Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

04 lip 2010, 12:40

karolina-ch, nie przejmój się tak - moja Madzia dużo dłużej siusiała w nocy :ico_noniewiem: i tak jak w dzień nauczyla sie szybciutko koło 2 lat, tak w nocy trwało to kolejne lata... :ico_noniewiem: Teraz wiem że za odpielouchowanie w nocy źle sie zabieraliśmy - najpierw zakładałam pieluchy no żeby nie spała w mokrym, potem nie zakładałam nic (tylko podkłady pod prześcierdło) i myślałam że jak będzie jej mokro to zacznie sie budzić, ale nic nie skutkowało - dopiero wysadzanie pomogło, choć zanim zupełnie nie było wpadek i już nie trzeba jej było wysadzać ani podkładać ceratki w razie wpadki to zajeło to aż 6 miesięcy! :ico_sorki: Jednak warto było (zwłaszcza że poczatek był najcięższy bo wysadzanie z 3 razy w nocy, a potem już tylko 1 raz jak K sie kładł spac późno i tak z 3 miesiące, a potem do tych sześciu to już tylko wpadki jak sama trenowała budzenie sie na siusiu :ico_oczko: Przede wszystkim potrzebna jest nasza cierpliwość i wytrwałość w tym :ico_sorki: Trzymam mocno kciuki by sie udało!!! Jak zasypia na nocniku to delikatnie ją budźcie żeby zrobiła siusiu lub puśćcie wode w kranie jak jest w wc (też pomaga).
Super kucharka z ciebie.
dzięki ale...
ale mi nie wyszły i zrobiły się jakieś gnioty. Marna ze mnie gospodyni
mam dokładnie to samo!!! Teraz jakims cudem wyszły mi te pierożki, ale ostatnie 3 ciasta wylądowały w koszu :ico_placzek:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

04 lip 2010, 13:33

a ja zrobilam moja nalesnikowa lasagne, jeset przepyszna i dla mnie lepsza niz normalna, bylysmy z sklepie, juz wszystko gotowe, pozmywalam, potem tylko do pieca a teraz sie poloze bo ledwo zyje....
wiesz co Ania sprobuje z tym wysadzaniem dzisiaj i tak w nocy ja spac nie mgoe tak kolo 3-4 wiec bedziemy proboawc...
pierwszej nocy sprawdzalam i do 6 byla sucha ale rano nie zdazyla na nocnik, potem zauwazylam ze ona sika raz a porzadnie bo jak mnie wola to juz siedzi na nocniku i wola i pokazuje ze nie zdazyla, wiec zmieje niam majteczki i posciel szybko i rano juz jest sucha, wiec spsrobuje dzisiaj jakas godzine obrac zeby trafic :)

tez mowia zeby nie dawac picia ale w takim upale ona mnie prosi to przciez jej nie odmowie...
ojoj zobaczymy dzisiaj, dzieki za rady :ico_oczko:

w srode mam scan znaczy-usg juz sie nie moge doczekac :ico_oczko:
narazie sie klade, mi :ico_oczko: go dzionka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

04 lip 2010, 19:49

tez mowia zeby nie dawac picia ale w takim upale ona mnie prosi to przciez jej nie odmowie...
ja Madzi dawałam normalnie pić bez ograniczeń bo to mały "pijaczek" :-D i po mimo to wysadzanie pomogło. Super że już wiesz mniej więcej kiedy malutkiej chce sie siusiu to zawsze wiesz ile wcześniej wysadzać. My też po pierwszych kilku próbach znaliśmy pory siusiania Madzi :ico_oczko:
w srode mam scan znaczy-usg juz sie nie moge doczekac
ja i Monia M mamy we wtorek :ico_sorki: :ico_brawa_01: i tez sie nie moge doczekać!!! :ico_sorki: Super że teraz u nas mówią juz płeć dziecka to mam nadzieje ją poznać o ile sie dzidzia sie pokaże :ico_oczko: choć chyba i tak będe to traktować z przymrużeniem oka i dopiero po usg w PL będe miała pewność :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-07-04, 21:56 ]
ejustysia jak sie czujesz????????????????????????????????? Byłaś u innego lekarza?????????????? Daj znać :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

04 lip 2010, 22:14

melduje sie i ja:)
jutro po poludniu jedziemy na tydzien pod domek do znajomych nad jeziorko, super!! ciesze sie, zawsze to cos innego jak w domu siedziec;)
juz w sumie spakowana jestem jeszcze jutro jakies zakupy spozywcze i heja :ico_brawa_01:
matko jaka duchota u nas, jak bym chciala zeby popadalo.... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

04 lip 2010, 22:21

a my dzis wszyscy poszlismy na drzemke, przekupilismy amelke zelkami bo ona nie chce spac w ciagu dnia, ja sie czuje jak nowo narodzona i amelka ma humorek :ico_oczko: zalozylam pieluche ale sucha, po drzemce prosto na nocnik :ico_oczko: zobaczymy dzis w nocy

Ania_R wielkie dzieki za rady :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

04 lip 2010, 23:06

robak, ale Ci fajnie!!!! :ico_brawa_01: Udanego wypoczynku!!! :ico_sorki:

karolina-ch, nie ma za co :-) Trzymam kciuki za dzisiejszą nocke :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

05 lip 2010, 09:59

witam sie poniedziałkowo :-D
upał niemiłosierny
spałam dzis kompletnie odkryta i przy balkonie otwartym na całą szerokość
kurde martwi mnie to że coś pobolewa mnie brzuch tak na dole
jakby na okres, ale mam nadzieje że to tylko tak chwilowo
w pt ide na wizyte
juz normalnie odliczam godz
a co do ruchów to ja sama nie wiem co czuje
raz czuje i jestem pewna że dzidzia sie rusza a raz nie :ico_noniewiem:
karolina-ch, widzę, ze schodzisz z pieluch
ja mojego oduczyłam siusiać latem jak były upały, latał w majteczkach i w sumie w tydz czasu załapał :ico_brawa_01:
potem była walka z kupą, bo on robił tylko mi w pampersa i nie chciał inaczej ale sie udało :ico_brawa_01:
oj walczyliśmy chyba z 2 miesiące
a z nockami to juz mu nie zakładam, sika przed snem, chociaż zdarzy mu sie :ico_noniewiem:
robak udanego wypoczynku :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

05 lip 2010, 14:23

dziewczyny ja tylko sie odmeldowac wpadam, doczytam jak odżyje, mam jelitówke - schódlam przez to kg dzis bylam u ginka dostalam leki i troche lepiej ale nadal przymieram :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

05 lip 2010, 14:36

Super że teraz u nas mówią juz płeć dziecka to mam nadzieje ją poznać o ile sie dzidzia sie pokaże choć chyba i tak będe to traktować z przymrużeniem oka i dopiero po usg w PL będe miała pewność
Życzę żeby odało sie podejrzeć. Ania-R czyzby w Polsce lepiej robili usg niż w Irlandii? Zawsze myślałam, że jesli chodzi o opiekę medyczną no i o sprzet to za granica jest lepiej niż u nas.
jutro po poludniu jedziemy na tydzien pod domek do znajomych nad jeziorko, super!! ciesze sie, zawsze to cos innego jak w domu siedziec;)
Pewnie że tak, zmiana miejsca zawsze pozytywnie wpływa. Życze udanego wyjazdu. :-)
martwi mnie to że coś pobolewa mnie brzuch tak na dole
Nie martw sie być może to nic groźnego i wystarczy trochę sobie poodpoczywć. A jesli ból będzie sie utrzymywał to żeby sie uspokoic i nie martwić to może lepiej wczesniej pójśc do lekarza.

karolina-ch wytrwłości w odstawianiu Amelki. Ja w tym temacie sie nie wypowiadam, bo brak mi doświadczenia.

Dzisiaj byłam na wizycie u lekarza na nfz i tym razem usłyszał bijące serduszko. Zlecone mam do wykonania test obciażenia glukozą po godzinie i po dwóch godzinach. Jak staję na wagę to doznaję szoku i staram sie pilnowac a co by było gdybym sobie odpuściła i jadła wszsytko na co przyjdzie mi ochota. :-D
Dzisiaj zrobiłam na obiad fasolkę szparagowa z piersia z kurczaka z pieczarkami i papryką. Mam nadzieję że mojemu meżowi bedzie smakowało.

[ Dodano: 2010-07-05, 14:38 ]
ejustysia współczuje, że dopadło cię choróbsko. Trzymaj sie dzielnie i wracaj szybko do zdrowia.

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

05 lip 2010, 18:07

Cześć kochane :-)
Wrociłam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale tydzien wczesniej niestety :ico_placzek:
z dzieckiem nie da sie nic zaplanowac... moj maly przed wyjazdem mial problemy z brzuszkiem i niestety przez caly tydzien na dzialce tez byly rewelacje, jeden dzien dobrze dwa zle i tak caly pobyt.
Do tego ja dostalam tam strasznych napadow kaszlu alergicznego i jak ciagle kichanie bylo do przezycia tak ten kaszel mnie przerazal i balam sie, ze przez niego skurczy dostane albo, ze dzidzia mi dolem zaraz wyleci od tego napinania :ico_olaboga:
w Warszawie juz ok, katar alergiczny tylko, ale w normie da sie przezyc :ico_oczko:
A z synem badania robic bedziemy.
Tak ppoza tym to bylo super.
Pogoda piekna, poleniuchowalam, Synu caly wyjazd na dworku byl od rana do wieczora. Wstawal o 7 i od razu na dworek jeszcze w pizamce potem do 19 biegal i przed 20 padal jak zabity.

Czytam, ze chorujecie.... niedobrze dziewczyny :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: musimy uwazac na siebie, ale ciagle cos, za duzo tego w powietrzu niestety :ico_zly:

Zdrowiejcie kochane :-) Musze Was calkowicie doczytac bo troche mnie tu nie bylo :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-07-05, 18:10 ]
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

[ Dodano: 2010-07-05, 18:10 ]
a oto moj bebenek 21 tc :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość