Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

07 sie 2012, 14:46

Cześć :)
Byłam z Ulka na bilansie waży 6400 i ma 67 cm :) . Kupiliśmy małej spacerówkę żeby pojeżdziła troche w wyższej pozycji no rewelacji w siedzeniu w wózku za bardzo nie ma ale zawsze chociaż 15 min jak nie śpi :ico_wstydzioch: a z wózka jestem zadowolona :-) kupiłam tez chustę i jak mam coś do roboty w domu a Ula chce na rączkach być to rewelacja ta chusta faktycznie :ico_sorki: . Znowu dostała na buzi jakieś uczulenie :ico_zly: .
Stawiam mega tort za nasza 3 rocznice ślubu!
:ico_tort: :ico_tort: my w niedzielę mieliśmy 6-stą a razem jesteśmy 14 lat :ico_szoking: :ico_wstydzioch:

Mi tez jeszcze wlosy wypadają :ico_zly:

Ula w wiekszości na cycku jest czasem troszkę deserka lub zupki ze słiczka zje ale to musi miec dzień bo nie za bardzo chce coś innego oprócz cyca :-)

Sorki że tak haotycznie pisze ale to co mi sie przypomnialo to napisałam bo ostatnio brak czasu na forum :ico_sorki: :ico_wstydzioch:

Acha gratuluje nowych ząbków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A w dzien przez 90% dnia płacze
moja Ulka to tez straszna maruda nie płacze jak jest na rękach i to tyłem do mnie a tak to ciągle wyje ehhhh taki rocznik :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

07 sie 2012, 16:13

gusia - Obrazek
Byłam z Ulka na bilansie waży 6400 i ma 67 cm :)
- o jaka fajna drobinka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Szymek wazy juz 7 kg :ico_wstydzioch:
. Kupiliśmy małej spacerówkę
- jaka ?

Moj Szymcio tez najchetniej na pol lezaco spaceruje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

07 sie 2012, 17:28

dzieki dziewczyny :ico_sorki: my ogolnie jestesmy razem 7 lat :-D

biszkopt mi sie studzi, jak wystygnie dokoncze ciasto i bedziemy jesc a impreza w sobote :-D

asiab fajna drobna dziewczynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a jaka spacerowke kupilas?

bo ja chce za mc kupic i mysle nad Baby Design Walker

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

07 sie 2012, 19:24

Gusia90, wszystkiego najlepszego, pociechy z chłopaków i wielu, wielu jeszcze wspólnych lat :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja się tylko melduję, u nas wszystko ok, super.
Mamy znajomych na wakacjach więc na forum czasu brak, ale jutro już jadą to może nadrobię.

Śliczne dzieciaczki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

07 sie 2012, 21:46

Cytat:
Byłam z Ulka na bilansie waży 6400 i ma 67 cm :)
- o jaka fajna drobinka Szymek wazy juz 7 kg
hehe dla mnie to moja Ulka to grubas :ico_oczko: Franek na tym etapie był 700 gr lżejszy i krótszy o 5 cm :-) Ula jest taka ubita i ma fałdeczek pełno i drugi podbrudek :ico_wstydzioch:

Wiem że nie można linków wklejać :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ale nie umiem inaczej wstawić najwyżej moderator usunie link usuniety przez obsługę forum kolor beige ma Ula jestem bardzo zadowolona z tego wózka bo jeszcze jeżdzimy w wersji głębokiej , dla mnie ważne było to by dziecko było przodem lub tylem do mnie i koła pompowane :-)

Obrazek
Ostatnio zmieniony 07 sie 2012, 23:07 przez asiab, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

07 sie 2012, 21:53

Gusia90, my mamy baby design prawie identyczną jak walker. super jest, ale ciut ciężka jeśli chodzi o komunikację miejską. ja na nią nie narzekam. :ico_nienie:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

07 sie 2012, 22:17

ale jutro już jadą to może nadrobię.
- duzo nie piszemy,wiec dasz rade :ico_oczko:

asiab, super ta spacerowka ! A zeby obrazek skopiowac,to trzeba na obrazku prawym przycieksiem myszy kliknac,wybrac opcje "kopiuj adres obrazka",tu na forum kliknac IMG i wkleic adres obrazka i gotowe :ico_oczko:

Obrazek

[ Dodano: 07-08-2012, 22:42 ]
kurcze,Szymon poszedl spac o 17.30 i spi do teraz :ico_noniewiem: Pierwszy raz ma taki odpal,pewnie jak sie poloze,to sie obudzi :ico_oczko: A cycki juz twarde i czekaja na "wydojenie" :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

07 sie 2012, 22:58

Ciasto wyszlo super :ico_brawa_01: został tylko maly kawaleczek a byla duza blacha ( ta co jest w zestawie do kuchenki)

tibby, mi tam cieżar nie robi bo wsumie winda w bloku jest, a komikacja miejsca rzadko jeździmy a jak juz to z mezem wiec on by byl od tego :-D
to sie chyba na nia skusze :ico_haha_01: :-D

asiab, fajny wózek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

iw_rybka, nam Bartek zasypia miedzy 18.30 a 19.30 i tak do rana :ico_sorki: czasami ma o 4 marudnego o picie jak uplay sa ale tak to spi...pfu pfu zeby nie zapeszyc :ico_oczko:

lece Krisa wysadzic i spac :ico_sorki:

dobranoc :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

07 sie 2012, 23:00

asia Uleńka nawet tak dużo nie waży, bo pultasek z niej śliczny jest :ico_haha_02: a spacerówka bardzo fajna :ico_brawa_01:
Gusia :ico_tort: :ico_tort:
rybka Piotrek ma niby troszkę rozpulchnione dziąsełka, ale po jego zachowaniu widać że ewidentnie boli go coś tam.. jak płacze to czasem na chwilkę wystarczy pomasować jemu dziąsełka i uspokaja się. dziś dałam jemu chłodnego gryzaczka- to gryzł jak wariat, 5 min bez marudzenia było :ico_noniewiem: dobrze że w czwartek mamy szczepienie to przynajmniej zbada go pediatra, bo może mi się wydawać że ząbki idą, a przyczyna jego zachowania jest inna.. dziś jeszcze apetyt mniejszy miał i zaczyna płakać przed piciem nawet w dzień :ico_sorki: biedak po przystawieniu do butli krzyczy w niebogłosy jakby go ze skóry ktoś obdzierał, a po chwili wypija całą butlę mleka jednym łykiem..

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

07 sie 2012, 23:09

Asiab, faktycznie musiałam link usunąć :ico_sorki: ale rybcia już wrzuciła foteczkę tego wózka :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość