 900 postow wiec ci ludzie juz sie znaja :ico_noniewiem: i raczej ciezko mi tam wpasc, w sumie to czekalam caly dzien czy mi ktos cos napisze na zadane konkretne pytanie ale chyba nie :ico_nienie: trudno

byl calus i mezus bierze mala na gore i mamy czas dla siebie, obejrzymy jakis film i lulu :-D

dobranoc dla wszystkich :)

[ Dodano: 2008-02-21, 23:35 ]
jutro wkleje jakas fotke mojego psiaka, on w grudniu zeszlego roku umarl, moze to smieszne ale byl jak czlnek rodziny i bylo msutno nam bardzo, moja siostra byla wtedy w ciazy a wyla za nim i az sie balam zeby jej cos nie bylo od takich placzkow :ico_placzek: :ico_placzek: ale pies sie nacierpial, mial raka, i byl po jednej operacji ale wrocil i ogluchl na koniec i osiwial na pysku ale byl slodki a nazywal sie Bolo :-D czasem Bolcio :-D

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

22 lut 2008, 10:16

mój maluszek wczoraj tak wykombinowal że sam stanął w łóżeczku :ico_olaboga: jeszcze sam dobrze nie siedzi a już stać chce :-D
co do jedzenia to ja czasem daje słoiczek ale staram sie jednak sama gotować i dawać mu to co najlepsze

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

22 lut 2008, 10:41

karolina-ch, świetne krzesełko, Julia ma po bracie ;( nowego nie będę już kupować) ale jest takie ...biedne przy tych obecnych teraz na rynku :(

79anita, :ico_szoking: zdjęcia super, ale wywołały u mnie gęsią skórkę- małe dziecko przy takim psie brrr...- bo ja jestem cykor i nie mogę się nazwać przyjacielem zwierząt :ico_noniewiem: :-D - nigdy nie miałam psa i nie mam do nich zaufania , szczególnie po tych tragediach jak to pies dziecko blablabla..... :ico_noniewiem:

kasia1983, no to Łukasz bardzo zdolny chłopiec :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
jednak sama gotować i dawać mu to co najlepsze

nie złość się :ico_sorki: , ale nie sądzę, że to co się samemu ugotuje jest na 100% lepsze od słoiczków gotowych, np. marchew, którą kupujesz w sklepie- cholera wie ile pestycydów zawiera i kiedy ostatnie opryski były przed zbiorem a czy przy przechowaniu niczym nie pryskano??? :ico_noniewiem: , a na targu jak kupisz od pani z jej własnego ogródka- nie wiadomo czy nie ma ogródka pod np. Ronalem wtedy marchewka to 90% aluminium :-D , chyba, że masz z własnego sprawdzonego ogródka

miałam praktykę w Ovita Nutricia- czyli bobo vita- i byłam pod wrażeniem, z czystym sumieniem i z wielkim przekonaniem polecam :-)

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

22 lut 2008, 11:28

JA równiez nie mam przekonania do warzyw ze sklepu. Amelka miała parę razy kolki właśnie po warzywach, które zjadłam, a wcześniej zakupiłam w sklepie. Z działki od rodziców takich problemów nie było. Tak więc tu wielki ????
Gotowania jednak spróbuję jutro, a czemu nie?
Ale Twoja Amelcia siedzi pięknie KArolinko. Moja się jeszcze chwieje i nie ma mowy o siedzieniu samodzielnym.
W ogóle zdjęcia super.
Anitko, bokser nieagresywny???? To ty masz jakiś super egzemplarz. Przecież to są psy, które znajdują się na liście ras groźnych i związek kynologiczny wymaga robienia im testów tak jak innym rasom tego typu. Ja mam niestety same złe doświadczenia z tą rasą, ale pies psu nie równy. Za to świetnie Cię rozumiem z wylizywaniem. Mam ten sam problem i do tego jeszcze sierść, która pojawia się w najdziwniejszych miejscach. Ale też pies to najlepsza niania i naprawde jeśli zaakceptuje dziecko, to jest coś niesamowitego.
No a u nas znowu leje i nici ze spaceru.
TEż poszukuję krzesełka. To również mi się podoba.

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

22 lut 2008, 12:53

ja tam obcych psow sie bije ale nasz bolek byl super, jak przychodzil pan od gazu to owszem rzucal sie na niego..i go zaczynal lizac po szyi, zrzucal mu czapke bo pan byl lysy i go lizal po glowie, uwilbial pana od gazu co przyunosil butle bo na butle mielsimy kuchenke, poza tym byl kupiony jak my bylysmy mniejsze wiec on sie chowal przy dziciach ze tak powiem i byl kochany, jedyne co wygladal dosc groznie, szczekal na dzwonek na drzwi ale jak juz ktos byl to uwielbial zeby go glaskac, wogole to byl taki piescioch, moj tato mowil ze on to dziad nie pies, bo on jak mama na kanapie to on glowka na nogach i glaskac i wogole, jak go nauczylam latac za kotami to owszem gonil je ale jak kot stanal i czekal to bolek sie odwracal i wracal do mnie bo wiecie chodzilo o to zeby gonic kotka a nie go zlapac :-D :-D
zalaczam dwie fotki, ale teraz bym sie nie zdecydowla na psa, duza odpowiedzialnosc jak z dzieckiem, ale smutno ze go juz nie ma :ico_placzek:

Obrazek
Obrazek

aha i znalam kilka bokserow, no bo bolek mial kolegow :ico_haha_01: i wogole nie byly agresywne wedlug mnie to bardzo rodzinna rasa :)

[ Dodano: 2008-02-22, 12:04 ]
aga78 ja jak cos kupuje to musi byc bardzo funkcjonalne a potem bedzie w spadku dla rodzenstwa :) ona lubi ta hustawke a to krzeselko bedzie tez ja troszke bujac no i bedzie mogla sobie przysypiac.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość