emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

13 sty 2009, 12:30

biedny Kubus :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

13 sty 2009, 12:31

Kubuś, zdrówka!! :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

13 sty 2009, 12:43

dzięki dziewczyny :-)

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

13 sty 2009, 13:55

wróciłyśmy.
Ja mam nowe piguły, Tosia zrobiła furorę w poczekalni - zaczepiała wszystkich wkoło, łazikowała za rączkę i czasem sama. Normalnie :ico_szoking: Ale to dobrze, że się nie boi ludzi.
Ciekawe co z Franiem???
My dzisiaj po południu idziemy po płyn sterydowy do smarowania główki - Tosi to cuś nie zeszło po oliwce, a nawet jakby się nasiliło :ico_olaboga: Martwię się, co to może być.
po południu chcemy tez jechać do rodziców, bo zombie ma imieniny i strach wyjśc z pokoju do wc - ktoś się panoszy i co chwilę ktoś na kawę przyłazi. A Tosia źle reaguje na dym tytoniowy, a goście jarają te szlugi i jak P. powiedział, że tu się nie pali, to wielkie halo juz było. Jak się wpienię, to cholera powiem kilka słów i kolejna próba samobójcza gwarantowana. No i jakbyśmy pojechali, to wrócimy dopiero jutro - P. ma o 8:30 egzamin (oby zdał :ico_sorki: ), a ja bym obiad za mamę jutro ugotowała. Niech odpocznie.

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

13 sty 2009, 14:31

ech czy to nie może być spokoju na tym świecie :ico_noniewiem:

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

13 sty 2009, 15:08

czesc dziewczyny
my walczymy z katarkiem kolejny dzien, zuza ma go tylko rano i wieczorem w nocy jest ok, mysle ze nie bede z nia szla do lekarza z tym, kupilam masc majerankowa i widze ze jej wyplywa duzo.
Sylwia.O., Biedny Kubus pewnie ze 3 dni bedzie go trzymac :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-01-13, 14:09 ]
Anuszka pisze:a czy ktoras z Was szczepila przeciwko rotawirusom??
my nie

[ Dodano: 2009-01-13, 14:09 ]
dziewczyny ,a jak tam z ciemiazkami u dzieci waszych?????????/ zuza ma juz bardzo male

[ Dodano: 2009-01-13, 14:12 ]
malgoska pisze:A Tosia źle reaguje na dym tytoniowy
biedna
ja nawat jak jade do cioci albo do kuzynek siotry kogokowiec i ktos pali to od razu mowie ze prosze przy moim dziecku nie palic ,a ajesli ktos wypali ze jest u siebie i robi co chce i wychodzi do kuchni otwera okno jak szeroko i pali to ja wychodze z takiego domu zreszta u mnie wszyscy widza juz ze jak przychodze z zuza to ma byc bez dymu, na razie dziala i nikt przy zuzi nie pali.
a taki palacz kiedys ze mnie byl :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2009-01-13, 14:18 ]
asiab, mi to wyglada wlasnie na takie liszaje zuzi czasmi robia sie takie male gdzieniegdzie, jest to takie czerwone i szorstkie jak by kaszka , i za jakis czas schodzi, chyba ja to nie swiedzi nigdy nie mowilam lekarce o tym :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2009-01-13, 14:25 ]
gdzie jestescie :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

13 sty 2009, 15:29

malgoska, oliwka dziala uczuleniowo. Najlepije kup parafinę ciekłą w aptece, ona nie ma prawa uczulic. :-) u nas się sprawdza super :-) :ico_brawa_01:

Jednym z powodów wystąpienia takiego czegoś może byc niedokladne splukiwanie mydla czy tam zelu z główki. Ale niekoniecznie tak musi byc w Twoim wypadku. u nas się sprawdza super :-)

[ Dodano: 2009-01-13, 14:32 ]
My wlasnie wrocilismy ze spacerku ;-) Olo bardzo grzecznie jezdzi w wozku, obrocilam go niedawno przodem do kierunku jazdy i jest zafascynowany :-) jestem zachwycona, ze taki grzeczny. Poszlam na gorki, tam gdzie dzieci jezdza na sankach i ogladal sobie :-) pochodzil sam po sniegu, najbardziej sie cieszyl, gdy szedl sam w moim kierunku, a ja go lapalam i do gory hopsa :ico_oczko: ze dwa razy na nonono na snieg upadl i sie cieszyl :-) :-D

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

13 sty 2009, 15:33

basia24 pisze:asiab, mi to wyglada wlasnie na takie liszaje zuzi czasmi robia sie takie male gdzieniegdzie, jest to takie czerwone i szorstkie jak by kaszka , i za jakis czas schodzi, chyba ja to nie swiedzi nigdy nie mowilam lekarce o tym
takie plamki to mogą być liszajki albo jakaś skaza albo Atopowe zapalenie skóry.

U nas troszke lepiej. Tzn Kuba od rana nie wymiotował, biegunki nie ma ale nic nie je. ostatni jego posilek to wczorajszy obiad :ico_noniewiem: dalam mu biszkopata ale nie zjadl go. Może szybciej mu przejdzie przez to a Julka poki co zdrowa i obiad ładnie zjadla

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

13 sty 2009, 15:35

Sylwia.O. pisze:U nas troszke lepiej. Tzn Kuba od rana nie wymiotował, biegunki nie ma ale nic nie je.
najwazniejsze, zeby pil, nie? moze zje jakas swoja ulubiona potrawe?

niejadek z niego na ogol? czy tylko tak teraz?

jak byl maly to tez nie jadl za duzo?

[ Dodano: 2009-01-13, 14:36 ]
malgoska pisze:Ciekawe co z Franiem???
no wlasnie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

13 sty 2009, 15:36

Anuszka pisze:My wlasnie wrocilismy ze spacerku Olo bardzo grzecznie jezdzi w wozku,
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: moja też grzecznie jeździ w wozku

Moja też ma na skórze głowy taką jakby przyschniętą malutka ciemieniuszkę. Takie plamki ciemniejsze ale nie chc to odchodzić i niczym jej teo nie smaruję. Jak była mniejsza to miala większe to coś i po posmarowaniu maścią cholesterolową ładnie zeszło a teraz jakoś tak o tym zapominam bo jak ma włoski to nie widać tego a ma tego naprawdę mało

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość