mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

25 mar 2008, 21:55

Moja Amelka też spi sale napewno zaraz wstanie bo nie dojadla ona zreguly jest kąpana koło 20;30 i zasypia koło 22;30.mąż pojechał po pizza ale mam smaka

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

25 mar 2008, 22:20

Obrazek

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

25 mar 2008, 22:47

Myjuż po kapieli, Ula najedzona śpi, zasnęłam razem z nia i dopiero wstałam, ale jestem padnieta, wiec ide sie wykapac i spac dalej.

misia85 pisze:pinko, kupiłam dzisiaj tą butlę nuka, którą mi poleciłaś i zobaczymy jakie będą rezultaty, bo próbowałam go raz nakarmić i tak nie bardzo chciał, może musi się przyzwyczaić, albo nie lubi silikonu.

Mam nadzieję, że się Dawidek przekona, jak nie będziesz musiała szukać dalej. U nas sprawdziła się i Ula tylko z niej pije herbatkę.

Goonia ta mata, ktora wybrałaś też jest całkiem fajna :-)
Ja na chrzciny planuję na pewno rosołek, schabowe i pieczonego kurczaka. Chcę też upiec pasztet i może schab ze śliwką, a co więcej to muszę pomyśleć, więc chetnie poczytam co Wy planujecie :-)

iwona83 fajne zdjątko, jaka Majunia zadowolona u mamy na raczkach :-)

Zmykam, spokojnej nocki wszystkim
:ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

26 mar 2008, 00:19

Boshee... nastukałam posta i skasował mi się :ico_olaboga: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

26 mar 2008, 08:28

Co do skasowanych postów to zawsze jak widzę że coś się strona łąduje za długo to po prostu kopiuję to co napisałam i wklejam później jak zacznie dobrze chodzić.

Na chrzcinach miałam rosołek, schabowe, udka pieczone, bigosik i karczek pieczony, oczywiście sałatki (gyros i jarzynowa) śledziki. Połowa mi została i muszę teraz jeść więc niewiem czy dobrze tyle gotować.

Mata lewek, ok taką też chciałam kupić przed tym jak mi Marcin powiedział że nie mam na co pieniędzy wyrzucać.

A Ha chcę dać ze względu tych kupek zielonych, ale najlepiej zrobię jak dzisiaj pojadę do pediatry niech ta mi powie jakie będzie najlepsze. Narazie mam jeszcze półtora pudełka Humany (czyli na jakieś 5 dni) a dalej damy to co pediatra przepisze.

Iwona to ile Ty robisz Majce w butlę? Dorabiasz później. Ja robię 130 max i tego nie dojada, chociaż dziś w nocy całe zjadł, jak widzę że chciałby więcej to następnym razem mu robię więcej lub mniej.

A dziś w nocy pobudki dwie, trzecia dopiero po szóstej ale to przez tatusia synek nie spał, teraz zjadł trochę cyca, resztę butli i chrapakuje sobie dalej a ja lecę coś szmnąć. Do miłego :ico_buziaczki:

[ Dodano: 2008-03-26, 07:30 ]
a i jescze zapomniałam wam napisać że znów zostałam ciocią, moja siostra urodziła w sumie przedwczoraj w noy syneczka :-D

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

26 mar 2008, 08:38

witam i ja :-)
W nocy dwie pobudki, jedna o 2:30, druga o 4:30 i od 5:30 już nie śpimy... jasno na dworze.
Renia0601 pisze:Co do skasowanych postów to zawsze jak widzę że coś się strona łąduje za długo to po prostu kopiuję to co napisałam i wklejam później jak zacznie dobrze chodzić.

Ja robię dokładnie tak samo.
Renia0601 pisze:a i jescze zapomniałam wam napisać że znów zostałam ciocią, moja siostra urodziła w sumie przedwczoraj w noy syneczka :-D

Gratulacje zostania ciocią :-)

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

26 mar 2008, 09:25

Witam
Wpdam sie przywitac bo za niedlugo uciekam z Mireczkiem na rehabilitacje
Renia0601 Moj maz-tez Marcin caly czas mi w koko gada,ze nie mam na co pieniedzy wydawac jak tylko zobaczy,ze znowu cos nowego kupilam-widac kazdy Marcin taki jest :ico_haha_01: ...
A ja wogole zlapalam jakiegos dola-patrze w lustro i patrzec na siebie nie moge-jak mi ten brzuch wisi-wygladam jakbym byla w 5msc ciazy :ico_placzek: niewiem juz co mam robic dzis zaczynam 3tydz diety i nie widze rezultatow jak mi waga spadala tak teraz stanela w miejscu,do tego ciagle slysze od tesciowej,ze jestem gruba co mnie bardziej dobija...
Ech...
Dobra nie marudze wam uciekam buziolki

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

26 mar 2008, 10:12

Renia gratuluje

ja robie 150ml i czasami zje wszystko a czasami tylko 110 czy 120 lub nawet mniej ale wieczorem po kapieli robie wlasnie ok 180 no i pierwszy raz sie zdarzylo ze zjadla wszystko

pobudki w nocy dwie o 2 i 6 za tydzien sie zmienia czas wiec pewnie beda pobudki o 3 i 7 no ale o 6 majka nie chciala usnac i wzielam ja do lozka wiec do 7 marudzila az wkoncu usnela i wstaysmy przed 9 teraz lezy w lozeczku i zaczepia miski z karuzeli ostatnio to jej ulubiona zabawa
wogole w nocy o 2 jak wstala i wypila mleczko to jakas godzinke lub pol robi sobie przerwy a dzisiaj nie zdarzylam butelki umyc i majka juz spala

[ Dodano: 2008-03-26, 09:21 ]
dziewczyny moja majka juz zabawki przestawia w lozeczku miala misia polozonego z prawej strony i wzielam jej go polozylam z lewej to ona go raczej nieswiadomie ale przelozyla na druga strone

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

26 mar 2008, 12:07

Renia0601 pisze:Co do skasowanych postów to zawsze jak widzę że coś się strona łąduje za długo to po prostu kopiuję to co napisałam i wklejam później jak zacznie dobrze chodzić.

Właśnie wczoraj tak zrobiłam, bo post był długi, tylko właśnie coś mi się w cholerę nie skopiowało :ico_zly:

[ Dodano: 2008-03-26, 11:36 ]
Zacznę od nowa.....

Renia0601 pisze:Ja mam pytanie do mam karmiących butlą. Kiedy wam pokarm całkiem zaniknął jak przeszłyście na butlę? Ja chyba dwa czy trzy dni wogóle nie dawałam Arturowi cyca a dzisiaj chciałam sprawdzić czy jeszcze jest, i jest :ico_noniewiem:

Pokarm tak od razu nie zanika, tylko stopniowo. Gruczoły produkują go coraz mniej bo nie ma popytu. Ja po jakiś dwóch tygodniach ścisnęłam brodawkę i jeszcze kropelka wypłynęła.

Zauważyłam, że ciemieniucha wychodzi głównie u dzieci, które mają długie włoski, bo i rzeczywiście trudniej zadbać o taką główkę. U nas pojawiła się tylko na brwiach i szybko się jej pozbyliśmy. Zawsze dokładnie mu myję, wymasuję główkę w kąpieli, potem naoliwkuję, a w ciągu dnia przeczesuję. Wczoraj jednak zobaczyłam, że z kolei ma suchą skórkę z jednej strony, ale wyczesałam mu i dobrze oliwkę wtarłam.. chyba już nie ma :ico_noniewiem:

Ja nie myślałam o kupnie maty edukacyjnej, ale teraz po Waszych komentarzach myślę nad tym. Maty Fishera widzę, że strasznie drogie w Polsce :ico_olaboga: Z tej serii "dżungla" ja mam karuzelkę przy łóżeczku. Fajnę są bo maja bardzo ładne, intensywne kolorki.

iwona83 pisze:Renia ja slyszalam ze dzieci po humianie bardziej tyja

Ja z kolei słyszałam, że po NANie :ico_noniewiem: Ale po jakim nie tyją :ico_puknij: Zresztą to chyba dobrze, oby w granicach normy.

Mi trudno pojąć to, że Hiszpania, kraj UE, a z pracy można zwolnić kobietę bo w ciąży jest. W Anglii można podać pracodawcę do sądu za to. No i, że w Polsce nie mogą zwolnić, to chociaż o tyle dobrze.
Ja na macierzyńskim do września jestem, ale i nie prędko wrócę do pracy. Ostatnio też przyznali mi zasiłek macierzyński od 9 grudnia (wtedy przestałam pracować) i wpłacili na konto zaległość :ico_olaboga: :ico_brawa_01:

Ach Iwona, a Maja chyba do tatusia bardzo podobna, co? Fajna ta fotka Wasza. :ico_haha_01:

Renia0601 pisze:Iwona to ile Ty robisz Majce w butlę? Dorabiasz później. Ja robię 130 max i tego nie dojada, chociaż dziś w nocy całe zjadł, jak widzę że chciałby więcej to następnym razem mu robię więcej lub mniej.

Ja robię zwykle 120 i zjada do końca. Je co 4 godz. Karmień na dobę wychodzi 6. Po kąpieli robię mu 150, ale czasem zje wszystko czasem tylko 120. Boję się mu dawać więcej bo on ciągle ulewa.. chociaż ostatnio na szczęście jakoś mniej :ico_sorki:
Pobudki u nas standardowo 2. Aleteraz Norbert jeszcze śpi od karmienia o 6.. a jest 10.30 :ico_szoking: Zwykle nad ranem to już po 3h się budzi. No i raczej nie śpi mi tak długo rano.

Ufff.... wczorajsze odpisane + dzisiejsze ;-)

O 12 musimy wyjść, bo na ważenie idziemy. Muszę się szybko podszykować póki bąbel śpi........ Ojjj.. raczej już nie pośpi :ico_noniewiem: Idę do niego.
Paaa...

[ Dodano: 2008-03-26, 11:49 ]
A wczoraj spróbowałam mu dać marchewkę z kukurydzą ze słoiczka.. Dałam mu ze 2 łyżeczki. Na początku języczkiem smakował z lekko skrzywioną minką ale potem widać było, że mu posmakowało.. sam mi przytykał rękę z łyżeczką, a jak mu wkładałam do buzi jedzonko to szeroko buźke rozdziawiał :ico_haha_01:
Obrazek

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

26 mar 2008, 13:43

[img][img]http://images31.fotosik.pl/193/0b95fa762bf3ebcb.jpg[/img][/img]

[ Dodano: 2008-03-26, 12:45 ]
Obrazek

[ Dodano: 2008-03-26, 12:47 ]
Czesc wam u nas zima na całego aż z domu nie chce sie wychodzić.Amelka spi od 10 .W nocy nie budziła się wogóle zasneła o 22;30 i wstała dopiero po 6.

[ Dodano: 2008-03-26, 12:49 ]
Iwona Majusia sliczna cała mama jak była mała.

[ Dodano: 2008-03-26, 13:19 ]
widze ze jestescie a nikt nie pisze ,piszcie cos bo nie mam co czytac

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość