Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

23 sty 2008, 16:42

kasi.k pisze: wracam do pokoju a tu usmiechnięta Viki idzie i pcha przed sobą chodzik :ico_szoking: jesssssuu myslałam ze padnę.... miałam troszke na nią nakrzyczec że nie wolno itd. ale ta spryciara siadła na podłodze i zaczęła sobie bić brawo :-D no i jak tu się wtedy zlościć?

kasi.k IHMO to ona by nie wiedzial, czego nie wolno, gdybys jej tak powiedzial. Zdobyła nową umiejętnośc i byla z tego niezmiernie dumna, wiec jak to? Najpierw sie ciesza jak cos nowego zrobie, a potem nie wolno???? Dobrze, ze nie skrzyczalas :ico_oczko:

Fajne ma Viki kielce na dole :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

martuchafrost pisze:Jasnie szalona Luśka boska a co ona juz stoi ??????????????????????

nie tylko stoi, ale robi inne dziwne rzeczy. np. podtrzymywana za raczki do siadania prostuje nogi i na chamca wstaje, lapie sie wszystkiego, co moze pomoc wstac itp.

Emilka moze ty sie wez za jakas porzadna rehabilitacje, bo jescze conajmniej trzy razy tyle zycia przed toba, a tu juz takie ograniczenia??? :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

Emilka_M pisze: bo kregoslup to nie deprecha :ico_oczko:

ale przynajmniej wiesz co na depreche najlepsze :ico_oczko: :ico_brawa_01: :-D

Sandra jak tylko przyjade do Belfastu to sie z Toba skontaktuje to sie umowimy jakos :ico_oczko: A z tym aparatem to nie zrozumialam. W wizjerze widac zdjecie, czy na wyswietlaczu?

Madziorka wspolczuje tych poszukiwan :ico_noniewiem: Trzymam kciuki, zeby sie szybko udalo.

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

23 sty 2008, 18:15

Matko jakie tu pustki :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Jasnie to jak zapodasz Belfast to chusta nie bedzie potrzebna, bo Luśka bedzie Ci juz śmigać, a Ty ją bedziesz gonić :ico_smiechbig:
a my dzis w miare spokojnie :ico_oczko: zrobiłam dobry obiadek z pieczarkami, a jutro robie zupę i nic w tym dziwnego by nie było, ale mnie zupy nie wychodza :ico_olaboga: moge zrobic mięso pod każdą postacią, ale zupy :ico_szoking: :ico_olaboga:
no trudno zobaczymy co i jak :ico_oczko:
zapodam Fotki co by Ilonka nie wyzywała, ale to tak na szybcika robione, bo jakoś brakuje mi czasu na wszystko i doba powinna mieć conajmniej 50 godzin :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-23, 17:36 ]
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

23 sty 2008, 19:08

martuchafrost, swietne fotki a ostatnia rozbraja :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

23 sty 2008, 20:13

a u nas bez zmian hehe
nadal jestesmy samotne, leonek od wczoraj ma dwie mamusie i ani jednego tatka hehe
i za kilka dni brak dachu nad glowa.no istna patologia co?? :ico_olaboga:
:-D

chlopcy nie znalezli nic ... normalnie miazga
tylko jedno mieszkanie odpowiadalo naszym wymaganiom ale zwalnia sie za pozno.. i masakra hehe

jutro maja jeszcze rano jedno spotkanie i mocno na nie licza .. :ico_noniewiem:
ale my sie juz nie napalamy.. hmmm
dlatego tez zostaja na kolejna noc w Bham, bo nie ma sensu wracac taki .. kawal drogi
by spedzic noc w domu i rano znow tam wracac na jedno spotkanie, bo tylko tyle jutro udalo sie ustalic.. hmmmmm

oczywiscie my stesknione zony chcialysmy zeby wrocili dzis mimo wszystko.. i tak dreczylam meczylam adama ze sie zgodzil ale potem przemyslal sprawe i racje mu przyznalam
bo ja tam pojechalabym jutro z nimi tylko rozrywkowo. kumpele odwiedzic itd poplotkowac, w aucie drzemke trzasnac.. hehe
a adam musialby auto prowadzic itd hehe jezdzic, biegac, pytac , zalatwiac hehe wiec niech odpoczywa....

juz glupawke łapiemy z bezradnosci hehe
zaproponowalysmy swym facetom by nam wykupili jakies 3 tygodniowe wycieczki, i po powrocie juz zamieszkany w jakies chatce ktora do tej pory z pewnoscia uda im sie znalezc hehe

a potem podalam argument do tego by wrocili dzis.. i powiedzialam adasiowi ze jutro przeciez walentynki wiec musimy byc razem... :ico_szoking:
bo przeciez dla zakochanych walentynki sa caly rok a nie tlyko 14 lutego. wiec moga byc rownie dobrze jutro jak i za 3 tyg
tym go zagielam..hehe
adas przyznal racje ale .. jednak nie wroci :ico_placzek:


dobrze ze leos spoko... i ze mamy neta

jak dwa nalogi siedzimy wpatrzone w monitory a lelek sie buja na chustawce hehe


taki dzis dzien spiacy, i zmulony na maxa
lazilysmy po tk maxie i normalnie brakowalo werwy do przymierzania i wyszukiwania hehe
poza tym malo towaru i nic specjalnego
pustki na polkach
ale udalo mi sie kupic dobra prostownice za polowe ceny hehe

emilka super ze juz lepiej.. powodzenia we wprowadzaniu zasad z natusiem.. z czasem pewnie sie przyzwyczai hihi

[ Dodano: 2008-01-23, 19:19 ]
Jasnie Pani :) pisze:podtrzymywana za raczki do siadania prostuje nogi i na chamca wstaje, lapie sie wszystkiego, co moze pomoc wstac itp.


jasnie pani
leos robi to samo
mimo ze jeszcze sam dobrze nie siedzi.. ale do stania sie rwie.. strasznie mocne ma nozki... ale jeszcze mu nie pozwalamy hihi

sandrusia
adas tez zaczal chodzic w wieku 9 miesiecy.. mam nadzieje ze leos sie tak nie pospieszy,, bo mamusia dopiero w 15 miesiacu porwala sie do chodzenia hihi i teraz nadrabia to opoznienie hihi

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

23 sty 2008, 20:27

madziorka hihi pisze:mamusia dopiero w 15 miesiacu porwala sie do chodzenia hihi i teraz nadrabia to opoznienie hihi


:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
madziorka hihi pisze:ma dwie mamusie i ani jednego tatka hehe
i za kilka dni brak dachu nad glowa.no istna patologia co??

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Madziora rozwaliłaś mnie tymi tekstami :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

23 sty 2008, 20:49

martucha kochany franko !!!! a widze ze rajstopki ma takie same jak lelos hehe

fela ale my tego mieszkania nie zdarzylismy zaklepac formalnie. tylko podczas ogladania chlopcy przystali na nie i landlord kazal im rano jechac do agencji i zalatwic formalnosci, po nich ogladala ta chate jedna para i ponoc oni od razu kase dali landlordowi, jakos wierzyc nam sie nie chce, no ale trudno nie bedziemy teraz plakac nad rozlanym mlekiem




aaa wlasnie adam dzwonil ze na jutro maja juz 4 spotkania
na razie nie zapeszamy.. ale moze cos sie z nich wyklaruje.. hmmm

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

23 sty 2008, 21:01

dziewczyny boskie foty

Kasik dzieki za info :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

23 sty 2008, 22:58

Madziorka miejmy nadzieje ze z tym mieszkaniem wypali :ico_brawa_01:
a co do rajstopek to Franko dostał w Polandzie i sa bardzo miłe w dotyku :ico_brawa_01: jedne nawet takie dostałam , które są w środku froterkowe i są takie grube :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

23 sty 2008, 23:11

ja kupilam na allegro te rajstopki hihi chyba firmy york, czy cos takiego

[ Dodano: 2008-01-23, 22:14 ]
dziewczyny czy wasze maluchy tez tak kochaja szalec w kapieli? podejrzewam ze tak hihi
normalnie leos przechodzi samego siebie hehe
jest taki kochany.. woda to jego zywiol
siedzi trzyma sie raczkami bokow wanienki i nozkami fika jak szalony
albo jedna jakby pedalujac hehehehe
potem lapie sie przodu wanienki i probuje wstac.. na razie tylko nieudolnie kuca hehe
boski widok
ja wychodze schlapana a on taki szczesliwy i padniety
pocyckal chwile i usnal w mig hihi i to jest na niego sposob hehe

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

23 sty 2008, 23:30

dziewczyny czy wasze maluchy tez tak kochaja szalec w kapieli?
u nas brak entyzjazmu i strach w oczach

[ Dodano: 2008-01-23, 22:31 ]
entuzjazmu mialo byc :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-24, 00:47 ]
Kasik zapomnialam napisac ,ze kurs bardzo mi sie podoba,pomimo,ze nie lubie matmy,a na kursie obliczamy vat itp ...ale babka fajnie tlumaczy,niektorych slow nie rozumiem,ale mam mobilizacje do nauki,zeby sie glupio nie czuc :ico_oczko: juz mysle o nastepnym he he jak ten skoncze,to w maju rozpoczyna sie child care :ico_oczko: a jak u Ciebie z kursami?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość