Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

13 sty 2009, 10:22

malgoska pisze:Asiu Tosia ma tak na buzi i rączkach, jak ją pies poliże I podobnie jej się robi czasem na policzkach, ale bardziej czerwone - jest to reakcja alergiczna Oby Franuś tego nie miał
dałaś mi do myślenia ja jak byłam mala to miałam uczulenie na wełnę czesto robiły mi sie takie liszale w zgięciach pod kolanami i w łokciach i pamietam że strasznie płakałam bo mieliśmy psa i pani dr mówiła do mamy żeby psa sie z domu pozbyc. A Franek nie ma kontaktu z psem ani innymi zwierzetami ale tesciowa mu zrobiła kilka sweterków z wełny i mu ubierałam wiadomo ze nie na gołe ciałko ale może go to uczuliło jakoś :ico_olaboga: :ico_noniewiem: .

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

13 sty 2009, 10:25

trzymam kciuki Asiu, zeby to bylo coś blahego. Daj znac!a kiedy idziesz do lekarza?

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

13 sty 2009, 10:32

Anuszka pisze:Daj znac!a kiedy idziesz do lekarza?
dziś na 12

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

13 sty 2009, 10:34

Tosia już wstała z uśmiechem na ustach :-D :-D :-D
Myjemy się, ubieramy, śniadanko i uciekamy do ginka :-D I oczywiście zakupy po drodze :ico_oczko:
Do potem laseczki.

Asiu a Ty szybko nam napisz co lekarka powiedziała.

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

13 sty 2009, 10:52

wiercąca jest trudno zmierzyć ale ma coś 80-82 cm

właśnie dzwoniłam do TP zapytać się czy moge pod numer telefonii internetowej fax podpiąć i tak mnie wdiablili że szok aż się poryczałam z nerwów facet zadawał mi jedno pytanie o jakiś numer chyba z 20 razy a ja nie miałam tego numeru, okazało się że nie tą umowe trzymam w ręku a gdzie jest właściwa nie wiem, normalnie zanim zadzwonie gdzieś to sie przygotowuje a tu mi się wydawało ze mam odpowiednią umowe i dzwonie na POLECENIE MĘŻA oczywiście i wyszłąm na kretynke ale mnie wkur**ł ten dziad!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2009-01-13, 09:56 ]
dodam jeszcze że zawsze dam się wrobić, jak chciał mógł sam dzwonić a nie mnie wrabiać ale jestm zła :ico_placzek: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

13 sty 2009, 11:29

Asiu koniecznie daj znac co powiedzial lekarz, oby to nie bylo nic powaznego

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

13 sty 2009, 11:48

lalunia pisze:SylwiaO mam nadzieję że jej wersja się sprawdzi i twoja mała nie złapie tego świnstwa
oby lekarka miała rację. narazie Julce nic nie jest. może mało na sniadanie zjadla ale czasami tak ma.

asiab mi to wygląda na jakieś zmiany liszajowate albo uczuleniowe. A smarowanie linomagiem pomaga? Daj znac co powiedział lekarz

lalunia pisze:dodam jeszcze że zawsze dam się wrobić, jak chciał mógł sam dzwonić a nie mnie wrabiać ale jestm zła
ja zawsze wrabiam męża bo nie nawidzę dzwonić i alatwiać spraw przez telefon :ico_zly:

U na snocka straszna. Kuba haftowal ze 3 razy. Zapaskudził sobie dwa razy piżame i łóżko :ico_olaboga: Julka też po 2 już zaczęla się budzić jak kuba gadał albo łaził po pokoju. A pobudkę Julka zrobiła o 6:20 :ico_zly: :ico_zly: a Kuba o 6:40 Także nie wyspana jestem na maksa. Teraz Kubie już trochę lepiej. Napil się troche wody i nie zwrocił :ico_brawa_01: narazie nic nie je a julka narazie ok. Nie widac zeby cos ją brało. Tylko to śniadanko mnie troszke niepokoi że apetytu nie miała ale jak już wcześniej pisałam ona czasami tak ma

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

13 sty 2009, 12:19

SylwiaO mi lekarka mówiła że lepiej jak woda jest schłodzona i pić małe łyczki a często, ale pewnie to wiesz :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

13 sty 2009, 12:26

lalunia bardzo dluga ta Twoja Tosieńka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

13 sty 2009, 12:28

wiem lalunia ale dzięki za podpowiedż. Pije po pare łyczkow malutkich. Nie daje mu więcej bo jak wypije więcej to wymiotuje a sam jak by się dorwal do picia to by szklane wypil całą :ico_puknij: no i nic dzisiaj nie jadl i nie chce jeśc. Proponowalam mu chleek czy biszkopta ale skoro nic nie chce to może i lepiej

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość