Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

20 lut 2012, 18:23

iw_rybka i co sprawdziły się takie sportowe?

A co do prawka to ja mieszkam w takim miejscu że do najbliższego sklepu mam 3 km - latem jeszcze rowerkiem można ale zimą? ale o kupnie mięsa czy choćby świeżych warzyw lub owoców można zapomnieć, do takiego ma 10 km. Do szkoły musiałam najpierw rowerkiem 4 km na autobusik dojeżdżać. Dopiero od listopada 2011 wprowadzili takie busiki co mam niedaleko ale tylko trzy na dzień jeżdżą :-D Także jak tylko była możliwość a rodziców było na tyle stać to pędem na prawko mnie posłali, sama się rwałam w sumie. No i najważniejsze od początku jeździłam, najpierw maluszkiem - to były wyjazdy, jak sobie przypomnę pierwszy wyjazd z domu po odebraniu prawka to sama z siebie sikam - zamiast włączyć wycieraczki to poszły światła długie, jak ruszałam ze świateł to dwa razy mi zgasł. Albo jak zaparkowałam kiedyś auto i zapomniałam świateł wyłączyć to po powrocie nie szło go odpalić bo akumulator padł a ulica jednokierunkowa i pod górkę :-D :-D :-D

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

20 lut 2012, 18:24

Asiab- trzymam kciuki, zeby wszystko sie dobrze ułożyło!!!! :ico_prezent:
Tibby- ankietka puszczona!!!
Ja dzis sie za porządki złapałam i padnięta jestem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

20 lut 2012, 18:26

asiab, trzymam kciuki za Was dziewczyny :-)

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

20 lut 2012, 18:32

Ja jestem po wizycie u gina, mały waży 1 kg. A co do porodu na wznak, przy którym nie bede współpracowac, bo mam bóle, to doktor skontaktuje mnie z położną i wtedy ustalimy co i jak.
A dr chirurg naczyniowiec tak mnie zbeształ, ze dopiero w zaawansowanej ciązy przyszłam pokazac noge, ze poczułam się jak mała dziewczynka :ico_wstydzioch: na razie mam przepisane sexirajtki, a po rozwiązaniu badanie przepływu krwi i zastrzyki bądz skalpel.
I on jeszcze mówi - no jak będzie wyglądała młoda mama z wózkiem i taką noga! Ucieszyłam się na tą młodą mamę :-D

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

20 lut 2012, 18:47

ja sie ciesze że u nas w szpitalu nie ma odwiedzin
nie wyobrażam sobie że wlasnie do kogos przychodzą goście a ja leże i nie moge sie nawet do łazienki ruszyć bo bede sie bała że mi podpacha wyleci
mąż u nas może ale tylko na korytarz i nie mozna z dzieckiem do niego wyjsc i to tylko jest głupie
ale mnie tam odwiediny nie sa potrzebne
ja chce sobie od wszystkich odpocząć :-D

my mamy foteliki dla dziewczyn
jeden jakis włoski i nie znam nazwy a drugi hamax siesta rozkładany do spania
majka ma w nim niesamowicie wygodnie
spała cała drogę z chłopów do mielna
teraz czailiśmy się na przyczepkę ale chyba póki co damy spokój

[ Dodano: 20-02-2012, 17:49 ]
asiab, to musi byc strasznie tak leżec w szpitalu ale może uda się jeszcze te dwa tyg pociągnąć
a jak nie to mała i tak jest już napewno duża i da sobie rade
i ty też dasz rade

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

20 lut 2012, 19:09

No u nas na oddzial tylko ojciec dziecka i rodzenstwo moze ale sale sa jednoosobowe z lozkiem dla ojca. Tyle ze moj w nocy w domu z dziewczynami bedzie. A te odwiedziny to mnie dobily.... Ale oni tachali jakies miski, tort z pieluch i kwiaty to niewypadalo nie wyjsc. Takze Nell jak widac 1 kontakt z bakcylami miala bardzo szybko :D

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

20 lut 2012, 19:10

w naszych białostockich szpitalach to kazdy moze odwiedzić kobiete i dziecko na połogu. Było mi to obojetne..tam wszystkie w takim samym stanie :ico_oczko: . Ja zakładałam od razu majteczki jednorazowe :-) .

asiu
trzymam kciuki za WAS... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
przyszłam pokazac noge, ze poczułam się jak mała dziewczynka
a co sie dzieje z Twoją nogą??? pewnie już pisałaś o tym...pewnie to przeoczyłam...

tibby ankiete wypełniłam..mimo ze ja już nie w ciązy :ico_oczko:

[ Dodano: 20-02-2012, 18:10 ]
Ale oni tachali jakies miski, tort z pieluch i kwiaty to
:ico_haha_01: :-D :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

20 lut 2012, 19:12

dzwoneczek82, mały mi tak uciska, ze w jednej nodze krążenie siadło i sie zrobiła nieładna, fioletowa. Wcale nie od początku ciązy, a on tłumaczył, ze trzeba było profilaktyke zastosowac już dawno. No ale kto to wiedział?

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

20 lut 2012, 19:13

laski co podać majce na wodnisty katar i łzawienie z oka?

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

20 lut 2012, 19:17

u nas na noworodkowy mogą wejsc wszyscy dorośli i dzieci od lat 12. Głupio mi było tak cyca wywalac przy wszystkich...., choc jak przychodzili do dziewczyny obok, to dyskretnie się odwracali

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość