Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

15 cze 2007, 08:46

Gosia ja też się przestraszyłam tą gorączką ale moja doktor zaczęła mnie uspokajac i powiedziała że gdyby po czopku nie spadła tem. to wtedy do lekarza...
Właśnie robię drugie podejście łapania moczu w woreczek - w pierwszy nic prawie się nie nazbierało i do tego się odkleił :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

15 cze 2007, 08:47

reeni, pediatra Maciusia jest przeciwniczką kaszek. W środę z nią rozmawiałam i powiedziała, że ewentualnie na noc mogę mu mleko zagęścić kaszką. Robię tak od 2 miesięcy :ico_oczko: Ona uważa, że przez jedzenie kaszki dziecko szybciej się nasyci i mnie je, zwłaszcza mleka. Ja bym nie rezygnowała z deseru, może Ernest ma akurat takie dni. My też mniej teraz jemy. A Maciuś? Są dni, że tylko wcina deser, zupkę, sok a mleka po 40 ml :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

15 cze 2007, 08:50

Chloe założyłam mu ok 4 rano, bo poprzednim razem nad ranem nasikał tak mało że ledwo udało się zrobic badania...Mam nadzieję że wkońcu "naleje" trochę w ten worek bo chciała bym zrobic dzisiaj to badanie.

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

15 cze 2007, 09:07

Witajcie z rana :-D

Reeni super te osiedle, na którym domek budujecie. Boooooskieee poprostu. Ehhhh marzenia, marzenia...... u mnie oczywiście :-)

Sosna, dzięki, pocztą mi przesyłać nie musisz :-D Ja dostałam testy ze szkoły, do której chodzę, ale te od Ciebie lepiej wchodzą :ico_haha_01: Tylko zmienionych pytań nie przerabiam na kompie. Wolę z kartki :ico_oczko: A co do tych ograniczeń soczków i deserków to pierwsze raz o tym słyszę :ico_szoking: Nas zpediatra ani słowem nie wspomniał o tym... zresztą nie wyobrażam sobie nie podac małemu soczku w takie upały....chyba, że wodę można :ico_noniewiem: Tak czy siak ja wszystko dawałam i jest chyba git :ico_haha_01:

Chloe, Ty z Wilekopolski, a tam kluchy baaardzo lubią. WIem coś o tym :ico_oczko: Hmmmm, na Twoim miejscu tez bym się wkurzyła na teściową :ico_puknij:

Liv :ico_haha_01: jak się cieszę z tego mieszkanka....w końcu teść nie będzie Wam smrodził :ico_oczko: No i koniecznie daj znac jak wrażenia :-) Gratulacje dla Kylie z okazji drugiego zebola :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Gosiu, co do zachowania Julki to ja słyszałam to samo co Oliwka. Synek mojej kumpeli od spacerów (starszy o 2,5 m-ca od Hubcia) 2 m-ce temu przechodził to samo. Mówię Tobie, co ona z nim miała :ico_olaboga: . Nikt obcy na niego nie mógł spojrzeć, bo był ryk w niebogłosy, a teraz jak nas widzi to smieje się w głos. Chyba po m-cu mu te lęki przeszły :-)

AKna, nie wiem co to za choler*two :ico_noniewiem: Straszna temeratura :ico_szoking: Wielkie buziaczki dla Tomeczka. Nooo i niech w końcu naleje w ten woreczek.....może załóż go na siusiaka, trzymaj i mu gwizdaj. Może pomoże :ico_oczko:

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

15 cze 2007, 09:16

Cholerka no i nie chce nasikac a najdalej do 10 mam czas żeby zanieśc te jego siuśki :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

15 cze 2007, 09:18

A ja juz wstalam :ico_haha_02: ale kawy jeszcze nie pilam...

Wiec zapraszam na :ico_kawa:

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

15 cze 2007, 09:21

Akna - jak po czopku spada to całe szczęście, ale ja i tak bym pewnie zaraz na pogotowie leciała :ico_puknij: waria :ico_puknij: a ze mnie ale jestem teraz przewrażliwiona po tym jak Julka chorowała przez miesiac. Trzymam kciuki żeby w końcu Tomcio nalał do tego wora :ico_haha_01:

Jolunia - Julka prócz płaczu jak znikne na sekunde to się nie zmieniła, wciąż cieszy gębule do wszystkich ludzi, niczego ani nikogo się nie boji - jedynie sąsiada z brodą ;) ale byc może już niedługo to się zmieni :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

15 cze 2007, 09:26

Felicity to ja :ico_kawa: chetnie poproszę :ico_haha_01:

Gosiu, to może Julka będzie miała łagodniejsze objawy tej dziwnej przypadłości :ico_oczko: Mówią, że wszystkie dzieci przez to przechodzą, chociaż moja mama nie pamięta, żebyśmy my to mieli :ico_noniewiem: Mam nadzieję, że u nas nie przyjdzie taki płaczliwy kres jak za 2 tygodnie pojedziemy na wczasy :ico_noniewiem: Bo na krok nigdzie nie wyjdę :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

15 cze 2007, 09:27

przestańcie tyle pisać bo tylko doczytywać muszę :[ :-D

witojcie

Olivko, super z mieszkaniem :one: czekamy na relacje
Gosiu, moze tak jak Asia, że Julka się w wózku prześpi, możecie ode mnie wziąć jakby co

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

15 cze 2007, 09:36

Sosenko - jak tylko Julka zmieści się do wózka to chętnie pożyczę :ico_haha_02: tylko,że ona ze swojego głębokiego wyrosła już 2 miesiace temu, więc nie wiem czy znajdzie się gdzieś większy od tego co miałam :ico_olaboga: Mam w planach kupic takie turystyczne, może się jeszcze kiedyś przyda...np jak pojedzemy na wakacje, albo na drugi zlot :ico_oczko:

Jolu - no to mam nadzieje, że Julka też nie będzie ryczec :-)

[ Dodano: 2007-06-15, 09:37 ]
A gdzie się podziewa Kasiulka28? Podsyła nam cichaczem zdjecia Konradka na poczte a na TT się nie pokazuje! Pewnie jeszcze ma kacora po Grzybowie....z resztą AniaK też strasznie często ostatnio zagląda :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość