fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

23 sty 2008, 12:11

witam,fotki przecudne.wszystkie po kolei :ico_brawa_01:
kasik patrzac na foki przypomnialam sobie ze macie taki sam tv jak my i musze cie zapytac jak odbieraz bo nasz pol roku temu cos nawalil i w fachowiec mowil(pierdzacy dziadek)ze to kineskop.odbiera nie bardzo zostawia slady z poprzedniego obrazu.i zabradzo nie wiem czy wierzyc temu pierdzacemu dziadku i czy jeszcze gdzies indziej go zawiesc,ale z tego co slyszalam to lg ponoc strasznie sie psuja :ico_noniewiem: i mojej kolezanki tesciowa ma taki sam problem.tz zostaja takie wodne znaki z poprzedniego obrazu.
a viki to juz prawdziwa dama z tym kucykiem :ico_haha_01: :ico_brawa_01:

madzia trzymam kciuki za chatke.pisalas ze kolezanka leosia raczkuje czy mialas na mysli sonie,jak tak to super.pozdrow ich tam od nas.

sandrusia trzymam kciuki za prezent dla kubcia :ico_brawa_01:

emilka zdrowka dla nathanka. i dla ciebie ,niech maz ci zapoda masaz na ten kregoslup.

no nic spadam ogarnac chatke,bo dopiero co sniadanko wcielam.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

23 sty 2008, 12:16

fela tak to sonia juz raczkuje hehe

a chatki nie mamy :ico_olaboga: hihi
ten dom ktory wczoraj sobie upodobali niby poszedl juz.. sciema jakas czy co...
dzis ogladali ladne mieszkanie ale dostepne od polowy lutego :ico_olaboga:

i nadal jestesmy w punkcie wyjscia
no mam nadzieje ze wroca z jakas nadzieja hihi

poki co my sie wybieramy do tk maxu polazic

a lelos choc nadal przebudzal sie w nocy to jednak dalo sie wyspac.. szybko zasypial
i tak do 9 wiec luz

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

23 sty 2008, 14:23

hej laseczki!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no mnie dzis od rana juz nosi :ico_olaboga: :ico_olaboga: miałam wene na sprzatanie, odkurzanie itp :ico_olaboga: ale sie wymęczyłam :ico_olaboga: :ico_szoking:
Kasik Viki boska, najbardziej podoba mi sie z pilotem w rączce przed TV :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: telemaniaczka jak mój franko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wkleje foty z jambojet ( :ico_oczko: ) jak tylko mu zrobie bo ciagle coś albo w terenie jestem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Jasnie przylatuje wiec :ico_szoking: ( moja biedna wątroba ) :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wczoraj na moment wskoczyłam do Zubelków :ico_brawa_01: macie wszystkie buziale od Anki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a jej córeczki są nonono :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
fela pisze:fachowiec mowil(pierdzacy dziadek)

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Fela rozwaliłaś mnie :ico_oczko:
Emilka Ty chyba potrzebujesz browarka ze mną i Anką niz jakiś lekarstw :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

23 sty 2008, 14:28

dziewczyny, slicznie dziękujemy za komplementy :ico_sorki: :ico_wstydzioch:

Sandrusia to zycze pwodzenia z prezentami dla Kubusia, szczególnie z tym jednym specjalnym prezentem :-D mnie tez ostatnio coraz bardziej chodzi po głowie sprawienie Vikuli towarzyszki/towarzysza do zabaw, bo jak widze jak ona uwielbia towarzystwo innych dzieci, jaka jest wtedy zadowolona i jak je ściska...

Madziorka trochę niewiarygodne te rezerwacje :ico_szoking: :ico_noniewiem: my ja wynajmowalismy to od razu mówili czy zajęte już czy nie... tylko raz nam się trafilo że ktoś sprzed nosa nam sprzatnął chałupkę... życze powodzenia a jak nie bedziecie mieli się gdzie podziać to u mnie jeden pokój wolny :-D

Fela nasz telewizor ma prawie 2 lata i działa idealnie, tfu tfu... nie ma zadnych smug ani nic się nie dzieje z kineskopem... a nie macie juz gwarancji na niego??

zapomniałam wam wczoraj napisać jakiego stracha się wczoraj najadłam :ico_olaboga: posadziłam Viki przy zabawkach i włączyłam jej Teletubisie które ogląda z pasją i posżlam na dosłownie minute do kuchni... wracam do pokoju a tu usmiechnięta Viki idzie i pcha przed sobą chodzik :ico_szoking: jesssssuu myslałam ze padnę.... miałam troszke na nią nakrzyczec że nie wolno itd. ale ta spryciara siadła na podłodze i zaczęła sobie bić brawo :-D no i jak tu się wtedy zlościć?

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

23 sty 2008, 14:45

kasik a tu mala spryciula hehehehe
wiesz oni tez powiedzieli ze wolne , ale nagle okazalo sie ze jednak ktos je nam sprzatnal hmmm
jak na razie chlopaki maja dosyc
mieszkania w wiekszosci beznadziejne a jak sie trafilo ladne to dopiero od polowy lutego .. wrrr masakra

spac mamy gdzie jakby co. ale problem jest z przechowaniem tych wszystkich gratow mebli itd

dobra leos wstal wiec jemy zupke i kierunek tk max

martucha
pozdrow zubelka, co tam u niej? kiedy bedzie miala neta?

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

23 sty 2008, 14:58

Witam :ico_haha_01:
Ja dzis juz lepiej :ico_haha_01: tzn noc prawie przespana :ico_oczko: tzn postawilam przed Natim twardo sprawe ze noic jest od spania i kiedy ten przed 23 sie obudzil i oczy wielkie jak "piec zloty" to ja myk w pizamke swiatlo cyk i spimy :ico_oczko: tzn Nati z pol godz sie opieral o3 znow chcial wstawac ale ja twardo no i sie udalo :ico_oczko: dzis mam tego samego plana :ico_oczko: no i teraz walcze z nim ze zabawiac ma sie troche sam i :ico_nienie: na raczki :ico_oczko: z tym idzie ciezko :ico_oczko:
kasi.k pisze:. wracam do pokoju a tu usmiechnięta Viki idzie i pcha przed sobą chodzik

Moj Nati tez tak robil :ico_haha_01: i dlatego od znajomej pozyczylam ten do pchania chodzik :ico_haha_01: A tak wogole to Viki jest przeslodka :ico_brawa_01: na foteczkach :ico_brawa_01:
martuchafrost pisze:Emilka Ty chyba potrzebujesz browarka ze mną i Anką niz jakiś lekarstw

no niestety chyba nie masz racji :ico_placzek: bo kregoslup to nie deprecha :ico_oczko: ale piwko jak najbardziej pomaga z uporaniem sie z monotonia :ico_oczko:
madziorka hihi, kurde nieciekawie z tym mieszkankiem :ico_olaboga: moze jeszcze z innych agencji poszukajcie :ico_noniewiem:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

23 sty 2008, 15:21

hej dziewczyny ja tylko na chwilke bo ide pranie robic i obiad gotowac :ico_oczko:
madziorka hihi, no oni czasem z tymi mieszkaniami to robia co chca nam widzisz obiecali jedno juz kase brali a tu nagle ze juz ktos byl wczesniej to sciema jak nie wiem co ale dlaczego tak robia nie mam pojecia :ico_noniewiem: mam nadzieje ze znajdziecie domek szybko i tak jaki wam sie marzy :ico_haha_02:
kasi.k, Viki jest niesamowita ona taki maly cwaniak hi hi podobnie jak moj Kubus bardzo mozliwe ze niebawem zacznie chodzic ta Karolinka ktora byla u nas wczoraj miala 9 miesiecy jak pierwsze kroczki postawila wracajac do Vikusiu to naprawde dzielna i wesola dziewczynka a lekarze to debile i nie ma sie co martwic :ico_oczko: a jesli o rodzenistwo chodzi to my tez najbardziej wlasnie ze wzgledu na Kubusia bo on tez uwielbia dzieci a jest taki sam biedny caluje nawet ekran telewizoru jak tylko jakies dziecko sie tam pojawi :ico_noniewiem: pozatym zrobic co zrobic a pozniej juz chce miec spokoj :ico_sorki: hi hi :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

23 sty 2008, 15:46

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

jak lusia usnie to cos dopisze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

23 sty 2008, 16:02

Emilka to miał być żart :ico_wstydzioch: no ale rozumiem ze kręgosłup Cie boli i powinnaś iść do lekarza !
Madziu Zubelek oki jakos leci, neta na razie nie bedą mieć, wiec nie umiem Ci odpowiedziec na to pytanko kiedy dokładnie, tylko wiem, ze nie tak prędko :ico_olaboga: ale mówiła ze sie steskniła za TT :ico_oczko: wogóle Anka to super dziewczyna, taka szczera i koleżeńska :ico_brawa_01:
Jasnie szalona Luśka boska a co ona juz stoi ??????????????????????
Kasik to Cie Viki zaskoczyła :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

23 sty 2008, 16:36

magda kurcze pierwszo slysze o takich przekretach w tych agencjach,jak juz powiedzieliscie ze chcecie to wasze a nie potem ze ktos byl pierwszy.nawet jak byl ktos kto ogladal to mieszkanie i nie zdecydowal sie a wy pierwsi powiedzieliscie ze chcecie to do was nalezy :ico_noniewiem:

kasiksuper viki wyglada na tych fotkach :ico_brawa_01: gwarancja juz dawno nam sie skonczyla i teraz zaluje ze nie wzielismy ubezpieczenia.pawla brat tez mial lg i tez cos tam sie zepsulo(mial ubezp)i nie mogli naprawic to dali mu voucher na 700 funtow i mogl za ta kwote sobie nowy wybrac.

:ico_brawa_01: jasnie pani dla luski za postepy.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość