Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

23 maja 2007, 15:26

Hej Dziewczynki!!!
Kasiu, ale to fajowo, ze juz masz tyle rzeczy. :ico_brawa_01: Ja ciagle jestem w proszku bo wydaje mi sie, ze mam jeszcze tyyyyleee czasu. :ico_szoking: Musze sie w koncu zebrac na porzadne zakupki bo później bedzie problem.
Linka Ha1981, to nieciekawy miałas ten pierwszy poród. A jak się czułaś po CC i szybko wogóle doszłas do siebie? Pytam, bo mnie tez prawdopodobnie to czeka.
A co do różowego, to gdybym miała dziewczynke to cała szafa byłaby założona biało-różowymi kolorami. Uwielbiam ten kolorek na takich słodkich dzidziach. :ico_brawa_01:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

23 maja 2007, 15:53

No i nie poszłam maluszek uwielbia moje bioderka i mi uwaliło sie maleństwo tam, bardzo fajowe !!!!!!!!! :ico_szoking: I goroncy dzień przesiedze w domku, może uda mi się jakoś ruszyć z domku. :ico_oczko:
Linka Ha1981 apropo cesarki to mężunio mówi do mnie pocieszająco, ja cię nie widze rodzącą nasze dziecko za mała jesteś, pewnie będzie cesarka, kochany on jest. :ico_zly:
Martuunia to nie daleko od łodzi, gdzie jade dokładnie za rok ale ja to przeżywam. Bo będzie z dzidzią. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Wisienko wiele mam ale powiem nie wiele miejsca aby poukładać, bo nadal nie mam komódki nie mogę się z takimi jednymi skontaktować. AHhhhh :ico_olaboga:

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

23 maja 2007, 16:32

cześć dziewczyny!!!
ale mnie mobilizujecie do szykowania wyprawki, jak się naczytam to aż siły we mnie wzbierają, choć przy tej duchocie padam i sapię tylko :ico_placzek:

ja też zabieram się za szykowanie domku na przyjęcie maleństwa, zamówiłam dzisiaj pana do remontu bo najpierw potrzebuję urządzić pokoik dla mojego synka- obiecuję mu i obiecuję a poza tym myślę, że lepiej wcześniej niech się przyzwyczai bo później może czuć się mocno odrzucony

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

23 maja 2007, 16:47

Dziewczyny a wyobrazcie sobie jak bardzo przesadni ludzie robia zakupy jak dzidzia dopiero sie urodzi :ico_olaboga: to musi byc latania a latania, noi jako matka nie ma wplywu na to co bedzie mialo twoje dziecko bo lezysz w szpitalu.Tak mi sie wydaje ze to tak wyglada ale pewna nie jestem :-D .Tak czy inaczej bez stresu dziewczyny mamy jeszcze czas.Ja w lipcu dopiero bede kompletowala wszystko i mysle ze bedzie dobrze.Zdaze??Chyba tak :-D

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

23 maja 2007, 16:52

martuuunia rzeczywiście nie ma się za bardzo wpływu, ale cóż, ja właśnie nie mam za wiele do gadania bo mój mąż powiedział, że to jego obowiązek i on z wielką przyjemnością się tym zajmie sam

[ Dodano: 2007-05-23, 16:53 ]
wygląda to tak, że grubsze rzeczy już teraz wybieram sama i mu pokazuję (łóżeczko, wózek ... i w sumie to tyle) natomiast robię mu listę ile czego np, spiochy x3, bodyx4 i on sam to już załatwia

[ Dodano: 2007-05-23, 16:57 ]
wiem, że mnie nie zawiedzie, ma gust i kupuje naprawdę świetne rzeczy, a już wiem ile to radości mu sprawia i jaki jest dumny, że SAM dla SWOJEGO dziecka to kupił...... a niech ma trochę z życia :-D :-D :-D a poza tym jak mocno to przeżywa i jak wyczekuje tego ----- ja nadrobię później :-D

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

23 maja 2007, 17:40

Aga świetny pomysł z przyzywczajaniem dziecka za wczasu, moja mama tak zrobiła zemną nawet jak miałam nie pełne 3 tatka i razem układałyśmy ubranka i pościel razem robiłyśmy i takie tam drobiazgi i mama dużo zemną rozmawiała, jak dzidzia się pojawi to będziemy robić to razem i tak i wiesz, że do czasu jak moja siostra i ja nie weszłyśmy w wiek nastolatek nie czułyśmy zazdrości i nieczuła się zadna z nas odrzucona.
Ja osobiście zakochałąm się w takim zestawie, książki te są zupełnie inaczej napisane i powiem ci Aga, ze super się czytają jak opowieści. oto link do nich http://www.mediarodzina.com.pl/ksiazka/ ... zacji.html Ja mam 3 z tych książek i bez nich powiem ci moja pasierbica i ja byśmy chyba się zabiły i mała by się nie cieszyła z dzidzi jak się cieszy teraz, pisze mała a właśnie w poniedziałek skończyła 10 lat. :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-05-23, 17:44 ]
Super masz męża, mój pojechał po to łóżeczko i kupił dodatkowo materac i bał się mnie, jak nie wiem co, ale jak się ucieszyłam, bo już nie muszę szukać . :ico_sorki:
A w ten weekned chce złożyć z córką i ją w to wliczyć aby podawała śrubki i poprostu uszestniczyła w całym procesie. Szczerze jak jej powiedzieliśmy, że czekamy na nią to była w szoku, bo nie myślała, że tak będzie a tu niespodzianka. :ico_oczko:

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

23 maja 2007, 17:46

Kasia dzięki na pewno to przegladnę, ale czasem z tym przyzyczajaniem jest śmiesznie.... np. mały samego rana próbuje na moim brzuchu poukładać zabawki dla "naszej kruszynki"- tak on mówi, albo jak mówimy, ze będzie Julia Aleksandra to on kategorycznie mówi nie julia tylko Ola Aleksandra, przychodzi tez i prosi mnie mamusiu pokaż mi naszego dzidziusia....i musze brzuchol na wierzch wywalać i mamy wiele innych takich słodkich i zabawnych chwil.....

[ Dodano: 2007-05-23, 17:48 ]
świetnie, że ją angażujecie w całe przygotowania bo to najlepszy sposób na to żeby czuła się odpowiedzialna, doceniona i bardzo pokochała maleństwo :ico_brawa_01:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

23 maja 2007, 18:03

Całe moje życie na tą ciąże i dziecko się przygotowuje i nie mogłam pozwolić na jakieś podknięcie, a Keely jest dla mnie ważna w naszym życiu, wiele osób twierdzi, że jestm lepsza od jej mamy ale to nie jest ważne, ważne że ona ma bardzo dobry stosunek do mnie, a w dzień matki 2 tygodnie temu w Kanadzie było dostałam nawet karte i kwiatuszka dla super macochy. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

23 maja 2007, 18:16

Aga78 to super ze masz takiego mezunia.jakby moj byl tez w tym czasie to tez by kupil wszystko super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Tak czy inaczej wykaze sie z kocykami i ubrankami,a lozeczko i wozeczek musimy kupic przed jego wyjazdem w polowie lipca.
Kasiu3 takie bliskie kontakty z pasierbica, wazny jest kontakt z dziecmi meza.ja nie mialam dobrego kontaktu z 2ga zona mojego ojca i chyba jej na tym szczegolnie nie zalezalo.
Jka dzis wasze pociechy?Nasza poszalala rano i poobiadku a teraz sobie spi spokojnie w brzuszku :-D
Wisienko wspomnialas o cesarce.Czy Kacperek sie nie obrocil?I czy lekarz powiedzial Ci ze mozesz miec cc?
Buzka

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

23 maja 2007, 18:19

Ja nie mam co prawda takiego kłopotu, ale trochę sie boje bo mój R zawsze mówił, ze chce miec trójkę dzieci, a teraz mówi, ze jedno mu wystarczy bo nie chce zebym przechodziła to wszystko jeszcze raz. Na razie nic nie mówię, ale boję się, ze faktycznie moze coś mu się odwidziało i nie będzie chciał drugiego dzidziusia. A mi marzy się dwójeczka...

Kasia3, to musiało byc bardzo miłe jak dostałaś taki sliczny prezent na Dzien Matki. Ja chyba bym się rozkleiła na Twoim miejscu :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-05-23, 18:33 ]
martuunia1, moge miec CC z kilku powodów: mam przepukline a to juz jest spore prawdopodobienstwo i na dodatek mam klopoty z kregosłupem. Na razie jeszcze nic nie wiadomo w 100% ale takie sa przypuszczenia.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość