Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

15 cze 2007, 09:48

Noooo, mi też brakuje dziewczyn...Ania zarobiona pewnie jest, a Kasia to napewno jest w Ciechocinku :ico_oczko:

Co do łóżeczka turystycznego to my kupulismy już w październiku i baaardzo nam się przydaje. Na wszystkie wyjazdy jest super, bo składa się w wcale niedużą torbę, gdy nie wyjeżdżamy to łóżeczko stoi u moich rodzicó. Hubcio ma swój kącik do zabawy, spania i nie musze się martwić, że coś mu się stanie jak go z oka spuszczę. Dla mnie takie łóżeczko to rewelacja.

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

15 cze 2007, 09:50

No witam laseczki.


Gosiu specjalnie dla Ciebie sie pojawiłam. :-D

A tak powaznie to na chwilkę bo jadłam a robię gołąbki więc to była mała przerwa na posiłek.

A i jeszcze przyjezdza dzisiaj Pani po wózek.Trzymajcie kcuiki,zebym sprzedała bo juz spacerówkę sobie upatrzyłam :-D

Olivko jak ja ci zazdroszcze :ico_olaboga: ja to pewno bym dostała super expresem przez alergię to mieszkanie.

Gosia twoja Julka jest taki czort :ico_szoking: to ja powiem szfagierce,zeby sie jeszcze zastanowiła nad imieniem zanim pójdzie zarejestrowac nasza małą Julkę.

Dobra spadam.Popisze pózniej.

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

15 cze 2007, 09:52

Tutaj Gosiu masz różne łóżeczka na allegro ułożone wg ceny
http://www.allegro.pl/search.php?string ... &price_to=

[ Dodano: 2007-06-15, 09:53 ]
Noooo, Ania się pojawiła :-D :-D :-D Wiedziałam, że coś gotujesz :ico_oczko:

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

15 cze 2007, 10:01

A no widzisz Jolus to poprostu uzaleznienie. :-D

A gołąbki musze robic bo mi kapustę szlak trafi.

Wczoraj dostałam od mojej mamy zywego kurczaka i kłuciłam sie z mężem kto ma go " robic" mój mąż powiedział,ze on zrobi a ja ,ze ja zrobię a on " ty sobie pij piwko a ja porobię " ale mam dobrze z nim :-D

Awatar użytkownika
Agatka 20
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:57

15 cze 2007, 10:05

Hej!
Na 91,6% wybieram się do suchej, jeste jeszce ten 1 pokoik wolny? Na 100% bede wiedziala w niedziele. Może pojedzie ze mną "tata" Davidka, albo nas tylko zawiezie, bo ja się sama boje jechac z małym w nieznane... :ico_oczko: Zobaczymy
A MK się nic nie odzywa :ico_placzek:
blondi-aniak, ale mi smaka narobilaś tymi gołabkami, uwieliam je,a ostatnio jadlam jak byłam w ciąży, czyli DAWNO! ja nie umie sama zrobić, ale namowie mamcie to może mi zrobi na dniach, mniam!

[ Dodano: 2007-06-15, 10:05 ]
Hej!
Na 91,6% wybieram się do suchej, jest jeszce ten 1 pokoik wolny? Na 100% bede wiedziala w niedziele. Może pojedzie ze mną "tata" Davidka, albo nas tylko zawiezie, bo ja się sama boje jechac z małym w nieznane... :ico_oczko: Zobaczymy
A MK się nic nie odzywa :ico_placzek:
blondi-aniak, ale mi smaka narobilaś tymi gołabkami, uwieliam je,a ostatnio jadlam jak byłam w ciąży, czyli DAWNO! ja nie umie sama zrobić, ale namowie mamcie to może mi zrobi na dniach, mniam!

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

15 cze 2007, 10:45

A no widzisz Jolus to poprostu uzaleznienie. :-D

A gołąbki musze robic bo mi kapustę szlak trafi.

Wczoraj dostałam od mojej mamy zywego kurczaka i kłuciłam sie z mężem kto ma go " robic" mój mąż powiedział,ze on zrobi a ja ,ze ja zrobię a on " ty sobie pij piwko a ja porobię " ale mam dobrze z nim :-D

[ Dodano: 2007-06-15 ]
Agatko--nic prostszego gołągki.Jak chcesz to podam Ci przepis :-D

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

15 cze 2007, 10:48

Aniu, fajny ten Twój mąż....oj fajny. Takiego to ze świecą szukać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ja na swojego tez nie narzekam ale on by mi życiu kurczaka zrobił.

Agatko nooo to gołąki naprawde dawno temu jadłaś...ja już prawie nie pamiętam jak to w ciąży było :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

15 cze 2007, 11:03

hej
gołąbki -pychota

Kocica ty weteranka jesteś w wyjazdach więc podeślij sprawdzoną liste rzeczy co trzeba zabrac,ja pierwszy raz jade gdzieś z Olą z noclegiem

Akna , i co udało się?

kupić buty przez allegro u mnie niemożliwe w sklepie mam problem bo mam szeroką noge :ico_olaboga:


kto dzisiaj świętuje???

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

15 cze 2007, 11:21

Ledwo zdążyłam z tym moczem -o 17 będą wyniki...A Tomek dalej marudzi.Nie ma już takiej wysokiej gorączki ale ciągle jakaś mu się utrzymuje.

Co do łóżeczek turystycznych to ja też jestem bardzo zadowolona z takiego wynalazku. Ja mam takie i w zupełności spełnia moje wymagania http://www.allegro.pl/item203673261__eu ... html#photo
Ostatnio zmieniony 15 cze 2007, 12:07 przez akna, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

15 cze 2007, 11:25

hej

Mały w końcu spi, wczoraj walnął o podłogę i mał cały łuk brwiowy czerwony i spuchniety, ale dzisiaj juz prawie nie ma śladu, moze dlatego ,ze mu zimnym przykładałam a tak sie zaniósł płaczem, że :ico_szoking: bidulek łazi wszędzię i na prostej drodze mu łepetynka opadła na panele:) a dzisiaj musze pomału zacząć się pakować bo jutro jade do mamy

Widzę, ze spotkanko już się zbliża, fajnie, może zadzwonie chociaż do Was, sprawdzić czy jeszcze ma się kto dziećmi opiekować :-D :-D nie popijcie się za bardzo :ico_oczko:

Akna- zdróweczka dla Tomcia, to może po tej szczepionce ta temperatura

Reni- ładne te domki i to osiedle

Liv- gratuluje mieszkanaka

Ania- prześlij ze dwa te gołąbki bo ja dzisiaj pomysłu na obiad nie mam :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-06-15 ]
a teraz ide wkońcu się umyć,

Gosia- mój też jak go zostawiam to jęczy,a jak się bawi i mnie zobaczy to zaczyna płakać, że przechodze obok i go nie biore, widocznie to taki okres :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość