Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

14 cze 2007, 20:27

No widzę że szykuje się kolejna imprezka ;-)
A mój Tomek od rana ma gorączkę i to dośc wysoką (po lekach spada a potem znowu rośnie) oprócz tego nic mu nie jest. Wczoraj poszłam z nim na szczepienie a zamiast szczepionki złapał jakieś cholerstwo :ico_zly: Mam nadzieję że do jutra mu przejdzie.

Wkońcu znalazłam lokum w Sopocie więc jak wszystko dobrze pójdzie to od początku lipca będziemy nad morzem.

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

14 cze 2007, 20:31

Witaj Gosiu. Już te trzy torty wpierdzieliłam :-D :-D :-D Czuję jak tyję :-D A my mamy zęba, a my mamy :-P :gitara: :064: :509: :580: :703: Tralalalalalalalala :-D Mówię Tobie, u nas wyszedł w najmniej spodziewanym momencie, parę godzin marudzenia i jest :-D U Julki też tak bedzie...........chyba.............. :ico_noniewiem: :-D

Sosna, ślicznie poprawiłas tabelkę :-D :684: Nasza prezesowa :one: :-D :575:

Riterko, kopytka też lubie robić. Najlepsze te kulanie :594: . Założyłam topik na potrawach o wszelkiego rodzaju kluchach więc tam zapraszam, może się dopiszesz :ico_oczko: . Od teraz tam będe wklejać przepisy, żeby się nie pogubiły :ico_haha_02:

Moje dziecko już od 30 minut spi, ja troche poćwiczę testy (Sosna już Ci to mówiłam, ale powtórzę-jesteś Wielka, bardzo mi życie ułatwiłaś ich przesłaniem :579: :575: )

[ Dodano: 2007-06-14, 20:34 ]
Akna, co to znowu za choler*two do Tomeczka się przyczepiło :ico_zly: :ico_chory: :ico_nienie: Mam nadzieje, że szybko przejdzie :-)

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

14 cze 2007, 20:50

nażarłam się :-D Jolcia i inne gotujące lub nie wklejajcie przepisy a ja będę kopiować u siebie w kuchni :-D i problem z pomysłami co na obiad z głowy :-D

Sosenko - je Cię kochanie nie tego tylko Ci zazdroszczę, w sumie często w kuchni strajkuję bo (ostatnio mojej ulubione powiedzenie) - sram na to... więc obiadków tyż ni ma :-D

brakuje mi takiej stołówki, restauracji - nie wiem co się kupuje obiady na cały miesiąc i chodzi się na nie...

Gosiu hieloł - to zlot czarownic zapowiada się rewelka :-D ja telepatycznie telefonicznie as always będę ;-) hihi

Jolcia ale Hubuś niespodziewankę na te 8 miesiąców zrobił - ząb, ja myślałam, że u Lilci tak będzie, ale Liluś chyba na 9 wykluje ząba ;-)

[ Dodano: 2007-06-14, 20:51 ]
Akna - super, że macie lokum :-D a Tomeczka ucałuj, może to trzydniówka, poza temperaturą przez trzy dni nic nie ma, na koniec taka wysypka...

[ Dodano: 2007-06-14, 21:04 ]
nie no... Na Wspólnej oglądają... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Reeni
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 468
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:45

14 cze 2007, 21:10

My byismy dzisiaj u okulisty, wszystko w porządku, tylko Ernest darł się niemożebnie podczas zakraplania i badania. Podróż w korkach też nie należała do przyjemności. Jestem wypompowana.

Ernest np. dzisiaj zjadł :
-miseczkę kaszki, tak z około 120 ml mleka + kilka łyżek kaszki tak aby było gęste.
-zupkę na raty dużą 190ml
-deser 130ml
-90 ml mleka
Mam zamiar dać mu jeszcze mleko o 23.00 przez sen i w nocy

Nie jestem mu w stanie wcisnąć więcej w ciągu dnia, jak chcę za dużo to wymiotuje.
Żółtka też jescze nie dawałam ale mam zamiar.

Misiu dzięki za linka. Ernest wcina Gerbery a ja jeszcze nie byłam na ich stronie :ico_wstydzioch:

Sosna co lekarz to inna opinia, ja już nie wiem, na siatce centylowej masyciała chłopców waga 9 kg to ósmy miesiąc i 50centyl. Ernest niestety nie dobije do 9 do 18.06. 200g mu brakuje.

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

14 cze 2007, 21:13

Reeni, przypomniało mi się... będziesz mieszkała na Wawrze?? mas ztam namiary na jakąś agencję nieruchomości?? z działkami, albo nie wiem widziałąś jakieś na sprzedaż?? Przepraszam, że tak głowę zawracam ale podoba mi się tamta okolica, nie za blisko nei za daleko - w sam raz :-D

Awatar użytkownika
Reeni
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 468
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:45

14 cze 2007, 21:21

Maritko, odkąd urodził się Ernest byłam tam może dwa razy, wszystkim teraz zajmuje się mąż. Jak coś nam się rzuci w oczy to napiszę. Z agencji nieruchomości też nie korzystaliśmy. Wybraliśmy developera i to wszystko :-)
Działki na sprzedaż są na pewno, trzeba by się pointeresować. Super byłoby mieć taką sąsiadeczkę :-D

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

14 cze 2007, 21:28

:-D i ja bym chciała... dziś rozglądaliśmy się w necie, ale tak dziwnie tu jest z ofertami...
a developera mówisz?? i co on buduje osiedle domków, szeregowców, bliźniaków?? jak to jest?? skąd go znaleźliście?? jak nie chcesz tu pisz na gg - jest pod postem, bo wprowadziłam ostatnio :-)

Awatar użytkownika
Reeni
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 468
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:45

14 cze 2007, 21:39

Nie nie ma problemu, nie mam odpalonego gg.

Developera znalazłam w internecie, nasz domek jest na osiedlu Złotej Podkowy :-)

http://www.mostostaltechnika.waw.pl/index.php?i=4&id=32

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

14 cze 2007, 22:20

akna, buziaczek dla Tomeczka, może to faktycznie trzydniówka, czego serdecznie Ci nie życzę bo po tym 6 tyg nie szczepi się dzieci, tak przynajmniej mój pediatra zarządził :ico_zly:
Reeni, buziaczek dla Ernesta, bidulek się namęczył u tego okulisty
ja oglądałam Herosów :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Krzysiek poszedł na wieczorek kawalerski mojego sąsiada wrrrrrrrrrrrrrrrr więc się pewnie browarkują to nie jest sprawiedliwe to mój kumpel :ico_zly: :-D
w takim wypadku idę spać
Jagula mam nadzieję, że Ty też się zmobilizujesz na zlot czarownic a co z mk i Agatką jedziecie babeczki???????

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

14 cze 2007, 22:33

ja oglądałam 7 mieczy, chińskie bijatyki takimi mieczami z nadsiłami...... :wpale: :-D
Reeni, dobrze że nie RYBAKI ? albo POEZJI... czizas kto to wymyśla....
Kocica_26, mam jeszcze coś z GAZETY WYBORCZEJ, tylko ma to 600MB i jedynie mogłabym Ci płytkę wysłać, ale to już chyba za późno?
Maritta, ale my mieliśmy dobrą studencką stołówkę.... mniam.... i zero zmywania, męki przy gotowaniu :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-06-14, 22:36 ]
w ogóle laseczki ja do Was wydzwaniałam, i zapomniałam Wam powiedzieć ze macie seksowne głosiki.... wszyyyyyyyyyyyyyystkie :-D dziś jeszcze skombinowałam od Mosob tel i mam od Akny, będzie gorąco :ico_chory: :-D
A właśnie Akna współczuje gorączki i choroby, bo wiem co to za paskudztwo, tfu tfu, niech mały szybko zdrowieje :ico_pocieszyciel:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość