julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

19 sty 2008, 23:00

witam!
przedewszystkim troche spoznione lae szczere :-D zyczenia dla nathanka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: zeby rosl zdrowo!!! i samych usmichow :ico_buziaczki_big:


najlepsze zyczonka tez dla dzieciaczkow z okazji miesiecznic- leosia oliwierka luski frania

u nas norma- zabieganie na maxa a raczej zalatanie a luty jeszcze gorszy :ico_olaboga:
moja mama jest u mnie to jakos to lepiej idzie maly pod jej opieka wiec odchodzi dowozenie do opiekunki ktorej i tak place choc nie pracuje w tym miesiacu no bo wiadomo :/ ale mama tez chce prace znalezc wiec sie skonczy wkrotce dobrze
- przy okazji moze znacie jakies miejsce gdzie by przyjmowali polakow do pracy ale jeden problem moja mama nie zna jezyka :ico_noniewiem: i musialaby tez jakies mieszkanie zalapac

jutro jedziemy tesciowa odwiedzic i tak nam mijaja te okropne szare dni ble


dalej szykujemy sie do przeprowadzkki do aberdeen ja juz zaczelam wysylac cv zobaczymy nie moge sie doczekac wlaciwie mam dosc tego londynu cen ludzi i halasu :ico_olaboga: :ico_noniewiem: i chce mi sie juz swojego domku :ico_haha_01: :-D

natus zaczyna gadac jak najety sklada juz jakies wyrazy do kupy np ni ma, gdzie jest, nie kce hihihihihi zaczyna sie robic smiesznie

pozdrawiamy i OBY DO WIOSNY!!!!!!

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

19 sty 2008, 23:34

ilonakk9, lucy no to jestem :-D hi hi
zagladam tu od czasu do czasu do was dziewczyny ale tak dawno mnie nie bylo ze jakos ciezko mi coss napisac nie jestem w temacie :ico_wstydzioch: co u nas ahhhh
Kubus mi sie rozchorowal :ico_placzek: ma zapalenie oskrzeli i musi brac antybiotyk :ico_placzek: to jego pirwszy wiec przezywam :ico_noniewiem: nie przechodzi tego bardzo zle jedynie kaszel i taki swiszczacy oddech to oznaki jego choroby pozatym usmiechniety caly dzien nie goraczkuje ufff ale dobrze ze szybko do lekarza poszlismy bo powiedzieli ze troszke pozniej i musial by isc do szpitala ale na szczescie nie musi mam nadzieje ze mu szybko przejdzie a teraz przyjemniejsze rzeczy :-D kubus konczy roczek 31 wiec juz za tydzien zaczna sie goscie zjezdzac :ico_haha_01: pozniej 10 lutego mamy chrzest dopiero teraz :ico_wstydzioch: pozatymi waznymi sprawami u nas nic ciekawego ja ma takie tam nowe hobby :ico_oczko: hi hi drugie zaraz obok porzadkow :ico_smiechbig: pustki tu :ico_szoking: matko :ico_noniewiem: piszczcie w skocie co u was bo jestem ciekawa strasznie postaram sie troszke poczytac ale pewnie nie dam rady wszystkiego :ico_noniewiem: caluje was goraco!!!

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

20 sty 2008, 00:31

hej dziewczyny jupi
my juz w uk u siebie,.,. super
tak sie ciesze
lot spoko. na mojego leoska startowanie i ladowanie w ogole nie robi wrazenia
i zadnego placzu ani bolu uszek nie odnotowujemy ufff
byl kochany grzeczny ale dalo sie wyczuc POlskie rozpieszczanie.. bo momentami musialam go zabawiac i zmieniac pozycje
gdzie w poprzednia strone nie mialo miejsca, siedzial jak aniolek
no ale teraz jest starszy wiec i bardziej zainteresowany... i wymaga wiecej zabawy itd hehe
poza tym cale szczescie ze samolot nie byl wypelniomy i moglismy sie rozlozyc w dwojke na 3 siedzeniach.. super
dzieki temu jakos dalam rade
bo to rozbieranie, upychanie rzeczy do schowka a potem wyciaganie itd to naprawde nielatwe, zwlaszcza jak sie podrozuje z malutkim dzieckiem, ktore samodzielnie nie siedzi hehe
trzeba je wrzucic komus zyczliwemu na rece i sie ubierac w pospiechu hehe
ale ja posadzilam leoska na siedzeniu a on tak rozkosznie grzecznie siedzial. reke oparl na mojej torebce i patrzyl na mnie z wyczekiwaniem hehe normalnie rozkosz.. poczulam sie jak matka doroslego samodzielnego synka
boze jak ja go kocham.. normnalnie cudny jest
pomimo ze miniona noc byla tragiczna
lelus non stop sie przebudzal i jeczal przez sen,, no masakra
dawlam cyca z bezsilnosci ... ale pomagalao na chwile...
dopiero o 4 rano mama wziela go do siebie i meczyla sie do 7 a ja pospalam
po czym napoilam na nowo cycem i zaaplikowalam paracetamol i dopiero padl na godzine.. o 8 bosko bawil sie sam i gugal przez godzine i juz wrocil moj anioleczek hehe

przestraszylam sie troche bo leos walnal kupsko jakies kolorowe.. zielono-czerwone
najpierw pomyslalam ze to pewnie krew
ale sprawdazilam raz jeszcze i nie wygladalo to na krew
po propstu czerwony kupal
bladzilam pamiecia wstecz i przypomnialam sobie ze wczoraj na deserek babcia ucierala mu malinki.. wiec stad ten kolor tak???????????????????/

ale fajnie jest w uk.. ciepelko 11 stopni, siedzimy z naszymi znajomymi ktorzy mieszkaja teraz znami i z ktorymi przenosimy sie do bham, ogladamy ich wesele , chlopcy pija weselna a my piwkujemy hehe
a teraz jest czas na zabawy
tzn oni graja w playa
a my siedzimy z laptopami na kolanach i nadrabiamy zaleglosci na necie hehe by zaraz powrocic do wczesniejszych rozmow hihow smiechow hehe

leos wlasnie zasnal sam grzecznie w swym lozeczku uffff
znow marudzil popoludniu... hmmm to juz kolejne z rzedu...
nic nie pomaga...
wreszcie padl ze zmeczenia i musielismy opoznic kapiel bo bylaby za krotka przerwa miedzy spaniami hehe

musimy probowac odzwyczajac go od rak i noszenia po polsce
nie wiem jak sie za to zabrac
nie reagujemy od razu na krzyki
ale na razie nie pomaga do konca.. hmmmm
zal mi go jak sie tak rozżali hmm

ilonka
vinee taka skupiona na fotkach hehe super

sandrusia fajnie ze wreszcie wpadlas.. szkoda tylko ze nie masz dla nas dobrych wiesci.. no ale mysle ze lada dzien bedzie coraz lepiej i kubus szybko wroci do zdrowia czego wam zycze oczywiscie

emilko powodzenia w przygotowaniach, duza lusta gosci sie szykuje?


julie widze ze jest nas wiecej. tzn znudzonych londynem hehe i macie racje.. im dalej w glab anlii tym pieknie spokojniej i taniej
ilez mozna zyc w wynajmownym mieszkaniu co?
doskonale cie rozumiem hehe
powodzenia w poszukiwaniach pracy
dobra spadam mamuski

nasze mieszkanie to teraz jedno wielkie skladowisko
wszyscy zyjemy na walizach, pelno torb ciuchow zabawek itd i czekamy tylko na potwierdzenie wynajmu mieszkania i zaczynamy pakowanie w poniedzialek
a poki co rozpakowywanie z polski nie ma sensu hehe
wiec sie bawimy
witamy itd hehe

takze wracam do towarzystwa
buziole papa

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

20 sty 2008, 02:11

dziewczyny Monika ma racje z tym council taxem,bo sprawdzalam moj balance w necie i wychodzi ,ze juz nie mam nic do zaplaty,czyli to by sie zgadzalo,ze w lutym i marcu sie nie placi ....Ilonka,Kasik,Madziorka,a Wy jak macie? bo musze sie upewnic :ico_oczko: w pon do nich zadzwonie .

Ilonka super fotki,a co do choinki to szkoda gadac ,u nas to samo :ico_haha_01: nie ma jej kto rozebrac :ico_haha_01:

Sandrusia widze,ze wpadlas...jeszcze raz duzo zdrowka dla Kubusia ....

[ Dodano: 2008-01-20, 01:22 ]
Madziorka widze,ze jak zwykle wesolo :ico_brawa_01: kiedy sie przeprowadzacie?
Julie fajnie,ze wpadlas...ja tez nie raz mysle,zeby sie przeprowadzic,ale poki co .to bez sensu...ja lubie zmieniac i zaraz bym w ciemno jechala,ale na szczescie Tomek bardziej rozsadny ....

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

20 sty 2008, 13:26

hej dziwczyny co sie dzieje co tu tak pusto??? :ico_szoking:
widze ze juz nie trzeba budzika na 6 nastawiac zeby byc pierwszym na forum :ico_placzek: jej ale te wasze dzieciatka podrosly :ico_szoking: super ja myslalam ze dalej beda takie malenstwa a tu patrze tylko po fotkach i zastanawiam sie kto to :ico_oczko: hi hi wkleje jakies foteczki nowe bo dawno nas nie widzieliscie :ico_haha_01: ale to po obiadku teraz zmykam

[ Dodano: 2008-01-20, 13:24 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

20 sty 2008, 20:19

madziorka hihi pisze:marta nie wyobrazam sobie ciebie w dlugich wloskach, nosilas takie?

no miałam, miałam :ico_olaboga:
no hej dziewczyny!!!
jestem w końcu !!!!!!
o matko działo sie w ten weekend :ico_olaboga: małego w piatek zostawiliśmy z młodym ( znaczy Franio juz spał ) a my poszliśmy do kolezanki na "odstresowanie sie" i tak sie odstresowałam ( jacol jak zwykle nie pił) ze dzis dopiero doszłam do siebie, ale luz bo wczoraj z bólem głowy :ico_olaboga: juz o ósmej wstałam i szalałam a ile apapu poszło :ico_olaboga: potem szybko do miasta i do okulisty a biedna okulista wąchała te "wziewy alkoholowe" :ico_olaboga: :ico_oczko: :ico_oczko:
a wczoraj obiiecałam Zubelkowi ze wychodzimy gdzies, ale ja sie czułam jak wypluty toffi wiec wpadła do mnie na kawkę :ico_oczko: bo czekamy na Emilke co pójdziemy we trzy na browara :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Emilka kochana przepraszam, ze nie odebrałam tel, ale spałam z miśkiem
Sandrusia witaj kochana :ico_brawa_01: Kubuś jaki duzy juz :ico_brawa_01:

a mnie jakby szlag trafił, hormony mi skacza jak porabane :ico_oczko: biedny Jacol ucieka przedemną :ico_olaboga: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: co mi jest???? pogoda tak działa czy co????????????????? :ico_brawa_01: :ico_oczko:
Madziu witaj w UK :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

20 sty 2008, 21:10

martuchafrost, no to nie zle zabalowalas hi hi my tez sie wybieramy na jakies ostre balety jak tylko babcie sie zjawia :-D a co juz 2 lata nigdzie nie szalalam tak porzadnie :ico_szoking: wiec trzeba :ico_oczko: ja zmykam kubus spi ide zakupy rozpakowac i troszke ogarnac :ico_oczko:

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

20 sty 2008, 23:35

dobrze ze z tym counsil taxem nie okazala sie kolejna moja gafa :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

21 sty 2008, 00:01

sandrusia milo was widziec hehe :ico_brawa_01:

marta dobrze tak od czasu do czasu zaszalec alkoholowo co?? tylko gdyby tefo drugiego dnia mozna uniknac co? hehe

lucy wiesz wydaje mi sie my coucil tax placimy co miesiac.. hmm ale nie mam pewnosci bo to adas zajmuje sie u nas tymi sprawami :ico_wstydzioch:


leos mi sie popsul strasznie.. miniona noc...ech lepiej nie wspominam
mialam wrazenie ze budzil sie co chwile
cyckal. zasypial i znowj jeczal. tak naprawde glodny przeciez nie byl, ale z bezsilnosci kladlam go obok siebie i pozwalalam mu cyckac by sie wyciszyl i zasnal wreszcie

za to w dzien byl przekochany, slodki, zabawny cichutki hehe

bylismy dzis u znajomych.. a on tam sie bawil jak wariat
przeciez ostatnio przez kilka popoludniowek byl marudny
a dzis absolutnie nie

tak sobie mysle ze moze on sie przyzwyczail do tego ze codziennie bylismy z nim w gosciach, w nowych miejscach itd a ostatnie kilka dni tylko z dziadkami spedzal hehe

bo dzis wrocil aniolek
nawet w foteliku do karmienia siedzial swojej kolezanki i tak slodko sie tam bawil

a ta jego 2 tygodnie starsza kolezanka raczkuje po calym domu hehe a leos tylko fika nozkami w powietrzu jkaby plywal na sucho hehe


niedawno wrocilismy
adas troche popil z kolega
my matki karmiace tylko piweczko
hehe
a oni whisky saczyli i zrobili sie hehe takze smiesznie
oczywiscie adam musial leosia kapac i zajac sie nim
takze nie byl az tak pijany skoro dal rade hehe

teraz powiedzial ze zmyka czuwac hehe bo z leosiem tak ostatnio wyglada spanie hehe

ok uciekam

jutro wielki dzien
mamy miec odpowiedz z agencji
jak dostaniemy ta chate to rozpoczynamy pakowanie
jesli nie to jedziemy do bham szukac innej
no i jeszcze chcialabym wyruszyc na shopping.. hihi poki resztki wyprzedazy wisza w sklepach hehe

dobranoc

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

21 sty 2008, 00:33

Hej :-D

Ja tylko na chwilke zameldowac, że zyjemy :-D Moja kochana Vikulińska baardzo stara się o wypełnienie mi czasu od rana do wieczora. Od kiedy zaczęła raczkowac, stac samodzielnie i przemieszczac się w oparciu o wszystko co się da to ja... mam motorek w tyłku :-D a niedługo zamontuję sobie jeszcze drugi bo z tym jednym nie wyrabiam :ico_oczko: :-D
W domu jeden wielki bajzel, obiady gotowane na hura i pozaczynane 30 spraw a żadna nie skonczona, bo albo musze pilnowac Viki by czegoś nie zmajstrowała lub nie nabiła sobie guziora albo ją nosić bo na to jej przyszedł własnie humorek albo ją prowadzać... i tak w kółko :-D

[ Dodano: 2008-01-20, 23:37 ]
Lucy council tax ja płacę przez 10 miesięcy, a w styczniu i lutym nie. I potem od marca znowu. Jesli się zgapisz i zapłacisz za więcej miesięcy to oni na twój adres przysyłają czek z nadpłata :-D

Madziorka trzymam kciuki byście dostali odpodiwedź TAK z agencji :-D a u Leosia może to przejsciowe :ico_noniewiem: u kwietniówek własnie w okolicach 6 miesięcy zaczęły się numery z nocnym spaniem, u Viki też... i wiekszosć z nas skapitulowała i spi teraz ze swymi pociechami :ico_oczko: :-D

Sandrusia mąz dopiero dzisiaj rano mi powiedział, że pisalaś na gg :ico_puknij: może następnym razem uda nam się pogadać :ico_haha_02:

dobra, na resztę odpiszę wkrótce... jak tylko moje energiczne słoneczko mi da :-D [/b]

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość