leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

24 mar 2010, 18:22

hejka

ja nie mam zbytnio czasu na kompa :ico_noniewiem:

w poniedzialek bylam na wizycie u gina, odnosnie antykoncepcji no i mam pigulki bo przy moim PCOs podobno dobrze to zrobi, jajniki sobie odpoczna :ico_oczko:
a wczoraj wybralam sie do fryzjera :ico_oczko:

poza tym wszystko ok, synus jak zwykle jedna pobudka w nocy, w dzien raczej krotkie drzemki :ico_oczko:
gada niesamowicie :ico_brawa_01: :-D

co do ubierania na spacery to my jeszcze jezdzimy jak w zime, bo za cieplo to u nas nie jest, a jak sie zrobi cieplej to po prostu wyciagne spiworek :ico_oczko:
A juz za 4 tygodnie kolejne szczepienie..
u nas jeszcze nie bylo szczepienia, 6tego kwietnia mamy kolejne wazenie to pewnie i dostaniemy termin na szczepienie :ico_oczko:
a to ze maly bedzie plakal to oczywiste bo on nawet przy wazeniu drze sie :ico_haha_01: :ico_noniewiem:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

24 mar 2010, 18:52

no nam zostalo 1 jeszcze potrojne szczepienie :ico_sorki:

my polowe dnia na podworku spedzilismy, bylam w pracy tez podanie zlozyc i i jak liczylam to w lipcu czeka mnie powrot do pracy :ico_placzek: na same wakacje, no i najwazniejsza mala dzisiaj kochana nawet w domu nie stekala, chyba swieze powietrze dobrze jej zrobilo, no i zaczela wkoncu sie chichrać na glos, dzisiaj ma ekstra humor, teraz spi a ja ide zmywac bo maz maluje lazienke i ja musze przejac jego obowiazki :-D

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

24 mar 2010, 18:53

Jupi!! ale śliczny wiosenny dziś dzień :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_haha_01: Byliśmy na spacerku, prawie 2 godzinki, nawet kawałek pochodziłam z Justynką na rękach, by sobie wszystko poobserwowała. Odebrałam wczorajsze wyniki i znowu okazuje się ze biorę za mocne leki :ico_olaboga: Ja chyba tej tarczycy nie uspokoję :ico_zly:

Mam coraz większy problem z karmieniem Justynki. Ona po prostu nie chce butli. Jest głodna, ja mam bardzo mało mleka, a ona pręży się i płacze, a smoka z buzi wypluwa. Już zmieniałem jej mleko na inne, ale póki co efektów brak. Do tej pory takich problemów nie było, dopiero od jakichś 2-3 tygodni :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

24 mar 2010, 20:17

hejka :-)

Przeczytałam co u Was, ale niestety wpadłam dosłownie na chwilkę, bo teraz jesteśmy już u teściów, a tutaj nie za bardzo mogę przesiadywać na necie :ico_noniewiem:

barbapuppa, super auto :ico_brawa_01:

gehemnis, oby ciemieniucha Natalce szybko minęła :ico_sorki: Mojej się to paprze trochę, mimo oliwki, czesania i nizoralu :ico_olaboga:

Pogoda faktycznie super :-D Chociaż pogoda...

Shiva, ale cycka ciągnie spokojnie? Bo może coś jej dolega? Oby apetyt Justynce wrócił :ico_sorki:

Moja Wika ma dziś marudny dzień. Pewnie przez tą kolejną!!! przeprowadzkę... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

24 mar 2010, 20:24

Moje dziecko spi juz od ponad 4 godzin :ico_szoking: mam nadzieje, ze w nocy sie nie rozbudzi :ico_noniewiem: teraz i mnie dopada sennosc...
szczepicie na rotawirusy? bo my sie zastanawiamy :ico_noniewiem: przynajmniej kluc przy tym nie trzeba, to chyba sie zdecydujemy...
Ona po prostu nie chce butli.
a moze smoczek jej nie odpowiada :ico_noniewiem: podobno mozna mieszac mleko modyfikowane z mlekiem matki, moze ten trik by zadzialal...

[ Dodano: 2010-03-24, 19:26 ]
a tutaj nie za bardzo mogę przesiadywać na necie :ico_noniewiem:
szkoda :ico_sorki: moze jeszcze sie to zmieni :ico_oczko: wprowadziliscie sie do tesciow na stale?
a wczoraj wybralam sie do fryzjera
i nawet sie nie pochwalisz :ico_nienie: a co zrobilas? sciecie, kolorek? ja tez bym cos zrobila z wlosami, ale na razie nie wiem co :ico_haha_01:
Ostatnio zmieniony 24 mar 2010, 21:23 przez Helen, łącznie zmieniany 1 raz.

lilo

24 mar 2010, 21:15

ja nie mam zbytnio czasu na kompa :ico_noniewiem:
Ja też nie ale nałóg jest nałogiem :-D

2 kolejne okna umyte (wreszcie nie mamy rysunków zimowych ze sztucznego śniegu :ico_oczko: ), dziecko wywietrzone, ja po przeglądzie u ginekologa - wszystko ok :ico_oczko:
Też małą trochę na rączkach ponosiłam na dworze, ale się dziwiła wszystkiemu :-D
Ogólnie mało dziś spała, ale po niefajnym poranku miała całkiem dobry dzień - humorek dopisywał, pogadałyśmy sobie że hoho :ico_oczko:

Spokojnej nocy :ico_oczko:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

24 mar 2010, 21:37

a co zrobilas? sciecie, kolorek? ja tez bym cos zrobila z wlosami, ale na razie nie wiem co
sciete do ramion + grzywka :ico_oczko: a w domu sobie pofarbowalam na braz, tak jak zawsze :ico_oczko:
Ja też nie ale nałóg jest nałogiem :-D
ja staram sie na bierzaco czytac, ale juz odpisac czasami nie mam jak, zwlaszcza ze mezu wiekszosc czasu przed kompem :ico_noniewiem:

maly spi, a ja ogladam seriale :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

24 mar 2010, 22:43

sciete do ramion + grzywka
to moze podobnie do lilo, fajnie :-)
mezu wiekszosc czasu przed kompem :ico_noniewiem:

maly spi, a ja ogladam seriale :ico_oczko:
przynajmniej macie konkretny podzial obowiazkow :ico_oczko: :ico_haha_01:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

24 mar 2010, 22:57

przynajmniej macie konkretny podzial obowiazkow :ico_oczko: :ico_haha_01:
:ico_haha_01: a no rzeczywiscie tak to wyglada :ico_haha_01:

teraz ogladamy you can dance a ja jednoczesnie przy kompie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

25 mar 2010, 08:20

Helen- ja szczepiłam na rota, dzisiaj właśnie idziemy na drugie szczepienie.

A u mnie pobudka znów o 6, niestety dzieci mi się nie zgrywają w spaniu bo Adaś zasypia między 19-20 i wstaje o 6 z przerwą na karmienie, a Tosia zasypia po 22 czasem 24 jak śpi w dzień a wstaje koło 9. No ale cóż począć. Patrze za okno i dzisiaj też będzie piękny dzionek bo choć dopiero 3C to już świeci słonko.

My dzisiaj mamy szczepienie to zobacze czy Adaś przypadkiem nie dostanie hydrolizatów bo coś mu to uczulenie przejsc nie chce, a mojego mleka już bardzo mało je, góra dwa karmienia, a takie wrzaski są że normalnie ręce opadają, za to butelke zje i 3h szczęśliwy jest.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość