Awatar użytkownika
agucha44444
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 21 maja 2008, 09:06

01 mar 2011, 17:46

,bo Turkowi zadnemu by sie nauczycielka nie odwazyla powiedziec
tylko,ze inna sprawa Turki,Rusy,Araby etc trzymaja sie razem a wiesz jak jest z Polakami oczywiscie nie wszyscy,ale znam takich co udaja Niemcow po polsku juz zapomnieli jak sie gada a po niemiecku jeszcze sie nie nauczyli :ico_olaboga: ja sobie nie wyobrazam zeby nauczycielka mi mowila jak ja mam w domu z dzieckiem gadac :ico_nienie:

[ Dodano: 2011-03-01, 16:53 ]
Tyle napisalyscie na temat przedszola i szkoly,ze jestem w :ico_szoking: wszystko przed nami,nie wiem jak ten moj maly szkrab da sobie rade w przedszkolu od sierpnia juz mam wielka glowe co to bedzie :ico_olaboga: :ico_olaboga:

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

01 mar 2011, 18:18

Tyle napisalyscie na temat przedszola i szkoly,ze jestem w wszystko przed nami,nie wiem jak ten moj maly szkrab da sobie rade w przedszkolu od sierpnia juz mam wielka glowe co to bedzie
agucha44444, bedzie dobrze!! bo jak ma byc?? :ico_oczko:
A masz juz wybrane imie?U nas debata byla az do narodzin :)
no wlasnie jestesmy w kropce, bo ojciec Maluszka upiera sie przy imieniu, ktorego ja nie moge zniesc...niemiecka i angielska wersje lubie, ale w polskiej wersji to imie jest okropne... :ico_noniewiem: ech...zobaczymy...
te ktore maja Hartz IV, mozecie mi powiedziec ile czekalyscie na pierwszy Bescheid...
nic nie wiem...mi sie nic nie nalezy :/

tak mi dzis było słabo, ze aż nic nie widziałam!! miałam ciemną plamę przed oczami przez dobrą godzine... :ico_szoking: chyba dlugo już nie pociągnę :-D

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

01 mar 2011, 23:05

askra, mysle,ze moglas byc niedocukrzona,zawsze musisz miec przy sobie cos slodkiego,najlepiej te pudrowe cukierki z traubenzucker.
A co do imienia to moj maz chcial Marian :ico_szoking: albo Krystian ,to drugie bylo jeszcze do zaakceptowania,ale mam tesciowa Krystynke,a nie za bardzo sie rozumiemy,wiec nie zaslugiwala na taka nominacje.

Nowa Sejana-ja na temat Herz IV tez nic nie wiem,wiec nie moge Ci pomoc.Wiem tylko,ze jak kolezanka tam dzwoni to tez jej nie chca laczyc z konkretna osoba,ktora jest od tej literki nazwiska.Mysle,ze jak do trzech tygodni to pewnie lada dzien cos dostaniesz.Glowa do gory.

agucha44444, nic sie nie martw,wiesz,ze my narod ,ktory lubi ponarzekac ;)
Przez przedszkolne choroby trzeba przejsc i tyle.A w szkole jak w szkole,zalezy na kogo sie trafi,ale w Polsce jest przeciez podobnie.

.

atka_1987
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3544
Rejestracja: 22 mar 2009, 16:47

02 mar 2011, 01:16

hej babeczki ...wpadam zobaczyc o czym gadac a tu o chorobach i o obcokrajowach huhuhu

wiec ja troche z innej bajki od poniedzialku jest normalnie wiosna :-D
bylam dzis w cyrku i bylo suuuuper :) huhuhuhu
NowaSejana, normylnie moja szwagierka jest na Herz IV i ona na decyzje czekala do 14 dni. Ale ona normalnie tam co jakis czas latala, bo przez telefon problemy jej robili.

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

02 mar 2011, 09:34

dzieki dziewczyny :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
my u ARGI to tylko po doplate, bo P. jest selbständig i nie mial pracy, wiec stwierdzilam, ze sie przejdziemy, a ze powiedzieli, ze nam sie nalezy to trzeba korzystac :ico_oczko:
a najwazniejsze, ze zlozylam u nich Antrag na wyprawke dla malej, lozeczko, wozek, no i czekam az wyplaca, bo rodzic moge w kazdej chwili a oni sie ociagaja :ico_nienie:

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

02 mar 2011, 15:01

askra, mysle,ze moglas byc niedocukrzona,zawsze musisz miec przy sobie cos slodkiego,najlepiej te pudrowe cukierki z traubenzucker.
nie, juz wiem, ze nie mam problemow z cukrem, bo robiłam krzywą glukozową i czesto tez ostatnio mierze w domu glukometrem.
Mam za to początki anemii i stąd wszelkie moje omdlenia i paskudne samopoczucie.
wiec ja troche z innej bajki od poniedzialku jest normalnie wiosna
tak!! :ico_brawa_01: wiosne w powietrzu czuc wyraznie!! zaraz idziemy na lody :ico_brawa_01: Moze nawet jak bedzie ladna pogoda w weekend to sobie poswietuje Karneval :-D

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

02 mar 2011, 16:11

agucha4444 bedzie dobrze kazde przedszkole inne i kazda szkola tez.Trzeba poprostu trafic na normalnych ludzi i nie dac sie
NowaSejana ja nie moge Ci pomoc bo nic na ten temat nie wiem
askra to napewno dostalas zelazo od lekarza na ta anemie?
U nas tez wiosna choc jeszcze rano dosc zimno ale juz blizej jak dalej

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

02 mar 2011, 16:20

askra to napewno dostalas zelazo od lekarza na ta anemie?
powinnam brac, bo hemoglobina naprawde na niskim poziomie, ale mi nie wolno ze wzgledu na te wszelkie problemy z żołądkiem i trawieniem. Wobec tego mam pic codziennie ok pol litra soków zawierajacych żelazo (oczywiscie lekarz mowil o takich kupionych w aptece czy zdrowej zywnosci, bo takie faktycznie to zelazo maja i sie wchlonie dobrze). Tylko, ze do konca ciazy to ja zbankrutuje przez te soczki...No i mam jesc duuuuzo rzeczy zawierajacych zelazo.
Wlasnie sie zastanawiam....jak jeść/pić kakao? Skoro wapń hamuje przyswajanie żelaza to teoretycznie picie kakao na mleku jest bez sensu... :ico_noniewiem:
A i dziś próbowałam wypić sok z buraków... nie dam rady tak się poświęcić...to mi absolutnie przez gardło nie przejdzie.... :ico_wstydzioch:

atka_1987
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3544
Rejestracja: 22 mar 2009, 16:47

02 mar 2011, 16:23

dzis tak pieknie, ze chyba mojego wyciagne na spacerke :-D
nowa sejana- moja szwagierka sprawdzila dzis dokladnie w papierach i na odpowiedz czekala ponad 1,5 miesiaca a nie 14 dni jak myslal. ale od daty zlozenia wniosku dostala kase- wyrownanie :)

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

03 mar 2011, 09:45

nowa sejana- moja szwagierka sprawdzila dzis dokladnie w papierach i na odpowiedz czekala ponad 1,5 miesiaca a nie 14 dni jak myslal. ale od daty zlozenia wniosku dostala kase- wyrownanie :)
mam nadzieje, ze u nas jednak to troche mniej potrwa :ico_szoking: wiem, ze wyrownuja, ale mi sie juz nie chce nigdzie tlumaczyc czemu to czy tamto zaplacone nie jest... no i porod za pasem, wiec mogliby sie sprezyc.
A najlepsze w tym wszystkim jest to, ze nic nam jeszcze nie przyznali to P. juz zapisali na kurs od poniedzialku (na 2 tygodnie), a wczoraj juz przyszla oferta pracy dla niego. Wszystko wysylaja tylko nie to co nam potrzeba...

[ Dodano: 2011-03-03, 08:48 ]
a tak apropo Polakow w Niemczech to ostatnio jak bylam w Müllerze to slyszalam, ze w regale za mna rozmawiaja 2 Polki i jak weszly w nasz regal i uslyszaly, ze mowie do dziewczynek po polsku to zaczely do siebie szeptac, normalnie to myslalam, ze ze smiechu pekne..
Ale Polak Polakowi w Niemczech to tylko, ze tak powiem kolo nonono potrafi zrobic, i jeden drugiemu zazdrosci.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 1 gość