Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

08 lip 2009, 09:22

Cześć

shoo, dzięki za przepis, moja mama robi podobną tylko zamiast brokuła daje kalafior

U nas nocka super - zero pobudek, zresztą od jakiegoś czasu Paula w ogóle nie budzi się w nocy za to rano od cycka nie mogę jej oderwać tyle ciągnie mleczka.
Dziewczyny co kupic rodzicom na 25 lecie malzenstwa? Zupelnie nic poza filizankami nie wpada mi do glowy :(
ja niedawno byłam na rocznicy ślubu ciocia i daliśmy jej w prezencie świecznik taki dosyć duży i zamówiłam na necie kieliszki do szampana z napisem imion jubilatów i daty rocznicy - bardzo się to podobało. Jak znajdę linki to wrzucę a może i fotki mam, zobaczę.

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

08 lip 2009, 10:23

witam z rana...

a co sie dzieje z Margarita??

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

08 lip 2009, 10:42

a co sie dzieje z Margarita??
właśnie :ico_noniewiem: , też dziś o niej pomyślałam.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

08 lip 2009, 11:16

Witam

u nas nocka tradycyjnie o, bez pobudek.
A pada u nas od rana, zimno, troche pogoda sie popsula, ale mam nadzieje, ze jeszcze cieplo bedzie.

yoanna, co do prezentuto Ci niepomoge, ja tez zawsze mam problem
a co sie dzieje z Margarita??
nie mam pojecia, moze nie ma kiedy zajrzec, wczoraj byla na n-k bo skomentowala zdjecie Eryka

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

08 lip 2009, 14:25

czesc

yoanna, ciezka sprawa z tymi prezentami... wiem cos o tym, bo wlasnie jestem na etapie szukania prezentu urodzinowego dla kumpeli - zaprosila mnie w piatek na spotkanie urodzinowe.
moze album z wybranymi zdjeciami, podsumowujacymi ich 25-letni zwiazek bylby dobrym pomyslem? ale musialabys sie przy tym troche napracowac :-)

a moze bilet do opery, albo jakas weekendowa wycieczka (np. do Pragi), moze moglabys im cos takiego zasponsorowac... nie wiem, ile kasy chcesz na to przeznaczyc

tez myslalam o margaricie.. pewnie czasu jej brakuje :(

a my wczoraj ogladalismy pogrzeb M.Jacksona w TV... bardzo sie wzruszylismy (oboje), kiedy corka Jacksona na koncu wziela mikrofon i powiedziala, ze Michael byl najlepszym tata, jakiego mozna sobie wyobrazic... i ze go bardzo kocha :(
ryczelismy razem z nia (A. udawal, ze cos mu wpadlo do oka... ze mnie tryskalo jak z fontanny ;-))

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

08 lip 2009, 14:38

mi też jest przykro, że Jackson zmarł, ale mam cały czas przed oczami scene, kiedy trzymał tego niemowlaka z pielucha na głowie za balkonem ...

i od razu mijaja mi sentymenty... :ico_chory:

SHOO - witaj, pomysl z albumem na zdjęcia jest swietny!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

08 lip 2009, 16:02

a my wczoraj ogladalismy pogrzeb M.Jacksona w TV... bardzo sie wzruszylismy (oboje), kiedy corka Jacksona na koncu wziela mikrofon i powiedziala, ze Michael byl najlepszym tata, jakiego mozna sobie wyobrazic... i ze go bardzo kocha :(
ryczelismy razem z nia (A. udawal, ze cos mu wpadlo do oka... ze mnie tryskalo jak z fontanny ;-) )
ja tez wczoraj ogladalam i wlasnie w tym samym momencie plakal , lzy lecialy mi grochem, a moj P. tez sie wzruszyl, lzy mial w oczach, ale moze przy mnie nie chcial plakac.
Szkoda mi strasznie go, nie wmoge nadak uwierzyc, ze go juz nie ma :ico_placzek:
ale mam cały czas przed oczami scene, kiedy trzymał tego niemowlaka z pielucha na głowie za balkonem ...

i od razu mijaja mi sentymenty... :ico_chory:
ja tez o tym pamietam, ale on chcial pokazac fanom swojego syna, nie mial zamiaru go zrzucic :ico_noniewiem:

Erik zjadl dzis na obiad warzywka, brokuly, kalafior, ziemniak, marchew, szczypiorek, por, groszek i kukurydza i bardzo mu smakowalo, a teraz spi najedzony :-)

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

08 lip 2009, 16:42

ja tez o tym pamietam, ale on chcial pokazac fanom swojego syna, nie mial zamiaru go zrzucic
nie wiem co on zamierzal zrobic z tym dzieckiem, ale nie obchodzil sie z nim odpowiednio - jak dla mnie... i caly czas mam to przed oczami... to bylo straszne...

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

08 lip 2009, 16:48

hej dziewczyny :-D :-D :-D :-D
jak Wasze maluszki? niedługo pierwsze urodzinki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a my powolutku zaczynamy trzęść gaciami bo większosć lipcówek rozpakowana :ico_chory: niedługo czas i na sierpniówki :ico_oczko: :ico_oczko:

już tak blisko do pierwszego spotkania z naszymi Skarbami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

pozdrawiam i życze zdrówka Waszym pociechom

ps... a to moja ulubiona sałatka z brokułów:

2 szt brokuł
pół paczki makaronu świderki
30 dag szynki (moze byc konserwowa lub jakaś drobiowa wędlinka)
majonez
czosnek

najpierw robie sos, zeby sie przegryzł- do majonezu wciskam czosnek- wedle uznania, ja daje całą główkę bo lubie ostro, sól i pieprz
makaron gotuje al'dente
brokuły też krótko aby sie nie rozgotowały
szynke kroje w cienkie paseczki
mieszam wszystkie składniki

moja koleżanka robi tą sałatkę z kurczakiem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

08 lip 2009, 16:58

Hej :))

A co do prezentu to ja w ogole wlasnie chcialam im zarezerwowac hotel w Warszawie ze sniadaniem rano, a wieczorem bilet na Upiora w Operze (bo moja mama sie strasznie nim podnieca, i bardzo chciala zobaczyc) ale jak rozmawialam z tata to powiedzial, ze nie da rady wolnego wygospodarowac, bo teraz sa w Chorwacji, pozniej mam slub brata a pozniej leca do Portugalii :((( i moj pomysl poczeka na nastepna rocznice. Ja wlasnie chcialam jej zamowic komplet filizanek ale koles z allegro nie napisal jak sa pakowane, wiec nie bede ryzykowac ze przysle mi w zwyklym pudle zapakowane gazeta :/ dzis popatrze w sklepie moze cos bedzie.. nad zdjeciami tez myslalam, ale moi rodzice sredni sentyment maja do ogladania albumow - na sciane mama sama sobie powiesila swoje zdjecia i babci jednej i drugiej i wszystkich ze slubow itd itp :/ wiec chyba zostane przy filizankach tylko znajde odpowiedni komplet :/

Ninusia moja kochana nauczyla sie schodZIc z lozka!! Tylko najlepsze ze jakos tak intuicyjnie! Ja co prawda jak chciala zejsc to ja ustawialam tylem ale dzis sama zakrecila na samym koncu i sie tylem ustawila i zeszla :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

No nic zmykam bo ja dalej nie ubrana a ide wspierac sasiadke w obronie pracy dyplomowej.

Milego wieczoru! :)

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości