gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

15 sty 2012, 12:43

U mnie już zaczął się 13 tydzień czyli co mdłości już zakończą się? Znaczy i tak teraz nie jest źle. Tfu tfu oby nie zapeszyć.

Madleine a jak u Ciebie działają leki?

mama890406
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 84
Rejestracja: 22 lis 2011, 11:25

15 sty 2012, 13:52

Ojej! Zazdroszczę tej Agatki! Oby się z każdym USG potwierdzała :) Ja czekam na środę:) Moja gin nie mówi za szybko płci :/ Ale faktycznie niech powie jak będzie pewna;)) I się doczekałam, są pierwsze RUCHY!
A mamusi27 życzę zdrówka i na pewno będzie wszystko dobrze;*

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

15 sty 2012, 14:05

gosia888, u mnie dzialaja leki calkiem dobrze. Wymiotuje tylko raz lub 2 rano ,a potem mam spokoj i w koncu moge jesc. Organizm sie troche regeneruje. Ale jutro chce je odstawic i zobaczyc jak sie bede czula bez nich...

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

15 sty 2012, 18:14

Dziewczyny Wy już o pierwszych ruchach a przecież podobno są wyczuwalne dopiero pomiędzy 18 a 20 tc :ico_szoking:
A u nas śnieg od wczoraj pruszy :ico_szoking:
U mnie już zaczął się 13 tydzień czyli co mdłości już zakończą się?
Oby... u mnie odpukać ostatnie wymioty były chyba tydzień temu :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

15 sty 2012, 18:26

Qanchita, ja mam teraz łożysko na tylnej ścianie i niunia jest nisko to mniej tłuszczyku mojego ją osłania i byłam w szoku jak pierwszy kopniak jak leżałam na plecach był też widziany przeze mnie -brzuch się ruszył. M.wczoraj też wyraznie widziaj mój podskakujący miejscami brzuszek.
Gin mi powiedział że przy tak ułożonym łożysku bedę czuła ruchy wyraznie, potem to może nie być takie słodkie :ico_noniewiem: :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

15 sty 2012, 19:27

A u nas śnieg od wczoraj pruszy :ico_szoking:
u nas nie prószy tylko ostro napadał :ico_zly: tyle śniegu :ico_zly:
Oby... u mnie odpukać ostatnie wymioty były chyba tydzień temu :ico_sorki:
no jeszcze tydzień się przemęczę :ico_haha_01: tym bardziej że nie są teraz tak dokuczliwe. Z czasem niedobrze. gorszy ten posmak w ustach.

A dziewczyny jak z waszą cerą? U mnie tragiczne syfy na plecach :ico_zly: na twarzy też ciągle coś wyskakuje :ico_zly:

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

15 sty 2012, 21:53

Marta26, GRATULUJĘ CORCI :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a nam się nawet nie pochwaliłaś na czerwcowo-lipcowych :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

15 sty 2012, 21:56

A dziewczyny jak z waszą cerą? U mnie tragiczne syfy na plecach :ico_zly: na twarzy też ciągle coś wyskakuje :ico_zly:
U mnie masakra :ico_zly: Nigdy nie miałam problemów z buzią, nawet trądzik w wieku dojrzewania mnie ominął a teraz... ciągle jakieś syfy na twarzy mi wychodzą :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
ja mam teraz łożysko na tylnej ścianie
W ciąży z Jolką tak miałam i w sumie ruchy też wcześnie czułam , bo jakoś po 18 tc.
A teraz nawet nie wiem gdzie jest łóżysko :ico_szoking:
Ty już jesteś w 19 tc, ja się bardziej zdziwiłam wypowiedzią agesss, że już ruchy czuje
:-)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

15 sty 2012, 22:07

U mnie masakra :ico_zly:
no i u mnie też :ico_zly: a zaczęło się jak odstawiłam tabletki antykoncepcyjne. Ale myślałam że się unormuje a nie unormowałam zaszłam w ciążę i jeszcze gorzej :ico_zly:

Co do ruchów ja w pierwszej ciąży nie pamiętam kiedy czułam. Ale chyba tak książkowo czyli pewnie 18-20tc. A co do łożyska też nie wiem gdzie mam. Wiem że mam tyłozgięcie macicy.

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

15 sty 2012, 22:16

Witam :D

Co do cery.... bywa różnie z twarza nawet ok ale z plecami zdecydiwanie gorzej... no ale ja zawsze coś na plecach miałam... to taka rodzinna przypadłość :(

ja do ruchów sie nie wypowiem bo nie mam dzieci a teraz to jeszcze trochę poczekam zanim cos wyczuję :D

zjadłam swoje wymarzone śliweczki prosto z RPA :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: 8 śliwek za jedyne 11 zł ale jak już je zobaczyłam to jak dziecko płakała bym jak bym ich nie mogła kupić... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Niedzielne popołudnie i wieczór spędzam sama bo mąż wybrał się na meczyk w darta... graja w II lidze krakowskiej ( są tylko dwie hahaha) a ja już oglądnełam zaległych 6 odcinków Julii (z nudów oczywiscie) i teraz tv mi zostało...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość