asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

17 paź 2007, 17:37

myszka kochana jedz do szpitala i powiedza, ze nic sie nie dzieje, ze to ze stresu!!!!!!!!!!!!!!!! jedz kochana to bedziesz spokojniejsza. ja jak bylam teraz w szpitalu tez tak mialam i to byl stres. tez poryczalam sie jak glupia gdy to zobaczylam a polozne szybko mnie uspokoily. bardzo mi przykro z powody Twojego brata. miejmu nadzieje, ze lekarze sie myla bo to przeciez ciagle sie zdarza.

[ Dodano: 2007-10-17, 17:41 ]
myszka natychmiast do szpitala czy przychodni!! ja tez mialam opory i nie chcialam jechac ale poczucie, ze z maluszkiem jest wszystko dobrze teraz dla Ciebie jest najwazniejsze. nie zastanawiaj sie jedz!!!

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

17 paź 2007, 17:45

asika82, i tak musze narazie czekać aż mama wróci, bo gdzieś pojechała...
też mam nadzieję, że jednak z moim bratem wszystko będzie w porządku, ale to nie zmienia fakty, że lekarz nie powinien mu tak mówić!
smutno mi i ciężko mi... ale chyba jednak pojadę, bo niedaj Boże (ODPUKAC) jakby się coś działo to będę spokojna że zrobiłam wszystko co powinnam...

Awatar użytkownika
eVe80
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 574
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:22

17 paź 2007, 17:55

Myszka_ kochana nic się nie martw, kładz się do łóżka jak będziesz czekać na mamę ale jedź do lekarza. Będziesz mieć spokojne sumienie. Na pewno wszystko jest w porządku tylko po prostu się zdenerwowałaś, a dzidziuś razem z Tobą.
Co do Twojego brata to jakiś nienormalny lekarz :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: jak można tak powiedzieć. Nawt gdyby miał żółtaczkę typu C to ona jest do wyleczenia, moja znajoma wyleczyła się w 100%. Niech idzie do innego lekarza.

Nic się nie martw, a dla spokoju poczytajcie na necie, bo nawet leki są refundowane.
Ale przede wszystkim inny lekarz.

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

17 paź 2007, 17:58

eVe80, wiem, że to jest wyleczalen czytałam, ale wiesz nie dość że taki szok - bo taka wiadomość to jeszcze taka gadka od lekarza :ico_puknij: , Sebek płakał jak małe dziecko

Awatar użytkownika
eVe80
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 574
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:22

17 paź 2007, 18:01

no nie dziewie, że przeżył szok, ale ja na jestem chyba za bardzo nerwowa, bo jak bym usłyszała taką informację od lekarza to by mu się tak oberwało, że szok. Jak można :ico_zly: :ico_zly: tak powiedzieć do pacjenta. No w głowie się nie mieści.
Pewnie, że uleczalna nie taki diabeł zły jak go malują...
Niech idzie do innego lekarza. A Ty nic się już nie martw :-D . Kładź się najlepiej i odpoczywaj.

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

17 paź 2007, 18:02

Myszka_, wiem że to głupio zabrzmi ale niech twój brat zrobi ponowne badania u innego lekarza i w innym laboratorium. U mojego szwagra też wykryto żółtaczkę. Panika była straszna. Ale pojechał do dwóch innych lekarzy i innych laboratoriów i się okazało że żadnej żółtaczki nie ma.
A co do Ciebie to zaraz dostaniesz :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: szoruj do lekarza. To nie przelewki choć podejrzewam że winą jest stres ale lepiej dmuchać na zimne. :ico_pocieszyciel:
Edit cieszę się że z maluszkiem wszystko w porządku :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

17 paź 2007, 18:03

eVe80 pisze:Niech idzie do innego lekarza

nie takie proste w wojsku...
do 2 tyg. stanie przed komisją...
zmykma sie położyc w oczekiwaniu na mamę...

Awatar użytkownika
eVe80
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 574
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:22

17 paź 2007, 18:08

To nic że brat jest w wojsku, jak wyjdzie na przepustę to niech idzie do lekarza. Albo Twoja mama niech tam zrobi rozrubę, bo to chyba lekarz w wojsku tak powiedział?? Niech pogada z dowódcą że przydałoby się zrobić ponowne badania bo w końcu nie chodzi o przecięty palec i myślę, że nie będzie problemu, tylko trzeba pogadać.

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

17 paź 2007, 18:13

ale wiecie co coraz mam gorsze zdanie o lekarzach! wiekszosc to nie z powolania a chyba dla prestizy zawodu koncza te studia. polowa to nie zna sie nawet na tym zawodzie, najlepszy przyklad gosia888 po ciazy zachorowala na celiakie i gdyby prywatnie nie poszla do lekarza w wawie to pewnie biedaczka juz by dawno umarla z glodu bo tak ja leczyli w siedlach.

jak mozna mlodemu chlopakowi powiedziec ze do 20 lat nie dozyje???????????????? to przeciez ciezko chorym do konca sie mowi, ze bedzie dobrze zeby nadzieji nie tracic a ten tak prosto z mostu taka djagnoza. paranoja!!!

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

17 paź 2007, 18:56

...
Ostatnio zmieniony 24 lut 2009, 19:58 przez malgoska, łącznie zmieniany 2 razy.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość