Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

18 lis 2011, 11:15

wczoraj udało nam sie go położyć przed 21.00 :ico_sorki: wstał na karmienie dopiero o 4.20 :ico_szoking:
Moj tak samo!! To znaczy podobnie bo zasnal gdzies przed 22, w kazdym razie na pierwsze karmienie wstal dopiero po 4, az sie balam ze moze on marudzil glodny a ja przespalam :ico_szoking:
moja Majka to typowy 100% średniaczek :ico_haha_01:
Oli tak samo :ico_brawa_01: 3-4 odpowiedzi mialam inne ale cala reszta 'B' :-)

Gosia
ja Malego kapie o 20 zazwyczaj, usypia gdzies 20:30-21, to pierwszy raz wstaje gdzies o 0:0-1, potem 4-5 i o 8-9 juz calkowita pobudka :D dzisiaj mi przespal do 4 az, w szoku jestem :-D
a podesłałabys mi w pdf????na maila???
A ja szukalam i nie znalazlam w PDF za darmo, sms trzeba bylo wyslac ale w sumie i tak wole miec ksiazke do reki, nie lubie czytac na kompie. Jakbys chciala miec ksiazke to na Ksiegarenka Basia jest po 13£ a na ebayu ostatnio byly dwie, jedna poszla za 4£, a druga nie poszla w ogole, ja bym wziela ale dzien wczesniej juz zamowilam z ksiegarni :ico_noniewiem:

Kupilam sobie pare dni temu Latte Nestle w saszetkach, karmelowe, no padam jakie to dobre :-D Jak ze starbucksa, do ktorego mam koszmarnie daleko, tylko mam nadzieje ze Malemu nie szkodzi, choc tam kofeiny prawie nie ma, staram sie pic tylko jedno na dzien ale mniaaam :ico_kawa:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

18 lis 2011, 11:17

Zapomnialam, stawiam :ico_tort: za skonczony miesiac Alanka

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

18 lis 2011, 11:24

Pati a moze Alanek za dlugo Ci spi w ciagu dnia? Albo moze ma za duzo wrazen, albo jest za glosno/jasno? Albo przeciwnie za cicho? Moj Oli nie chcial mi na poczatku zasypiac jak wylaczylismy tv od razu sie budzil, musialo byc glosno i spal wtedy jak suselek :ico_noniewiem: poprobuj cos delikatnie pozmieniac, moze cos mu przeszkadza zeby sobie spokojnie zasnac :ico_noniewiem:

No i wszystkiego naj naj dla Alanka :ico_urodzinki:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

18 lis 2011, 11:35

Pati85, kochana jakie zmiany :ico_brawa_01: gratuluję :ico_brawa_01: i życze wytrwałości i cierpliowści przy maluszku :ico_sorki: i dużo zdrówka Ci życzę :ico_sorki:
:ico_brawa_01: dla Alanka
A ja szukalam i nie znalazlam w PDF za darmo
mi wyskoczył pierwszy link jak wpisałam "język niemowląt pdf" w google
bez rejestracji i bez sms :ico_noniewiem:

[ Dodano: 18-11-2011, 10:41 ]
Kupilam sobie pare dni temu Latte Nestle w saszetkach, karmelowe, no padam jakie to dobre :-D Jak ze starbucksa, do ktorego mam koszmarnie daleko, tylko mam nadzieje ze Malemu nie szkodzi, choc tam kofeiny prawie nie ma, staram sie pic tylko jedno na dzien ale mniaaam :ico_kawa:
ja pije około 4 kaw rozpuszczalnych dziennie, zaraz po porodzie piłam dwie :ico_oczko:
wczoraj skończyłam na 5 :ico_noniewiem: ale spałam tylko dwie godziny wiec musiałam
ale pije z 1,5 łyżeczki i duuuużo mleka

a propos mleka :/ moje cycki znów wariują :/
było wszystko unormowane ekstra, bez mleka sztucznego i bez kamieni w cycach :ico_oczko: :ico_oczko:
a od wczoraj znów mam nawał :ico_szoking: i to jaki :ico_olaboga:
zalałam łózko i to dwa razy :ico_olaboga: plama mleka przeleciała przez podwójne prześcieradło, koc i złożoną na 4 pieluche tetrową :ico_szoking: cztery razy w nocy zmieniłam koszule :ico_noniewiem: i zalałam dwa staniki :ico_olaboga: teraz siedze w koszulce z pieluchą tetrową ale juz mi przemokło :/
a młody znów dlugo śpi, od rana drzemie :ico_oczko:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

18 lis 2011, 11:45

izuś_85 napisał/a:
moja Majka to typowy 100% średniaczek :ico_haha_01:

Oli tak samo :ico_brawa_01: 3-4 odpowiedzi mialam inne ale cala reszta 'B' :-)
a u mnie większośc odpowiedzi miałam A kilka z B czyli pomiędzy aniołkiem a średniaczkiem

[ Dodano: 18-11-2011, 10:50 ]
a propos mleka :/ moje cycki znów wariują :/
było wszystko unormowane ekstra, bez mleka sztucznego i bez kamieni w cycach :ico_oczko: :ico_oczko:
a od wczoraj znów mam nawał :ico_szoking: i to jaki :ico_olaboga:
zalałam łózko i to dwa razy :ico_olaboga: plama mleka przeleciała przez podwójne prześcieradło, koc i złożoną na 4 pieluche tetrową :ico_szoking: cztery razy w nocy zmieniłam koszule :ico_noniewiem: i zalałam dwa staniki :ico_olaboga: teraz siedze w koszulce z pieluchą tetrową ale juz mi przemokło :/
a młody znów dlugo śpi, od rana drzemie :ico_oczko:
o szok ja nigdy tak nie miałam. Tylko na początku mi przeciekały jak karmiłam jedną to leciało z drugiej

A ja mam problem z małym, jest zmęczony, ale nie da się uspać i marudzi mi. A wszystko dlatego, że kilka razy go mocniej tatuś kołysał i się chyba przyzwyczaił (czytamy trząchał nim wręcz w bujaczku). Wczoraj na spacerze takie mi cyrki odstawiał, że masakra. Ludzie się patrzyli, a ja z dzieciakiem po trawie latałam, żeby się uspokoił, a on miał mnie w nosie i dalej wył. Dopiero się uspokoił jak zaczęłam trzepać wózkiem... boshe ludzie mieli ubaw a ja jak debilka szłam i trzepałam, aż zasnął :/ i teraz nic innego go nie usypia. Musze go odzwyczaić, ale normalnie nie mam serca jak mi ryczy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

18 lis 2011, 12:07

witam,

ja dziś z Izunią sobie poszalałam i pospałyśmy do 10 :ico_sorki: a co mi tez się coś należy bo zaczyna zmęczenie dawać o sobie znać :ico_noniewiem: Iza obudziła się po 8 dostała mleczka wzięła Ją do siebie do łózka i ja spałam a mała chyba nie bo teraz ją nakarmiłam, przebrałam i śpi w łóżeczku, padła od razu :ico_brawa_01: wieczór był taki sobie, po kąpaniu płacz ale nie taki kolkowy tylko taki inny aby na raczkach do zaśnięcia ululać bo widzę że kolki powoli odpuszczają :ico_sorki: i od wczoraj nauka zasypiania na noc w łóżeczku :ico_placzek:

ladybird23 matko ale Milenka musiała się namęczyć, a długo w tym była?
Kupilismy wozek
super :ico_brawa_01:
a od wczoraj znów mam nawał :ico_szoking: i to jaki
no mówię serio dostarczę Ci Izunię na kilka dni na to mleczko :ico_brawa_01:
A my sie przeprowadzamy,
A noi chrzciny robimy w drugi dzien swiat i razem wezmiemy slub koscielny
jejciu jakie zmiany, ale fajnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
cudowne sa te pierwsze usmieszki, co?
przepiękne :-D

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

18 lis 2011, 12:32

No w końcu moje dziecko się uspokoiło i zasnęło same. Na szczęście mocno nie marudził, bo gdyby zaczął mi wyć tak jak wczoraj to bym wymiękła i zrobiła to co by chciał. Nie mam silnej woli do niego :ico_noniewiem:
ja dziś z Izunią sobie poszalałam i pospałyśmy do 10 :ico_sorki: a co mi tez się coś należy bo zaczyna zmęczenie dawać o sobie znać :ico_noniewiem: Iza obudziła się po 8 dostała mleczka wzięła Ją do siebie do łózka i ja spałam a mała chyba nie bo teraz ją nakarmiłam, przebrałam i śpi w łóżeczku, padła od razu :ico_brawa_01:
no to grzecznie sobie leżała, że mogłaś pospać. Super córcia :ico_brawa_01: . Mój wytrzyma godzinkę grzecznie leżąc, potem już się nudzi i zaczepia mnie

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

18 lis 2011, 13:03

np zeby dziecko karmic przed kapiela, bo mi sie lepiej karmi po, a w kapieli balabym sie ze uleje albo zwymiotuje
Ja też nie karmię przed kąpielą bo jej się właśnie ulewa.
ktoś jeszcze chce linka?
Ja poproszę.
U nas bez zmian, nocki tragiczne,nie mam juz sily
Biedulko oby to szybo się poprawiło.Trzymaj się :)
Młody urządził sobie seans filmowy z popcornem :-D
heheh dobre
Kupilsmy dom razem z miejscem na firme
Ooo gratulacje i oby się wam udała przeprowadzka szybko i bezstresowo.
I pochwal się sukienka?
stawiam :ico_tort: za skonczony miesiac Alanka
:ico_brawa_01: zdrówka dla niego i by te nocki lepsze były
a propos mleka :/ moje cycki znów wariują :/
Ooo no to nieźle ci się leje .U mnie był nawał tylko raz w szpitalu a tak to mam dużo bo muszę troszku odciągać ale nie jest źle.
Pati a moze Alanek za dlugo Ci spi w ciagu dnia? Albo moze ma za duzo wrazen, albo jest za glosno/jasno? Albo przeciwnie za cicho?
Moja w nocy dobrze nawet śpi ale w dzień zdecydowanie lubi by był jakiś hałas, tv muzyka , rozmowy głośne.Wtedy mi o wiele dłużej sypia i częściej.

[ Dodano: 18-11-2011, 12:07 ]
P poszedł z mała na spacer mimo że u nas temp . 0 stopni .Ale dziecko musi się dotleniać przecież.
Ja za chwilkę idę zrobić szyszki a później zupa krem z brokuł.
Na obiad mąż robi wątróbkę.
Mama dziś kończy robić tort na chrzciny .

A co do tych potówek to jeśli ma na buzi to ok będę przemywać wodą przegotowaną ale jak idzie na pole to mam ją tłustym kremem smarować?
Bo w necie jak czytałam to pisało że nie można żadnymi oliwkami kremami smarować.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

18 lis 2011, 13:25


o szok ja nigdy tak nie miałam. Tylko na początku mi przeciekały jak karmiłam jedną to leciało z drugiej
ja z Majką też tak nie miałam, karmiłam niecałe 5 miesiecy wtedy :ico_noniewiem:
a teraz :ico_olaboga: tydzień ok
jeden dzień flaki i młody by jadł co godzine a tam pustki :/
potem znów normalnie a potem nawał az boli :ico_olaboga:
moze hormonki mi szaleją :ico_haha_01:
albo młody tak ssał natarczywie przez chorobe

czekam na gości od gazu bo sprawdzają instalacje a dzieci mi akurat zasneły :ico_olaboga: Haker na bank ich obudzi :ico_noniewiem:

szkieletorek, już posyłam PW :ico_sorki:
A co do tych potówek to jeśli ma na buzi to ok będę przemywać wodą przegotowaną ale jak idzie na pole to mam ją tłustym kremem smarować?
Konrad też dostał takich potówek na twarzy, myślałam ze to uczulenie na nowy płyn do płukania a pani doktor mi poiwedziała że takie mini potówki
ale nie robie nic specjalnego, tylko tak samo jak wcześneij myje mu buzie normalnie w kąpieli z Emolium a smaruje kremem "Nivea baby na każdą pogodę" i widze że mu schodzi, przegrzał sie w sklepie widocznie jak spał bo grubo ubrany nie był :ico_noniewiem:

[ Dodano: 18-11-2011, 12:27 ]
no mówię serio dostarczę Ci Izunię na kilka dni na to mleczko :ico_brawa_01:
hehe dawaj :ico_haha_01:
moze sprzedam mleko na allegro hihi niech kasa nie wsiąka w tapczan :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

18 lis 2011, 14:05

moze sprzedam mleko na allegro hihi niech kasa nie wsiąka w tapczan
dobre !!! :ico_brawa_01:

[ Dodano: 18-11-2011, 13:06 ]
my dziś mamy szczepienie, ale jakiś mały dziś marudny i się zastanawiam czy szczepić czy nie bo może znów mu się choroba rozwija ... już sama nie wiem. Chciałoby się żeby to dziecko już mówiło i powiedziało o co mu chodzi bo zazwyczaj rozumiem go ale dziś to już wymiękam w zgadywaniu :/

[ Dodano: 18-11-2011, 13:11 ]
izuś_85 możesz mi przypomnieć nazwę syropu na ulewanie? Bo normalnie moje dziecko wszystko co zje stopniowo wylewa z siebie aż do następnego karmienia, już ręce załamuje :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość