malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

12 sty 2009, 20:27

Zuza za szpagat :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Moja Tosia tak nie potrafi :ico_placzek:

Anuszka ja zamawiam mszę u rodziców w parafii, bo tam robimy imprezkę to po co jeździć w tę i z powrotem. Tym bardziej jak dziadki niezmotoryzowani i moi rodzice teraz też :ico_placzek: A tak to wszystko na miejscu będzie.

Tosia się rozchodziła na całego :ico_olaboga: I tylko się śmieje i idzie dalej, albo pac na zadek :-D A p. wrócił z pracy, a tu córcia do niego poszła :ico_brawa_01: Aż sie popłakał :-D

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

12 sty 2009, 21:05

Dziekuje dziewczynki za pochwały dla męża oboje lubimy siedziec w kuchni i gotowac wiec nie ma z tym problemu no może ja juz coraz mniej lubie bo ciągle siedze przy garach ale jak tylko P. ma wolne to mnie do kuchni nie wpuszcza :-D nawet zmywać nie zmywam :-) .

Sylwia Franek czesto tak siedzi nawet ciągle ale dlaczego nie powinien nic mi nie wiadomo na ten temat :ico_wstydzioch: ? :ico_olaboga:

Basiu świetna akrobatka wydaje mi sie że Zuzia niedługo zakuma i bedzie raczkować Franek robił podobnie i upadał na brzuszek i zaczął w końcu raczkować.

malgoska pisze:Tosia się rozchodziła na całego I tylko się śmieje i idzie dalej, albo pac na zadek A p. wrócił z pracy, a tu córcia do niego poszła Aż sie popłakał
:ico_brawa_01:

Franek już śpi od 19.30 już drugi dzień spał tylko raz w dzień od 13 jest na pełnym chodzie nie wiem czy on już tak bedzie spał tylko raz z jednej strony dobrze bo wieczorem szybko odlatuje bez marudzenia i lulania tylko sie koło niego położe z cycusiem i zasypia a z drugiej strony to w ciągu dnia nie mam chwili spokoju dla siebie tylko musze zwracać uwage na małego bo wszedzie wlezie.

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

12 sty 2009, 21:33

asiab pisze:Sylwia Franek czesto tak siedzi nawet ciągle ale dlaczego nie powinien nic mi nie wiadomo na ten temat :ico_wstydzioch: ? :ico_olaboga:
taka pozycja sprzyja skrzywieniom kręgosłupa i innym wadom postawy.
Polecam "sekrety mądrej niani" na tvnStyle. W ostatnim odcinku o tym mówili. W tygodniu są powtórki.

[ Dodano: 2009-01-12, 20:43 ]
Udało mi się w dzień złapać jedne z pierwszych kroczków Tosi i teraz wieczorem też robiliśmy filmik dokumentalny :ico_brawa_01: Jak wkleję na tubke to Wam pokażę, chociaż ten jeden ciemny:( Skubana no... Jeszcze w to nie wierzę, że ona już chodzi :-D

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

12 sty 2009, 21:45

Zmieniłam troche zdjecie w podpisie teraz jest wiecej cudownych wspomnień i bardziej je widac :ico_oczko: :ico_wstydzioch: :-D

malgoska pisze:taka pozycja sprzyja skrzywieniom kręgosłupa i innym wadom postawy.
Polecam "sekrety mądrej niani" na tvnStyle. W ostatnim odcinku o tym mówili. W tygodniu są powtórki
kurcze ale wydaje mi sie że wiekszość dzieci tak siedzi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

12 sty 2009, 21:49

asiab pisze:kurcze ale wydaje mi sie że wiekszość dzieci tak siedzi :ico_noniewiem:
tak, ale mysle, ze tylko nA hwilkę :-) zreszta dziecko dlugo nie usiedzi w zadnej pozycji :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

12 sty 2009, 21:54

kurcze ale wydaje mi sie że wiekszość dzieci tak siedzi :ico_noniewiem:

dokladnie moja siostra tez z dwójką tak miala
Anuszka pisze:tak, ale mysle, ze tylko nA hwilkę :-) zreszta dziecko dlugo nie usiedzi w zadnej pozycji :ico_oczko:

100% racji :ico_brawa_01: no przeciez ze to sa wiercipiety- uspokoilo mnie to- uff

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

12 sty 2009, 21:55

Anuszka pisze:tak, ale mysle, ze tylko nA hwilkę zreszta dziecko dlugo nie usiedzi w zadnej pozycji
no własnie zgadzam sie :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-01-12, 20:56 ]
mika85 pisze:uspokoilo mnie to- uff
mnie też :-) :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

12 sty 2009, 22:02

Anuszka pisze:dziewczyny, mam do Was pytanko czy z okazji roczku dziecka, robi się mszę w kosciele?
zależy pewnie gdzie sie mieszka. U nas nie ma takiej tradycji i nie robimy żadnej mszy.

asiab pisze:Sylwia Franek czesto tak siedzi nawet ciągle ale dlaczego nie powinien nic mi nie wiadomo na ten temat ?
ponoć nie wono tak dziecku siedzieć. Bo tak jak nam powiedziala lekarka w najbliższym czasie tworza sie jakieś tam naturalne krzywizny i postawa i nogi może mieć sfatygowane. W każdym bądź razie jak lekarka zobaczyla jak kuba siedzi to prawi krzyczala że tak dziecku nie wolno siedzieć. :ico_noniewiem:

A na koniec zła wiadomość :ico_placzek: moj Kuba ma jakąś jelitówkę albo coś z rotawirusów bo ma biegunkę i wymioty go męczą :ico_olaboga: teraz tylko czekam kiedy julka będzie żygać :ico_olaboga: obstawiam że jutro już od rana :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-01-12, 21:05 ]
Anuszka pisze:tak, ale mysle, ze tylko nA hwilkę zreszta dziecko dlugo nie usiedzi w zadnej pozycji
oj jak sie przyzwyczaji to usiedzi i to bardzo dlugo i z czasem te nogi coraz bardziej wykrzywia. Moj Kuba potrafi np nogi miec tak wykrzywione na boki a w kolanach pod kontem 90 stopni. Wiecie o co mi chodzi? wyobrażacie sobe to??

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

12 sty 2009, 22:06

A na koniec zła wiadomość moj Kuba ma jakąś jelitówkę albo coś z rotawirusów bo ma biegunkę i wymioty go męczą teraz tylko czekam kiedy julka będzie żygać obstawiam że jutro już od rana
_________________
ojej biedny Kubuś oby Julcia sie nie zaraziła może coś mu stanęło na żołądku a nie od razu jelitówka :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

12 sty 2009, 22:11

asiab pisze:ojej biedny Kubuś oby Julcia sie nie zaraziła może coś mu stanęło na żołądku a nie od razu jelitówka
Kuba byl wczoraj u tesciów a Ci w poniedzialek -wtorek mieli jakąś taka biegunkę. Myśleliśmy ze do niedzieli to już nie będą mieć wirusa a tu niestety. Oni mowili, ze się struli jaąś pasta ale ja tak myślalam że to jakis wirus a jak teraz kuba zachorowal to na bank jestem przekonana że to od tesciów zlapał i teraz wychodzi na to że to jakis chyba strasznie zaraźliwy wirusik także pewnie i julke dopadnie. Oby nie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość