Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

06 maja 2008, 11:10

nawet nie wiecie jak sie ciesze zjego przyjazdu, ale mimo wszystko pewne obawy sa, prace znajdzie na pewno jakas ale oby byla na bialo, wtedy bedzie mozan po jakims czasie jakas pozyczjke zaciagnac i pomyslec o swoim interesie bo poki co znika nam z oczu..
my juz po 2 godzinkach wrocilismy z placu zabaw, Oskar marudzil wiec przyszlimsmy do domu i zasnal..a ja lece na balko9n, moze chcoiaz troche mnie slonce wezmie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

06 maja 2008, 11:50

moze chcoiaz troche mnie slonce wezmie
ja zamisat słoneczka mam solarium bo nie mam kiedy iść się opalać :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

06 maja 2008, 12:17

Witam Was!
nocka ok,pobudka już o 6 :( ale wstałam po 8 ,Kacper sie bawił a ja drzemałam :-)

dzis sobie wymyslił z ena śniadanie będzie jody czyt.lody jadł :ico_puknij: zrobiłam mu chleb z szynka ,powiedział ze nie bedzie jadł,nie to nie ,nie jadł nic ,wstanie to sie bedzie prosił o jedzenie

Nat ale Ci fajnie że T juz nie pojedzie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: też tak chcę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Edyta mmmmniamuśne jedzonko robisz :ico_brawa_01:
oglądam zamianę żon
narazie bo juz po reklamie

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

06 maja 2008, 12:49

czesc kochane, dziękuję wam :ico_buziaczki_big:
długo mnie nie było :ico_wstydzioch:
kwiatunio witaj
Natashka, czyli T wraca na stałe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zaraz postaram sie doczytać
u nas kubuś podziębiony w niedzielę miał gorączkę i byliśmy u lekarza i nic nie dala antybiotyku i dzsis tez byliśmy gardło czerwone i tez nie dal antybiotyku powiedziała ze jak już nie gorączkuje to z tego wyjdzie sam organizm sie wybroni oby :ico_sorki: bo jak nie i będzie gorzej no to piękną będziemy mieć w niedzielę komunię :ico_olaboga:
wczoraj był pogrzeb mojej prababci [*] kubuś był z moja szwagierką
w sobotę byliśmy w zoo w pozostałe dnie na działeczce
i tak jakoś zleciał ten długi weekend :ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 06 maja 2008, 13:45 przez pata, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

06 maja 2008, 12:58

Witaj Patka
dużo zdrówka dla Kubulka,oby obeszło sie bez antybiotyku :ico_sorki:
dla prababci [*][*][*]

[ Dodano: 2008-05-06, 13:24 ]
Kacper już sie obudził :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: chyba głodny
zmykam paa

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

06 maja 2008, 19:36

hejka
no wlasnie mialam sie o cioebie juz niepokoic i pisac smsa Patus czy cos sie stalo ze sie nie pojawiasz :ico_haha_01:

ja dzis spieklam sie juz w ogole na bu7raka, hehe ale przynajmniej i z tylu i z przodu.....za kilka dni bedzie dobrze :ico_haha_01:
a jak T przyjedzie to na 2 dni pojedziemy sobie nad morze, moja ciotka ma dzialeczke d omkiem 2 km od mortza wiec w sam raz, zrobimy sobie zalegla majoweczke :-D

Oskar juz w lozku...oczYwiscuie nie spiacy, no ale nie ebde go kladal o 22 :ico_zly:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

06 maja 2008, 21:12

heloł
ja własnie położyłam Kacpra,teraz na topie jest noddy i czytamy to na okrągło bo chce,bardzo go polubił :ico_brawa_01:

wstał dziś szybciej i domagał sie jedzenia,pierdoła zgłodniała :ico_oczko:

wyszliśmy ok 15 i do po 18 siedzieliśmy w parku z Emi oczywiście

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

06 maja 2008, 21:58

Witam wróciłam z kina "Nie kłam kochanie"polecam naprawdę fajna komedia.
A z rzeczy nie ciekawych to mała mi się wywaliła na głowę , tzn.spadła z wersalki nie duża wysokośc ale troche się przestraszyłam bo widziałam jak leci i nie zdążyłam jej chwycic .Myślicie że powinnam się zgłosic do lekarza? może ma wstrząśnienie mózgu a ja nic nie wiem , wiecie czym się to obiawia tak na wszelki wypadek?
Patka a jak tam idzie gryzienie Kubusia?
A no kasiek bardzo lubie to co robię tylko ma to swoje minusy bo pracuję 2 dni po 12godz. i dwa wolnego i w tym czasie co mam wolne to muszę w domu sprzątac majdan bo niestety mój pan przyzwyczaił się że to ja wszystko robię , zbieram sie na odwagę na poważną rozmowę bo dłużej na dwa etaty nie wyrobię :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

06 maja 2008, 22:15

edyta pogadaj z małżem niech ci pomaga,nie ma tak dobrze,nie zwlekaj bo sie zaharujesz
w końcu łaski nie robi

ja ide spać

nie wiem co ci powiedziec co do upadku,Kacper kiedys też spadł,obserwowałam go jak sie zachowuje i było ok,nie szlismy do lekarza
ale jak cos cię niepokoi to lepiej idź

zmykam,jutro do pracy
paaaa

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

07 maja 2008, 08:06

dzien dobry
u na pobudka jak zwykle po 6
nocka ok , kuba kaszle ale już nie tak sucho to chyba lepiej :ico_noniewiem: i ogólnie nie jest gorzej :ico_sorki:
ja od wczoraj antybiotyk oby szybko zaczął działać :ico_sorki:
i T zaczyna mieć katar :ico_chory: czyli szpital w domu :ico_olaboga:
edyta29,
to faktycznie się masz , powiedz mężusiowi że nie dajesz rady i żeby chociaż troszkę cię odciążył
ja też bym chciała do kina na ten film :ico_sorki:
a co do upadku to nie wiem ? jakby cos się działo to jedź do lekarza
Natashka, zazdroszcze ci tego opalania ,ja nawet na solarium nie mam czasu aby sie przydało bo jestem blada jak d... :ico_haha_01: ale wiecznie coś jak T jest w domu to ma coś do załatwienia z częścieami i wogóle ale mam nadzieję ze w czwartek odbierze samochód z naprawy i już będzie ok i działeczki remont już skończony jeszcze pomalować w środku :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość